Kursy angielskiego am Language Studio Malta
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

szkoła językowa, kursy angielskiego na Malcie

KURSY W AM LANGUAGE STUDIO

minimalny wiek ucznia

18 lat na kursach całorocznych

13 lat na kurach wakacyjnych

minimalna długość kursu

1 tydzień

maks. liczba osób w grupie

12 (10 na kursach biznesowych, 16 na kursach wakacyjnych dla młodzieży)

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 45 min.)

20, 30
godziny zajęć

kurs podstawowy rano 9.00-12.30 lub po południu (od 13.00), kurs intensywny 9.00-14.30

poziomy

1. Beginner

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper Intermediate

6. Advanced

kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek (kursy egzaminacyjne w wyznaczone daty, kursy dla dzieci i młodzieży w kwietniu, lipcu i sierpniu, kursy sportowe - w zależności od zgłoszeń)
po lekcjach można korzystać z świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu
zajęcia pozalekcyjne do wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: popołudniowo-wieczorne zajęcia towarzyskie i sportowe, wycieczki do najciekawszych miejsc na Malcie i wiele innych (zob. program); w okresie letnim (maj-wrzesień) studenci mogą korzystać (jedno wejście tygodniowo za darmo) ze szkolnego "beach club" (prywatna plaża), doskonałego miejsca do relaksu nad wodą i uprawiania sportów wodnych; wszystkie kursy zawierają w swojej cenie: spacer "orientacyjny" po mieście, informacyjny pakiet powitalny, wieczorną imprezę powitalną, półdniową wycieczkę do La Valetta, 1 wstęp tygodniowo do Beach Club (maj-wrzesień); bogaty program pozalekcyjny zawarty jest w cenie wakacyjnych kursów dla młodzieży w wieku 13-20 lat (zob. Teenage Packages)

 

Przed przyjazdem do Malty uczeń rozwiązuje test kwalifikacyjny, określający poziom zaawansowania, który zostaje przesłany do amLS i na podstawie którego następuje przydział do odpowiedniej grupy. Uczestnicy wakacyjnych kursów dla nastolatków rozwiązują test na początku pierwszego dnia w szkole. Uczestnicy kursów biznesowych muszą ponadto wypełnić specjalny kwestionariusz, dotyczący zagadnień, których chcą się uczyć.

Po przylocie na Maltę nowi uczniowie otrzymują od odbierającego ich z lotniska przedstawiciela szkoły tzw. Welcome Pack, zawierający podstawowe informacje o szkole, zakwaterowaniu, Sliemie i Malcie (wraz z mapami). Pierwsze zajęcia w szkole rozpoczynają się w poniedziałek o godz. 9.00 lub 13.00. Po pomyślnym ukończeniu kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność - 20 (General English) lub 30 lekcji tygodniowo (Intensive English), pon.-piąt. rano lub po południu.

  Szkoła oferuje również zajęcia w mniejszych, maks. 6 osobowych grupach (tzw. Mini Group, 20 lekcji tygodniowo) oraz wakacyjne kursy dla nastolatków (tzw. Teenage English). 

  Szkoła oferuje też tzw. Long Stay Programme (Academic Year) o intensywności 20 lekcji tygodniowo - jest to kurs General English, trwający od 8 do 36 tygodni, po specjalnych, niższych cenach. W ostatnim etapie tego programu uczeń może przyłączyć się również do kursu ESP (English for Specific Purposes), zwiększając intensywność kursu do 30 lekcji tygodniowo (20 lekcji General English + 10 lekcji ESP).

   

 2. ESP (English for Specific Purposes)

  Kursy specjalistyczne (Professional Courses): Business English, Legal English (angielski prawny), English for Tourism (angielski w turystyce), Medical English (angielski medyczny) oraz egzaminacyjne Examination Preparation. Są to kursy grupowe (zwłaszcza Business English, Examination Preparation) lub indywidualne, które można połączyć z kursem General English 20 lekcji tygodniowo, uzyskując w ten sposób kurs Combination English. Wymagany dobry poziom znajomości angielskiego.

