Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
szkoła językowa, kursy angielskiego w Sydney
 

KURSY W ABILITY EDUCATION

minimalny wiek ucznia

16 lat (11 lat na kursach przygotowujących do szkoły średniej)

minimalna długość kursu

1 tydzień

maks. liczba osób w grupie

18

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 60 min.)

20, 25

godziny zajęć

9.00-15.20

poziomy

1. Beginner

2. Lower Elementary
3. Elementary
4. Pre-Intermediate
5. Intermediate
6. Upper Intermediate
7. Advanced

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek; kursy EAP, FCE i Business English w wyznaczone daty w ciągu roku
po lekcjach można korzystać zduża świetlica studencka, biblioteka, komputery z darmowym dostępem do internetu, bezprzewodowy internet na terenie całej szkoły, kuchnia studencka (z lodówkami, mikrofalówkami i maszynami do kawy), bezpłatna kawa i herbata, telewizja, dostęp do odtwarzaczy video i DVD, stół do tenisa i bilarda
zajęcia pozalekcyjnepodstawowy program zajęć pozalekcyjnych jest wliczony w cenę i obejmuje: raz w miesiącu całodniową wycieczkę  do ciekawych miejsc w Sydney i okolicy (zob. szczegóły), zajęcia sportowe (np. football, surfing, narciarstwo) i towarzyskie (w tym wyjścia do pubu z nauczycielami)

 

Pierwszego dnia w szkole od godz. 9.00  odbywa się test (pisemny i rozmowa z Director of Studies) określający poziom zaawansowania, na podstawie którego następuje przydział do odpowiedniej grupy. Szkoła przeprowadza regularne, cotygodniowe testy oceniające postępy ucznia i decydujące o awansie na wyższy poziom. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność - lekcji tygodniowo (do wyboru):

   

  • 25 (rano i po południu);

  • 20 (rano i po południu, bez piątku).

  Zajęcia poranne koncentrują się głównie na gramatyce, czytaniu, pisaniu i rozumieniu ze słuchu popołudniowe zaś na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych. Zajęcia piątkowe składają się z 3 opcji tematycznych do wyboru (niektóre z nich przeznaczone są dla uczniów z dobrą znajomością angielskiego):

   

  • Speaking/Conversation

  • Pronunciation

  • Grammar

  • IELTS

  • TOEIC

  • Business English

  • Drama (Speaking & Body Language)

  • Movies (Listening, Culture & Speaking)

  • Afternoon excursion (Integrated Practice)

  • Newsletter (Writing)

  • High School Preparation

  • Sport

   

 2. English for Academic Purposes (EAP)

  12- tygodniowy kurs przygotowujący do podjęcia nauki na uniwersytecie lub w specjalistycznym college'u. Ukończenie tego kursu uprawnia do przyjęcia na niektóre z nich (np. instytuty TAFE czy Central Queensland University) bez konieczności zdawania egzaminu IELTS. Intensywność - 25 godzin tygodniowo, rano i po południu. Kurs można rozpocząć w określone daty kilka razy w roku. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 3. International Language Testing System (IELTS) Preparation

  12- tygodniowy kurs przygotowujący do egzaminu IELTS, z naciskiem na moduł Academic Training (dla chcących podjąć studia). Intensywność - 25 godzin tygodniowo, rano i po południu. Testy praktyczne w każdy piątek. Kurs można rozpocząć 8 razy w roku. Wymagany wysoki poziom angielskiego.

   

 4. First Certificate in English (FCE) Preparation

  12- tygodniowy kurs przygotowujący do egzaminu FCE. Intensywność - 25 godzin tygodniowo, rano i po południu. Testy praktyczne w każdy piątek. Kurs można rozpocząć 4 razy w roku co 3 miesiące. Wymagany dobry poziom angielskiego.

   

 5. High School Preparation (HSP)

  Kurs przygotowujący do podjęcia nauki w australijskiej szkole średniej na poziomie klas od 7 do 11 (11-16 lat). Prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczane przedmioty pokrywają się z programem australijskiej szkoły średniej, nie jest to zatem typowy kurs angielskiego. Intensywność - 25 godzin tygodniowo, rano i po południu. Po ukończeniu kursu uczeń może zapisać się do australijskiej szkoły średniej.

   

 6. Business English

  Kurs angielskiego języka biznesu. Intensywność - 25 godzin tygodniowo, rano i po południu. Cały kurs trwa 12 tygodni i podzielony jest na cztery 3- tygodniowe, tematyczne moduły. Rozpoczyna się 4 razy w roku, ale można przyłączyć się do niego na początku każdego modułu. Wymagany dobry poziom angielskiego.

   

 7. Package Courses (English & Certificate/Diploma Courses)

  Tzw. kursy pakietowe: co najmniej 12- tygodniowy intensywny kurs angielskiego w ABILITY Education, a następnie, po ukończeniu poziomu Upper Intermediate, zawodowe/specjalistyczne studia dyplomowe w college'u (tzw. kurs VET - Vocational Education and Training) lub studia wyższe na uniwersytecie. Szkoła ma podpisane umowy z różnymi instytucjami edukacyjnymi w Australii: prywatnymi college'ami zawodowymi, państwowymi instytutami zawodowymi należącymi do systemu TAFE (Technical and Further Education) oraz szkołami wyższymi i uniwersytetami, uznające osiągnięty przez jej uczniów poziom znajomości języka i umożliwiające podjęcie przez nich dalszej nauki na korzystnych warunkach.

   

 8. Study Tours

  Specjalny program będący połączeniem nauki angielskiego z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych (w tym wycieczki po Sydney). Program ten dostępny jest dla zorganizowanych grup (np. uczniów szkoły średniej), a jego składniki są uzgadniane z zainteresowanymi. Długość programu: od 2 do 16 tygodni.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w australijskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?