Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Szkoła językowa Auckland
 

O SZKOLE

Szkoła angielskiego w Nowej Zelandii

 

Queens Academy of English

Level 5, 246 Queens Street

poczta: PO Box 5452, Wellesley Street
Auckland
New Zealand
Tel: + 64 9 377 8118
Fax: + 64 9 377 8252
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: http://www.qae.ac.nz/, www.queens.ac.nz

Queens Academy of English (QAE), założona 2001 r. szkoła języka angielskiego, wraz ze szkołą biznesu Queens Institute of Business and Technology (QIBT) i centrum przygotowującym do nauki w szkołach wyższych University Foundation Centre (UFC) jest częścią składową Queens Academic Group (QAG). Szkoła położona jest w samym centrum Auckland (Wyspa Północna), największego miasta Nowej Zelandii, zaledwie 5 minut pieszo od uniwersytetu auklandzkiego, studenckiego zakwaterowania oraz najważniejszych punktów handlowych i rozrywkowych w mieście (Queens Street, Aotea Square, Viaduct Basin). W pobliżu szkoły znajdują się również stacja kolejowa i autobusowa, a tuż przy szkole - przystanek autobusowy. Zob. galerię zdjęć szkoły.

Szkoła przyjmuje uczniów z całego świata, a minimalnym akceptowalnym wiekiem (na kursach ogólnych) jest 15 lat. Kursy ogólne można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok, niektóre specjalistyczne w wyznaczone daty.

  • Queens Academy of English oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Auckland na Wyspie Północnej Nowej Zelandii.

  • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na 6 poziomach zaawansowania, angielski dla biznesu, kursy przygotowujące do egzaminów IELTS i TOEIC, kurs przygotowujący do podjęcia studiów w Nowej Zelandii oraz program au-pair; dodatkowo Queens Institute of Business and Technology (QIBT) oferuje akademickie kursy biznesowe zakończone zdobyciem certyfikatu lub dyplomu, a uzyskane w trakcie nauki "credits" (punkty kredytowe) można transferować później na studia do tytułu "bachelor" na wybranym uniwersytecie w Nowej Zelandii i na całym świecie.

  • Jedna klasa składa się z 6-15 uczniów.

  • Materiały do nauki są wliczone w cenę kursu, co oznacza, że nie trzeba płacić dodatkowo za podręczniki.

  • Wykwalifikowani nauczyciele, doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: obszerne klasy wyposażone w sprzęt audio-wideo, świetlica studencka, pokój TV, sale do samodzielnej nauki, sala komputerowa z darmowym dostępem do internetu i poczty elektronicznej, w pełni wyposażona kuchnia z darmową kawą i herbatą, gdzie uczniowie mogą przygotowywać lunche.

  • Szkoła zatrudnia własnego "menadżera ds. jakości" (Quality Manager).

  • QAE organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin (w pobliżu szkoły), pomaga także w znalezieniu innego typu zakwaterowania (apartament, mieszkanie, hotel, hostel).

  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki.

  • Bezpłatne doradztwo i pomoc w kontynuacji nauki w szkołach wyższych, kwestiach wizowych oraz wszystkich kwestiach dotyczących życia w Nowej Zelandii (np. pomoc w otwarciu konta bankowego, znalezieniu pracy), czasu wolnego itp.

Queens Academic Group

prowadzi kursy zatwierdzone przez NZQA (New Zealand Qualifications Authority), organizację rządową zajmującą się standardami nauczania w Nowej Zelandii.

New Zealand Qualifications Authority

zobowiązała się przestrzegać Code of Practice for the Pastoral Care of International Students (kodeks opieki nad studentami zagranicznymi), opracowany przez nowozelandzkie ministerstwo edukacji.

Code of Practice for the Pastoral Care of International Students

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?