Strony główna serwisu Au Pair

.::au pair::.

nauka języka i opieka nad dziećmi

Logo serwisu - powrót do strony głównej serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: Anglia, Irlandia, Kanada, USA, Nowa Zelandia, Australia, RPA, Malta

AS School of English, ul. Armii Krajowej 28, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 789-37-86 Napisz do nas maila aupair@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz Kalkulator do przeliczania walut obcych na złotówki

Strona główna serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie Dodaj do ulubionych : Turystyka edukacyjna - wyjazdy językowe Napisz do nas na temat programów au-pair Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski Turystyka edukacyjna
  Au Pair
  au pair Australia Australia
  au pair Austria Austria
  au pair Belgia Belgia
  au pair Dania Dania
  au pair Francja Francja
  au pair Hiszpania Hiszpania
  au pair Holandia Holandia
  au pair Irlandia Irlandia
  au pair Islandia Islandia
  au pair Kanada Kanada
  au pair Niemcy Niemcy
  au pair Norwegia Norwegia
  au pair Nowa Zelandia Nowa Zelandia
  au pair Szwecja Szwecja
  au pair USA USA
  au pair Anglia Wielka Brytania
  au pair Włochy Włochy
  Karta zgłoszeniowa
   

Pozostałe oferty

Wyjazdy językowe
Obozy językowe
Szkoły i studia
Nauka i praca
 

O nas

Kim jesteśmy
Nasza misja
 

Kontakt z nami

Kontakt
E-mail
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
 

Nasze serwisy

Nasza szkoła
Dla uczniów i nauczycieli
Księgarnia turysty
Księgarnia językowa
Słowniki elektroniczne
Bilety lotnicze
Wycieczki, wakacje
Hostele
Angielski on-line
Karty kredytowe
 

Zabierz na wyjazd

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

au pair, agencja, au-pair, biuro, au - pair

au pair, agencja, au-pair, biuro, au - pair, Australia, Austria, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kanada, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Anglia, Włochy, za granica, zagranicą, program, za granicą, wakacje, wyjazdy, programy

Au Pair / au-pair w Australii, Austrii, Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Niemczech, Norwegii, Nowej Zelandii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii (Anglii), Włoszech

PROGRAM AU PAIR

  czym jest program au pair oferta (kraje)

  Czym jest program au pair:  

Witamy

Witamy w serwisie AS School of English zawierającym oferty programów wymiany edukacyjno-kulturowej Au Pair, skierowane do młodych osób (zwłaszcza kobiet), które chcą zdobyć cenne doświadczenia życiowe i podszkolić język obcy. Uczestnik programu mieszka u rodziny zagranicznej, która zapewnia mu utrzymanie (zakwaterowanie i wyżywienie) na czas pobytu oraz cotygodniowe kieszonkowe, a w zamian zobowiązuje się do opieki nad dziećmi oraz do drobnych prac domowych. W swoim wolnym czasie uczestnik ma możliwość uczęszczania na lekcje języka obcego.

Międzynarodowa konwencja au pair

Realizacja i zasady programu Au Pair zostały ujęte w Międzynarodowej Konwencji nr 68 "European Agreement on Au Pair Placement" z dnia 24.10.1969 r. Konwencja określa pobyt Au-Pair u Rodziny Goszczącej jako formę pośrednią między pobytem studenckim (nauka języka obcego, uczestnictwo w kursach językowych),  a wyjazdem zarobkowym (wykonywanie pracy, tzn. opieka nad dzieckiem).

Stowarzyszenia agencji au pair

IAPA logo - stowarzyszenie agencji au-pairOferowane przez nas programy organizowane są w konsultacji z międzynarodowymi stowarzyszeniami agencji au pair, w tym najważniejszym IAPA - International Au Pair Association. Tylko firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie i spełniające międzynarodowe wymagania mogą przystąpić do tej organizacji. Członkostwo w niej oznacza, że agencja au-pair spełnia najwyższe standardy.

Korzyści programu au pair

Najkrótsze określenie zasad tego programu Au Pair mieści się w zdaniu:

"Doskonalenie nauki obcego języka w zamian za opiekę nad dzieckiem najciekawszym rokiem mojego życia."

