Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
  szkoła językowa, kursy angielskiego na Cyprze
 

KURSY W LINGUA SUMMER COURSES

minimalny wiek ucznia

8 lat

minimalna długość kursu

1 tydzień

maks. liczba osób w grupie

12

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 60 min.)

15, 20, 28

godziny zajęć

9.00-12.15, 15.30-18.45

poziomy

1. Beginner
2. Elementary
3. Pre-Intermediate
4. Intermediate
5. Upper Intermediate
6. Advanced

7. Proficiency

kursy rozpoczynają siękursy General English w każdy poniedziałek (kursy dla zupełnie początkujących w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca), pozostałe kursy (egzaminacyjne, specjalistyczne) w wyznaczone daty w ciągu roku
po lekcjach można korzystać zświetlica studencka, stołówka, ogród na dachu, biblioteka, centrum do samodzielnej nauki, sala multimedialna, kinowa i komputerowa (darmowy dostęp do internetu)
zajęcia pozalekcyjnepodstawowy program zajęć pozalekcyjnych jest wliczony w cenę i obejmuje codzienne zajęcia sportowe i towarzyskie (w tym wyjścia na plażę) oraz wycieczki do najciekawszych miejsc na wyspie (w tym raz w tygodniu wycieczkę całodniową)

Pierwszego dnia w szkole przed zajęciami odbywa się test określający poziom zaawansowania ucznia, na podstawie którego następuje przydział do odpowiedniej grupy. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność - 15 godzin tygodniowo, pon.-piąt. w godzinach rannych lub (na życzenie) popołudniowych, popołudniowych lub wieczornych. Na życzenie możliwe kursy bardziej intensywne: 20 lub 28 lekcji tygodniowo.

  W wakacje letnie szkoła oferuje specjalne kursy, przeznaczone głównie dla dzieci i młodzieży w wieku 12-22 lata, połączone z codziennym programem zajęć pozalekcyjnych.

   

 2. Individual Lessons

  Zajęcia indywidualne angielskiego ogólnego lub specjalistycznego (np. Business English). Wszystkie poziomy.  Godziny i intensywność do uzgodnienia ze szkołą.

   

 3. English Specialist Courses / Exam Courses

  Kursy specjalistyczne (np. biznes, prawo, turystyka) i przygotowujące do egzaminów (np. IELTS,  TOEFL). Dostępne w wyznaczone daty w ciągu roku. Intensywność - 15 lub 20 godzin tygodniowo w godzinach rannych lub popołudniowych. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w cypryjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?