Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

zakwaterowanie u rodziny maltańskiej zakwaterowanie w akademiku na Malcie

hotele na Malcie hotel Malta

ZAKWATEROWANIE OFEROWANE PRZEZ amLS

 

am Language Studio oferuje swoim uczniom cztery opcje zakwaterowania:

  • u miejscowej rodziny maltańskiej (Host Family / Homestay) w pokoju jednoosobowym (single) lub dwuosobowym, dzielonym z innym uczestnikiem kursu (twin). Wszystkie rodziny mieszkają w pobliżu szkoły. Do szkoły można dotrzeć z miejsca zakwaterowania na piechotę lub tanim autobusem (zob. http://www.atp.com.mt/), a podróż zajmuje ok. 10-15 minut. Zakwaterowanie tego typu obejmuje także wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (Half Board).

Wszystkie rodziny, z którymi współpracuje szkoła posiadają licencję ministerstwa turystyki Malty - Malta Tourism Authority.

Malta Tourism Authority


  • w hostelu studenckim (Student Hostel) Balco Harmony / Symphony w Gzira, ok. 10 min. od szkoły, pokoje 1 (Balco Symphony) 2, 3 lub 4- (Balco Harmony) osobowe z łazienką, bez wyżywienia (Self-Catering), wspólna kuchnia i jadalnia; możliwość dokupienia śniadań;

hostele na Malcie

  • w hotelach - o różnym standardzie, od 2 do 5- gwiazdkowych, 5-20 min. pieszo lub autobusem od szkoły, pokoje 2- lub 1- osobowe, z własną łazienką, z wyżywieniem: śniadaniem (Bed&Breakfast), śniadaniem i obiadokolacją (Half Board) lub pełnym wyżywieniem (Full Board); oferowane hotele:

Niektóre hotele oferują również różnego rodzaju apartamenty dla rodzin (od 2 do 4 osób), z łazienką i kuchnią, bez wyżywienia (Self Catering), z możliwością dokupienia śniadań i obiadokolacji - zob. Bay View i 115 The Strand.

 

hotele na Malcie

  • w apartamentach szkolnych dzielonych z innymi uczniami (Shared Apartments), bez wyżywienia (Self Catering) - apartamenty z 1, 2 lub 3 sypialniami (w każdej sypialni jedno, dwa lub trzy łóżka), w pełni wyposażone, z kuchnią, łazienką i salonem, maksymalnie 15 minut pieszo od szkoły; opłaty za prąd i wodę dzielone między lokatorów; profile wybranych apartamentów:

Można również zorganizować zakwaterowanie na Malcie na własną rękę. Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli turystycznych i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.

 


 

Zakwaterowanie można rozpocząć tuż (w niedzielę) lub kilka dni przed rozpoczęciem kursu i zakończyć tuż (w sobotę lub niedzielę) lub kilka dni po jego zakończeniu.

 


 

Do miejsca zakwaterowania w Sliemie można dotrzeć z lotniska samodzielnie (taksówką lub autobusem) lub zamówić transfer. W tym drugim wypadku na ucznia oczekiwać będzie przedstawiciel szkoły, który zabierze go do miejsca zakwaterowania taksówką i odwiezie na lotnisko po zakończeniu kursu.

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie szkole językowej na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?