Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

kursy angielskiego w Toronto szkoła językowa w Vancouver

 

O SZKOLE

Western Town College

angielski w Vancouver

Ośrodek w Vancouver

angielski w Toronto

Ośrodek w Toronto

987 Granville Street
Vancouver, British Columbia
Canada V6Z 1L3

Tel.: +1 604 844 7660
Fax: +1 604 688 0559

WWW: www.wtccanada.com

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

23 Toronto Street

Toronto, Ontario

Canada M5C 2R1

Tel.: +1 416 593 1446
Fax:
+1 416 593 1849

WWW: www.westerntowncollege.com

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Western Town College (WTC) jest renomowaną szkołą języka angielskiego i biznesu (rok założenia 1996), położoną w centrach dwóch najwiekszych kanadyjskich miast: Vancouver i Toronto, prowadzącą profesjonalne szkolenia językowe (ESL School) oraz bezpośrednie przygotowanie do pracy w biznesie (Business College). Zajęcia odbywają się w niewielkich (maks. 12 uczniów), międzynarodowych grupach. Minimalnym wiekiem jest 16 lat (9 lat na specjalnym programie dla dzieci i młodszej młodzieży). Nowe kursy rozpoczynają się co miesiąc w określone dni (zobacz kalendarz).

szkoła angielskiego w Kanadzie

 • Western Town College (WTC) oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrach dwóch największych kanadyjskich miast: Vancouver i Toronto.
 • Lokalizacja obu ośrodków w centrach miast zapewnia uczniom łatwy dostęp do środków transportu, sklepów, restauracji, banków czy bibliotek.
 • Uczniowie mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy ośrodkami szkoły, a także zmieniać program kursu.
 • Jest to szkoła międzynarodowa, która gości studentów z Ameryki Płd., Azji oraz Europy, co stwarza niezapomnianą i przyjazną atmosferę.
 • Szkoła oferuje zajęcia ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy egzaminacyjne, przygotowujące do podjęcia studiów, biznesowe, dla nauczycieli angielskiego i wiele innych.
 • Od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.10-17.00 szkoła oferuje darmowe, godzinne konsultacje z nauczycielami, dotyczące dowolnego zagadnienia związanego z językiem angielskim (np. prac domowych) oraz darmowe zajęcia konwersacyjne.
 • Szkoła ma podpisane umowy z kilkoma kanadyjskimi uczelniami wyższymi, na podstawie których każdy uczeń, który ukończy najwyższy poziom zaawansowania w WTC spełnia językowe wymagania potrzebne do odbycia w nich studiów.
 • W Western Town College nauczyciele to rodowici Kanadyjczycy, którzy ukończyli renomowane uniwersytety oraz specjalne szkolenia dydaktyczne i pedagogiczne; kursy z zakresu biznesu prowadzą profesjonaliści z dużym doświadczeniem, praktyką i umiejętnościami w danej dziedzinie.
 • Doskonałe warunki nauki (nowocześnie urządzone klasy wyposażone w sprzęt audiowizualny i komputery) i zaplecze dydaktyczno - socjalne, m.in. laboratoria komputerowe (darmowy dostęp do internetu), biblioteka, świetlica - sala studencka, gdzie studenci mogą spożywać posiłki, oglądać telewizję oraz uczestniczyć w rozmowach i tematycznych debatach w międzynarodowym gronie.
 • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin lub w apartamentach.
 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki; w szkole zatrudniony jest specjalny koordynator (Activity Coordinator), który zajmuje się organizowaniem czasu wolnego studentów.

Ściągnij broszurę informacyjną szkoły (format .pdf) oraz jej prezentację wideo.

Western Town College

jest członkiem CAPLS (Canadian Association of Private Language School) - organizacji zrzeszającej najlepsze prywatne szkoły językowe w Kanadzie, dbającej o wysoki standard oferowanych przez nie usług.

członkostwo w CAPLS

jest członkiem TESL CANADA (Teaching English as a Second Language in Canada) - organizacji promującej i dbającej o standardy nauki języka angielskiego w Kanadzie dla obcokrajowców.

członkostwo w TESL Canada

jest członkiem PCTIA (Private Career Training Institutions Agency) - organizacji zrzeszającej prywatne szkoły kanadyjskie oferujące kursy zawodowe (biznesowe) dla dorosłych w prowincji British Columbia, dbającej o wysoki poziom nauczania i odpowiednie kwalifikacje nauczycieli.

członkostwo w PCTIA

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w kanadyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?