Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Kursy angielskiego na Malcie  Angielski na Malcie
 

O SZKOLE

Malta szkoła językowa

 

am Language Studio
299 Manwel Dimech Street
Sliema SLM 14
Malta
Tel.: +356 21 324242
Fax: +356 21 334959

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: www.amlanguage.com

 

am Language Studio (amLS) jest renomowaną szkołą języka angielskiego (rok założenia 1987), położoną w centrum Sliemy, jednego z większych miast Malty, niedaleko wszystkich jego udogodnień i atrakcji, a także w pobliżu Morza Śródziemnego. Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajdują się nowocześnie urządzone klasy.

Zajęcia odbywają się w niewielkich (maksymalnie 12 uczniów), międzynarodowych grupach. Minimalnym wiekiem jest 18 lat na kursach całorocznych lub 13 lat na kursach wakacyjnych i wielkanocnych dla młodzieży (w osobnym centrum w Sliemie). Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w ciągu roku (kursy dla dzieci i młodzieży w kwietniu, lipcu i sierpniu, kursy egzaminacyjne w wyznaczone daty w ciągu roku).

  • amLS oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Sliemy, modnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, w pobliżu restauracji, kin, pubów, sklepów itp. oraz wszystkich największych atrakcji tego miasta.
  • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne i inne specjalistyczne, wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.
  • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin oraz apartamentach, hostelach i hotelach; wszystkie rodzaje zakwaterowania znajdują się w zasięgu spaceru (ok. 10-20 min.) od budynku szkoły.
  • Wykwalifikowana kadra nauczycielska i doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: 16 jasnych, klimatyzowanych i dobrze wyposażonych klas (40 w ośrodku wakacyjnym dla młodzieży), świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu.
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki; pakiety dla młodzieży i zorganizowanych grup, zawierające w swojej cenie bogaty program zajęć pozalekcyjnych.

am Language Studio

jest członkiem-założycielem FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations Malta) - organizacji zrzeszającej najlepsze szkoły języka angielskiego na Malcie, oficjalnie uznanej przez maltańskie Ministerstwo Edukacji i Ministerstwo Turystyki.

FELTOM Malta

posiada licencję maltańskiego ministerstwa edukacji (Ministry of Education in Malta).

Malta Ministerstwo Edukacji

posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Certyfikat ISO 9001

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie szkole językowej na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?