Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
zakwaterowanie hotele Cypr
 

ZAKWATEROWANIE OFEROWANE PRZEZ LINGUA

Lingua oferuje swoim uczniom zakwaterowanie w dwu- i trzygwiazdkowych hotelach położonych w niewielkiej odległości od szkoły, w tym:

Dostępne są także hotele cztero- i pięciogwiazdkowe, w tym:

Hotele oferują apartamenty oraz pokoje 1, 2 lub 3- osobowe, ze śniadaniem, śniadaniem i obiadokolacją (Half Board) lub całodziennym wyżywieniem (Full Board).

Możliwe jest także zorganizowanie zakwaterowania w pobliskich domach prywatnych rodzin cypryjskich, np. w domu nauczyciela ze szkoły Lingua. Z uwagi na fakt, że ojczystym językiem mieszkańców Cypru jest grecki ta forma zakwaterowania może nie mieć znaczącego wpływu na doskonalenie języka angielskiego. Inną alternatywą jest zakwaterowanie na terenie szkoły (ograniczona liczba miejsc).

Kliknij, by zarezerwować hostelMożna również zorganizować zakwaterowanie na Malcie na własną rękę. Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli turystycznych i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.


Zakwaterowanie można rozpocząć tuż (w niedzielę) lub kilka dni przed rozpoczęciem kursu i zakończyć tuż (w sobotę lub niedzielę) lub kilka dni po jego zakończeniu.


Do miejsca zakwaterowania w Limassol można dotrzeć z lotniska na Cyprze samodzielnie (taksówką lub autobusem) lub zamówić transfer. W tym drugim wypadku na ucznia oczekiwać będzie przedstawiciel szkoły, który zabierze go do miejsca zakwaterowania taksówką lub (w przypadku zorganizowanych grup) szkolnym busem. Czas podróży z lotniska Pafos to ok. 45 minut, z lotniska Larnaca - niecałe 60 minut.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w cypryjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?