   

 3. Examination Preparation Courses

  Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS, BEC, TOEFL, TOLES i WEFT. Intensywność - 30 lekcji tygodniowo, rano i po południu. Kursy składają się z 2 modułów: General English rano (20 lekcji tygodniowo) i   Intensive Examination Preparation po południu (10 lekcji tygodniowo). Kursy egzaminacyjne rozpoczynają się 3 razy w roku w wyznaczone daty (styczeń, marzec, wrzesień) i trwają w zależności od egzaminu i poziomu uczestnika 4, 8 lub 12 tygodni, aczkolwiek można w nich uczestniczyć dowolną liczbę tygodni. Można się przyłączyć do kursu już trwającego w każdy poniedziałek (mając świadomość, że kurs już jest w toku). Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 4. Business English

  Specjalistyczny kurs angielskiego języka biznesu o intensywności (do wyboru): 20 (General Business English) lub 30 (Intensive Buisiness) lekcji tygodniowo, pon.-piąt. rano i po południu. Wymagany dobry poziom znajomości angielskiego.

  Szkoła oferuje również zajęcia w mniejszych, maks. 6 osobowych grupach (tzw. Business Mini Group, 20 lekcji tygodniowo).

  Dostępne są też indywidualne zajęcia z Business English, które można połączyć z kursem General English 20 lekcji tygodniowo, uzyskując w ten sposób kurs Combination English.

   

 5. Individual Tuition

  Zajęcia indywidualne angielskiego ogólnego lub specjalistycznego (English for Specific Purposes, np. Business English). Minimum - 2 lekcje indywidualne na raz. Wszystkie poziomy.  Godziny i intensywność do uzgodnienia ze szkołą.

   

 6. Combination English

  Połączenie grupowego, porannego kursu angielskiego ogólnego General English z 5 lub 10 lekcjami indywidualnymi po południu, o tematyce ustalonej z uczestnikiem (General English lub English for Specific Purposes). Wszystkie poziomy.

   

 7. Teenage English

  Są to wakacyjne kursy General English dla dzieci i młodzieży w wieku 13-20 lat, o intensywności 20 lekcji tygodniowo, pon.-piąt. rano. Wszystkie poziomy.

  Kurs ten można połączyć z zakwaterowaniem i bogatym programem zajęć pozalekcyjnych (zob. poniżej).

    

 8. Teenage / Group Packages (Summer & Easter)

  Programy dostępne w wakacje letnie i okresie świąt wielkanocnych dla zorganizowanych grup przyjeżdżających na Maltę z własnym opiekunem (liderem) lub uczestników indywidualnych w wieku 13-20 lat. W pakiecie zawarte są następujące elementy: kurs angielskiego ogólnego General English o intensywności 20 lekcji tygodniowo (pon.-piąt. rano), wszystkie materiały (podręczniki), zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem przy rodzinie maltańskiej lub w szkolnej rezydencji, transfer z i na lotnisko oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych (towarzysko-sportowo-rekreacyjnych, w tym wycieczki). Pakiet ten jest doskonałym rozwiązaniem dla nastolatków chcących połączyć wakacyjny wypoczynek z nauką angielskiego. Długość programu: 2-3 tygodnie. Wszystkie poziomy. Zob. szczegóły.

  Poza wakacjami letnimi i świętami wielkanocnymi, tylko dla zorganizowanych grup przyjeżdżających na Maltę z własnym opiekunem (liderem), dostępne są 1 lub 2 tygodniowe programy o podobnym charakterze (tzw. Closed Group Courses).

   

 9. Sports Courses

  Połączenie grupowego, porannego kursu angielskiego ogólnego General English 20 lekcji tygodniowo z popołudniowym kursem sportowym: nurkowania (Diving into English) lub żeglowania (Sailing into English). Wszystkie poziomy. Długość: 1 lub 2 tygodnie. Dostępność - w zależności od ilości zgłoszeń.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie szkole językowej na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?