Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Tanie bilety lotnicze do Kanady

SAMOLOTEM DO KANADY

Do Kanady można dotrzeć samolotem lub statkiem. Zdecydowanie szybciej i prościej będzie samolotem, toteż poniżej zamieszczamy informacje o tym właśnie środku transportu.  (zob. też wyszukiwarka biletów lotniczych). Szacunkowo na przelot (powrotny) do Toronto trzeba wydać 2000 PLN, do Vancouver co najmniej ok. 500 PLN więcej.

Bezpośrednie przeloty z Polski zapewnia PLL LOT i Air Canada. Samoloty tych linii latają z Warszawy do Toronto 1-2 razy dziennie. Można także znaleźć korzystne oferty z przesiadką w jednym z portów europejskich.

Ogólnie rzecz biorąc, sezon trwa od początku lipca do połowy września i w okresie Bożego Narodzenia. Niewiele taniej jest w "sezonie przejściowym", czyli od połowy maja do początku lipca i od połowy września do połowy października. Pozostałe miesiące to czas pozasezonowy. Należy się dokładnie dowiedzieć, jakie terminy wyznaczają sezon w danych liniach, gdyż zmieniając datę wylotu nawet o jeden dzień, można czasem zaoszczędzić dość dużo pieniędzy.

Podróżni, którzy chcą jak najwięcej zaoszczędzić, powinni szukać szczęścia w ofertach last minute na lotniskach we Frankfurcie nad Menem i Berlinie. Zdarza się, że okazje są od ręki, ale czasami na stosowną szansę trzeba polować kilka dni. Najtańsze bilety dotyczą przewoźników kanadyjskich takich, jak n.pl. Air Transat i Air Canada (do Vancouver, Calgary, Edmonton, Montréalu, Toronto). Takie bilety mają zazwyczaj wiele ograniczeń (trzeba dobrze się z nimi zapoznać!) ale niska cena przelotu za ocean przemawia do wielu globtroterów.

Na podobne oferty można trafić także na innych lotniskach europejskich, ale Frankfurt i Berlin ? także z racji odległości od Polski ? są bezkonkurencyjne.

Młodzież i nauczyciele legitymujący się międzynarodowymi legitymacjami mogą skorzystać ze zniżkowych ofert biur turystyki młodzieżowej Campus i Almatur (zniżki nawet do 40% taryfy podstawowej). Oprócz ceny biletu niezwykle ważne są również warunki taryfy oferowane studentom. Bilety dla posiadaczy wymienionych wyżej legitymacji to zwyczajowo bilety otwarte, ważne przez rok, z możliwością zmiany terminu rezerwacji, a zakupienie biletu tzw. otwartego nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

Radzimy poszperać w internecie, nieraz może się zdarzyć prawdziwa okazja cenowa, także na wyloty z Polski (wyszukiwarka biletów lotniczych). Możemy także, bez żadnych dodatkowych opłat, dokonać rezerwacji biletu w imieniu klienta. Prosimy pamiętać: czym wcześniejsza rezerwacja, tym tańsza taryfa.


Szkoły kanadyjskie, z którymi współpracujemy oferują odbiór ucznia z lotniska i dowiezienie go do miejsca zakwaterowania. Koszt tej usługi znajdą Państwo w cennikach szkół.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w kanadyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels