Strona główna serwisu Wyjazdy Językowe - język angielski: kursy i szkoły językowe za granicą

.::wyjazdy językowe::.

język angielski w Kanadzie

Logo serwisu - powrót do strony głównej serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: Anglia, Irlandia, Kanada, USA, Nowa Zelandia, Australia, RPA, Malta

AS School of English, ul. Armii Krajowej 28, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 789-37-86 Napisz do nas maila wyjazdy@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona  Kalendarz Kalkulator do przeliczania walut obcych na złotówki

Strona główna serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie Dodaj do ulubionych : Turystyka edukacyjna - wyjazdy językowe Napisz do nas! Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Kanada

Przelot
Wizy i cło
Praca
Ubezpieczenie
Kraj
Miasta
 

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski Turystyka edukacyjna
  Wyjazdy językowe
     język angielski
    angielski w Kanadzie Kanada
      Toronto
      WTC
      Vancouver
      WTC
      Inne
      Inne
  Karta zgłoszeniowa
     

Pozostałe oferty

Wyjazdy językowe
Obozy językowe
Szkoły i studia
Nauka i praca
Au Pair
 

O nas

Kim jesteśmy
Nasza misja
 

Kontakt z nami

Kontakt
E-mail
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik po Kanadzie

Przewodnik po Kanadzie

 

Tanie bilety lotnicze do Kanady

SAMOLOTEM DO KANADY

Do Kanady można dotrzeć samolotem lub statkiem. Zdecydowanie szybciej i prościej będzie samolotem, toteż poniżej zamieszczamy informacje o tym właśnie środku transportu.  (zob. też wyszukiwarka biletów lotniczych). Szacunkowo na przelot (powrotny) do Toronto trzeba wydać 2000 PLN, do Vancouver co najmniej ok. 500 PLN więcej.

Bezpośrednie przeloty z Polski zapewnia PLL LOT i Air Canada. Samoloty tych linii latają z Warszawy do Toronto 1-2 razy dziennie. Można także znaleźć korzystne oferty z przesiadką w jednym z portów europejskich.

Ogólnie rzecz biorąc, sezon trwa od początku lipca do połowy września i w okresie Bożego Narodzenia. Niewiele taniej jest w "sezonie przejściowym", czyli od połowy maja do początku lipca i od połowy września do połowy października. Pozostałe miesiące to czas pozasezonowy. Należy się dokładnie dowiedzieć, jakie terminy wyznaczają sezon w danych liniach, gdyż zmieniając datę wylotu nawet o jeden dzień, można czasem zaoszczędzić dość dużo pieniędzy.

Podróżni, którzy chcą jak najwięcej zaoszczędzić, powinni szukać szczęścia w ofertach last minute na lotniskach we Frankfurcie nad Menem i Berlinie. Zdarza się, że okazje są od ręki, ale czasami na stosowną szansę trzeba polować kilka dni. Najtańsze bilety dotyczą przewoźników kanadyjskich takich, jak n.pl. Air Transat i Air Canada (do Vancouver, Calgary, Edmonton, Montréalu, Toronto). Takie bilety mają zazwyczaj wiele ograniczeń (trzeba dobrze się z nimi zapoznać!) ale niska cena przelotu za ocean przemawia do wielu globtroterów.

Na podobne oferty można trafić także na innych lotniskach europejskich, ale Frankfurt i Berlin – także z racji odległości od Polski – są bezkonkurencyjne.

Młodzież i nauczyciele legitymujący się międzynarodowymi legitymacjami mogą skorzystać ze zniżkowych ofert biur turystyki młodzieżowej Campus i Almatur (zniżki nawet do 40% taryfy podstawowej). Oprócz ceny biletu niezwykle ważne są również warunki taryfy oferowane studentom. Bilety dla posiadaczy wymienionych wyżej legitymacji to zwyczajowo bilety otwarte, ważne przez rok, z możliwością zmiany terminu rezerwacji, a zakupienie biletu tzw. otwartego nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

Radzimy poszperać w internecie, nieraz może się zdarzyć prawdziwa okazja cenowa, także na wyloty z Polski (wyszukiwarka biletów lotniczych). Możemy także, bez żadnych dodatkowych opłat, dokonać rezerwacji biletu w imieniu klienta. Prosimy pamiętać: czym wcześniejsza rezerwacja, tym tańsza taryfa.


Szkoły kanadyjskie, z którymi współpracujemy oferują odbiór ucznia z lotniska i dowiezienie go do miejsca zakwaterowania. Koszt tej usługi znajdą Państwo w cennikach szkół.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w kanadyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zamów katalog

Sonda

Dodatki

Kalkulator walutowy
Kalendarz
Zwrot podatku
Test kwalifikacyjny
Egzaminy
Karty rabatowe
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
Klub korespondencyjny
Poleć ten serwis
 

Nasze serwisy

Nasza szkoła
Dla uczniów i nauczycieli
Księgarnia turysty
Księgarnia językowa
Słowniki elektroniczne
Bilety lotnicze
Wycieczki, wakacje
Hostele
Angielski on-line
Karty kredytowe
 

Zabierz na wyjazd

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

Statystyki

Licznik odwiedzin

 
 

Kontakt    Chat    Forum Dyskusyjne    Księga gości    Poleć ten serwis

Copyright ©2003-2008 AS School of English Language Travels