Wyjazd do obcego kraju stwarza możliwość poznania jego kultury i obyczajów. Au Pair staje się nowym członkiem Rodziny goszczącej, spędza z nią święta, wakacje, urodziny. Opiekując się dziećmi, Au Pair poznaje życie i zwyczaje typowej rodziny z danego kraju. W trakcie pobytu może również doskonalić znajomość języka obcego i nawiązać przyjaźnie, które nierzadko trwają przez całe życie.

Korzyść z możliwości uczestniczenia w tym programie jest niewymierna. W ciągu jednego roku, uczęszczając na kurs językowy, prowadzony przez rodowitych lektorów w kraju, przy braku lub minimalnym kotakcie z innymi Polakami, powstaje niepowtarzalna okazja poznania języka i uzyskania doskonałych kwalifikacji, jakich nie można zdobyć w tak krótkim czasie na żadnym kursie w Polsce. Jako organizatorzy tego programu gwarantujemy łatwą i przyjemną naukę języka obcego, bo nieustanny kontakt z Rodziną Goszczącą nakłaniać będzie do codziennych ćwiczeń. Stąd oferowana przez nas metoda jest gwarantowaną metodą nauczenia się języka obcego.

Kieszonkowe i bezpieczeństwo

Od Rodzin Goszczących Au Pair otrzymywać będzie kieszonkowe, ustalone przed rozpoczęciem programu i zależne od danego kraju. Kwota ta może być wyższa, gdy Au Pair opiekuje się większą ilością dzieci, wykonuje dodatkowe prace ustalone z Rodziną Goszczącą itd.

Wszystko co się wydarzy w domu Rodziny Goszczącej jest sprawą prywatną i nie może być przekazywane dalej. W czasie nieobecności rodziców nie wolno z dzieci spuścić oka, najlepiej się z nimi bawić, bo zabronione jest posadzenie ich przed telewizorem. W żadnym wypadku nie wolno dziecka uderzyć, krzyczeć, stosować kar bez omówienia ich z Rodzicami itp. Okres próbny trwać będzie od miesiąca do trzech miesięcy. Ten okres pozwoli podjąć ostateczną decyzję o dalszym pobycie u Rodziny Goszczącej. Jeżeli istnieją podejrzenia, że współżycie nie ułoży się należycie, obie strony winny powiadomić o tym naszych Partnerów Zagranicznych, agencje au pair w krajach, w których odbywa się program, i oczekiwać zmiany Rodziny.

Rodzina polska może nie martwić się o swoją córkę, bowiem w ramach uczestniczenia w proponowanym programie, ma ona zabezpieczony pobyt w obcym kraju, a codzienną opiekę nad nią sprawować będą nasze Partnerskie Biura w krajach, w których odbywa się program.

  Oferta:  

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi programu au pair w danym kraju prosimy o kliknięcie na jego nazwę.

KRAJ JĘZYK WIEK KOSZT PROGRAMU
Australia angielski    
Austria niemiecki 18-28 750 zł.
Belgia

angielski

francuski

18-26 750 zł.
Dania angielski 18-29 750 zł.
Francja francuski 18-29 750 zł.
Hiszpania

angielski

hiszpański

18-29 750 zł.
Holandia

angielski

niemiecki

18-26 750 zł.
Irlandia

angielski

17-30 550 zł.
Islandia

angielski

18-26 750 zł.
Kanada

angielski

francuski

ok. 22-40 1500 zł.
Niemcy

niemiecki

18-25 750 zł.
Norwegia

angielski

18-28 750 zł.
Nowa Zelandia

angielski

   
Szwecja

angielski

18-29 750 zł.
USA

angielski

18-26

1500 zł.

+ kaucja zwrotna $400

Wielka Brytania

angielski

17-27 550 zł.
Włochy

angielski

włoski

18-29 750 zł.
 

Jeśli chcesz zostać au-pair wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Zamów katalog

Sonda

Dodatki

Kalkulator walutowy
Kalendarz
Zwrot podatku
Test kwalifikacyjny
Egzaminy
Karty rabatowe
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
Klub korespondencyjny
Poleć ten serwis
 

Zabierz na wyjazd

Angielską książkę

Księgarnia Amazon.com

 

Statystyki

Licznik odwiedzin

 
 

Kontakt    Chat    Forum Dyskusyjne    Księga gości    Poleć ten serwis

Copyright ©2003-2008 AS School of English Language Travels