Strona główna serwisu Wyjazdy Językowe - język angielski: kursy i szkoły językowe za granicą

.::wyjazdy językowe::.

język angielski w Kanadzie

Logo serwisu - powrót do strony głównej serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: Anglia, Irlandia, Kanada, USA, Nowa Zelandia, Australia, RPA, Malta

AS School of English, ul. Armii Krajowej 28, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 789-37-86 Napisz do nas maila wyjazdy@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz Kalkulator do przeliczania walut obcych na złotówki

Strona główna serwisu Turystyka Edukacyjna: kursy językowe za granicą, kolonie i obozy językowe, szkoły i studia, nauka i praca, work&travel, programy au pair: w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie Dodaj do ulubionych : Turystyka edukacyjna - wyjazdy językowe Napisz do nas! Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski Turystyka edukacyjna
  Wyjazdy językowe
     język angielski
    angielski w Kanadzie Kanada
      Toronto, Vancouver
      WTC (o szkole)
       » Kursy
       » Zakwaterowanie
       » Cennik
      Karta zgłoszeniowa
      Inne
      Inne
     

Kanada

Wizy i cło
Praca
Ubezpieczenie
Przelot
Kraj
Miasta
 

Pozostałe oferty

Wyjazdy językowe
Obozy językowe
Szkoły i studia
Nauka i praca
Au Pair
 

O nas

Kim jesteśmy
Nasza misja
 

Kontakt z nami

Kontakt
E-mail
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik po Kanadzie

Kanada przewodnik

 

kursy angielskiego w Toronto szkoła językowa w Vancouver

O SZKOLE

Western Town College

angielski w Vancouver

Ośrodek w Vancouver

angielski w Toronto

Ośrodek w Toronto

626 W. Pender St.

Vancouver

BC Canada

V6B 1V9

Tel.: +1 604 844 7660
Fax: +1 604 688 0559

WWW: www.wtccanada.com

Email: info@wtccanada.com

 

Atrium on Bay

P.O. Box 135

20 Dundas St. West, Suite 233

Toronto

ON Canada

M5G 2C2

Tel.: +1 416 593 1446
Fax:
+1 416 593 1849

WWW: www.wtccanada.com

Email: toronto@wtccanada.com

Western Town College (WTC) jest renomowaną szkołą języka angielskiego i biznesu (rok założenia 1996), położoną w centrach dwóch kanadyjskich miast: Vancouver i Toronto, prowadzącą profesjonalne szkolenia językowe (ESL School) oraz bezpośrednie przygotowanie do pracy w biznesie (Business College). Zajęcia odbywają się w niewielkich (maks. 12 uczniów), międzynarodowych grupach. Minimalnym wiekiem jest 16 lat (9 lat na specjalnym programie dla dzieci i młodszej młodzieży). Nowe kursy rozpoczynają się co miesiąc w określone dni (zobacz kalendarz).

szkoła angielskiego w Kanadzie

 • Western Town College (WTC) oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrach dwóch największych kanadyjskich miast: Vancouver i Toronto.

 • Lokalizacja obu ośrodków w centrach miast zapewnia uczniom łatwy dostęp do środków transportu, sklepów, restauracji, banków czy bibliotek.

 • Uczniowie mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy ośrodkami szkoły, a także zmieniać program kursu.

 • Jest to szkoła międzynarodowa, która gości studentów z Ameryki Płd., Azji oraz Europy, co stwarza niezapomnianą i przyjazną atmosferę.

 • Szkoła oferuje zajęcia ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy egzaminacyjne, przygotowujące do podjęcia studiów, biznesowe, dla nauczycieli angielskiego i wiele innych.

 • Od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.10-17.00 szkoła oferuje darmowe, godzinne konsultacje z nauczycielami, dotyczące dowolnego zagadnienia związanego z językiem angielskim (np. prac domowych) oraz darmowe zajęcia konwersacyjne.

 • Szkoła ma podpisane umowy z kilkoma kanadyjskimi uczelniami wyższymi, na podstawie których każdy uczeń, który ukończy najwyższy poziom zaawansowania w WTC spełnia językowe wymagania potrzebne do odbycia w nich studiów.

 • W Western Town College nauczyciele to rodowici Kanadyjczycy, którzy ukończyli renomowane uniwersytety oraz specjalne szkolenia dydaktyczne i pedagogiczne; kursy z zakresu biznesu prowadzą profesjonaliści z dużym doświadczeniem, praktyką i umiejętnościami w danej dziedzinie.

 • Doskonałe warunki nauki (nowocześnie urządzone klasy wyposażone w sprzęt audiowizualny i komputery) i zaplecze dydaktyczno - socjalne, m.in. laboratoria komputerowe (darmowy dostęp do internetu), biblioteka, świetlica - sala studencka, gdzie studenci mogą spożywać posiłki, oglądać telewizję oraz uczestniczyć w rozmowach i tematycznych debatach w międzynarodowym gronie.

 • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin lub w apartamentach.

 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki; w szkole zatrudniony jest specjalny koordynator (Activity Coordinator), który zajmuje się organizowaniem czasu wolnego studentów.

Ściągnij broszurę informacyjną szkoły (format .pdf) oraz jej prezentację wideo.

Western Town College

jest członkiem CAPLS (Canadian Association of Private Language School) - organizacji zrzeszającej najlepsze prywatne szkoły językowe w Kanadzie, dbającej o wysoki standard oferowanych przez nie usług.

członkostwo w CAPLS

jest członkiem TESL CANADA (Teaching English as a Second Language in Canada) - organizacji promującej i dbającej o standardy nauki języka angielskiego w Kanadzie dla obcokrajowców.

członkostwo w TESL Canada

jest członkiem PCTIA (Private Career Training Institutions Agency) - organizacji zrzeszającej prywatne szkoły kanadyjskie oferujące kursy zawodowe (biznesowe) dla dorosłych w prowincji British Columbia, dbającej o wysoki poziom nauczania i odpowiednie kwalifikacje nauczycieli.

członkostwo w PCTIA

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w kanadyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zamów katalog

Sonda

Dodatki

Kalkulator walutowy
Kalendarz
Zwrot podatku
Test kwalifikacyjny
Egzaminy
Karty rabatowe
Chat z konsultantem
Forum
Księga gości
Klub korespondencyjny
Poleć ten serwis
 

Nasze serwisy

Nasza szkoła
Dla uczniów i nauczycieli
Księgarnia turysty
Księgarnia językowa
Słowniki elektroniczne
Bilety lotnicze
Wycieczki, wakacje
Hostele
Angielski on-line
Karty kredytowe
 

Zabierz na wyjazd

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

Statystyki

Licznik odwiedzin

 
 

Kontakt    Chat    Forum Dyskusyjne    Księga gości    Poleć ten serwis

Copyright ©2003-2008 AS School of English Language Travels