Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
  Kursy angielskiego na Cyprze
 

O SZKOLE

 

Cypr szkoła językowa

 

Lingua Summer Courses
8 Souliou Street
3016 Limassol
P.O.Box 55001
3820 Limassol

Cyprus

Tel.: +357 25 564260
Fax: +357 25 561564

E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: www.linguasummercourses.com

Lingua Summer Courses (znana też pod nazwą Lingua School of Languages) jest renomowaną szkołą języka angielskiego, położoną w Limassol, drugim co do wielkości miastem na Cyprze. Szkoła jest częścią PLATO Educational Services, założonej w 1973 r. cypryjskiej placówki edukacyjnej, oferującej różnego rodzaju kursy i programy szkoleniowe dla uczniów miejscowych i zagranicznych. Placówka mieści się we własnym, 5- cio piętrowym budynku, w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy Limassol (zob. mapa), ok. 10 minut pieszo od plaży i starego miasta, ok. 8 minut jazdy do wszystkich najciekawszych miejsc w mieście.


Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 12 osobowych grupach dla dzieci (od 12 roku życia), młodzieży i dorosłych. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok.

  • Szkoła oferuje kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy egzaminacyjne, biznesowe i specjalistyczne.

  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: klimatyzowane, nowocześnie urządzone klasy, świetlicę studencką, stołówkę, ogród na dachu, bibliotekę, centrum do samodzielnej nauki, salę multimedialną, kinową i komputerową (darmowy dostęp do internetu).

  • Szkoła oferuje zakwaterowanie w hotelach lub domach prywatnych oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych.

PLATO Educational Services

posiada akredytację rządu cypryjskiego i jest zarejestrowany w cypryjskim ministerstwie edukacji.

Ministerstwo Edukacji Cypr
 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w cypryjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?