Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

zakwaterowanie Dublin

 

ZAKWATEROWANIE OFEROWANE PRZEZ SZKOŁĘ

English in Dublin oferuje zakwaterowanie u rodziny irlandzkiej (tzw. Host Family): pokój 1-osobowy (single) lub dzielony (twin sharing) z innym uczestnikiem kursu. Zakwaterowanie to obejmuje również pełne wyżywienie (tzw. Full Board), tj. śniadanie, pakowany lunch i obiadokolację. Zakwaterowanie tego typu znajduje się ok. 5-10 km od centrum Dublina (szkoły), do którego można dotrzeć autobusem lub koleją.

Kliknij, by zarezerwować hostelMożna również zorganizować zakwaterowanie na Malcie na własną rękę. Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli turystycznych i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.

Uwaga: przy dłuższych kursach, w Polsce można opłacić tylko tydzień lub dwa zakwaterowania u rodziny, a będąc już w Irlandii, znaleźć coś tańszego. Szeroki wybór ofert pokoi i mieszkań do wynajęcia znajduje się na stronie www.daft.ie. Zob. też kilka szczegółowych porad.


Zakwaterowanie u rodziny irlandzkiej można rozpocząć tuż (w niedzielę) lub kilka dni przed rozpoczęciem kursu i zakończyć tuż (w sobotę lub niedzielę) lub kilka dni po jego zakończeniu.


Po przybyciu do Irlandii (z reguły na lotnisko w Dublinie, ok. 10 km na północ od centrum miasta), do miejsca zakwaterowania można dotrzeć samodzielnie, korzystając z licznych i wygodnych połączeń autobusowych (linie: Aircoach, Dublin Bus Airlink, Dublin Bus - koszt kilka EURO) lub biorąc taksówkę (koszt - od ok. ?30 wzwyż). Można też zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z dublińskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły (usługa ta kosztuje ?100). W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania (zobacz też kilka szczegółowych informacji).

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Irlandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?