Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
szkoła językowa w Auckland w Nowej Zelandii
 

O SZKOLE

angielski w Auckland

 

Worldwide School of English

8 Commerce Street

PO Box 1802

Auckland

New Zealand
Tel: +64 9 302 5288

Fax: +64 9 302 5299

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WWW: http://www.worldwideschoolofenglish.com

Worldwide School of English (rok założenia 1989) jest renomowaną szkołą języka angielskiego, położoną w samym centrum Auckland (Wyspa Północna), największego miasta Nowej Zelandii, w pobliżu portu, stacji kolejowej i dworca autobusowego, sklepów, restauracji i teatrów (zob. mapa). Szkoła posiada własny, czteropoziomowy budynek. Uczęszczają do niej uczniowie z całego świata (prawie 30 narodowości). Minimalnym wiekiem jest 16 lat (szkoła oferuje również specjalny program dla uczniów poniżej 16 roku życia). Kursy ogólne można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok, specjalistyczne w wyznaczone daty.

  • Worldwide School of English oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w doskonale położonym miejscu w Auckland w Nowej Zelandii.
  • Szkoła oferuje zajęcia na 7 poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do podjęcia studiów, egzaminacyjne, biznesowe, program dla dzieci i młodszej młodzieży oraz wiele innych, w tym specjalne programy English PLUS, łączące naukę angielskiego z pracą na farmie, programem au pair, kursem zawodowym, sportowym itp.
  • Jedna klasa składa się średnio z 9 uczniów (maksimum 14).
  • W każdy piątek po południu szkoła oferuje zajęcia konwersacyjne, projekcję filmu, testy praktyczne IELTS/TOEIC lub tanie zajęcia pozalekcyjne (opcjonalnie).
  • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin lub w szkolnych apartamentach oraz oferuje darmowy odbiór z lotniska w Auckland.
  • Profesjonalni nauczyciele oraz doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: dwa Internet Rooms (z darmowym dostęp do internetu), biblioteka / centrum do samodzielnej nauki (z materiałami audio, wideo i komputerami), bezprzewodowy internet na terenie całej szkoły (WiFi), sala studencka - Student Room (z TV, magnetofonem, stołem tenisowym, darmowym telefonem na połączenia lokalne, darmową kawą i herbatą), kuchnie studenckie (z darmową kawą i herbatą), sale rekreacyjne - Recreation Rooms (ze stołami do tenisa stołowego, telewizją satelitarną, palarnią i różnymi grami) oraz sala kinowa (Movie Theatre) i pokój do modlitw (Prayer Room
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki.
  • Konsultanci narodowi (w tym władający j. polskim), doradztwo szkolne i akademickie, transfer z lotniska, materiały do nauki, pomoc w znalezieniu pracy - to wszystko za darmo dla uczniów szkoły Worldwide.
  • Worldwide School of English ma umowę z wieloma szkołami podstawowymi, średnimi, zawodowymi i wyższymi na terenie Nowej Zelandii i Australii, na podstawie której jej uczniowie mogą podjąć w nich naukę na specjalnych warunkach (np. bez konieczności zdawania egzaminu IELTS).

Zobacz prezentację szkoły we Flashu, obejrzyj szkolne wideo, ściągnij katalog szkoły.

Worldwide School of English

prowadzi kursy zatwierdzone przez NZQA (New Zealand Qualifications Authority), organizację rządową zajmującą się standardami nauczania w Nowej Zelandii.

New Zealand Qualifications Authority

zobowiązała się przestrzegać Code of Practice for the Pastoral Care of International Students (kodeks opieki nad studentami zagranicznymi), opracowany przez nowozelandzkie ministerstwo edukacji.

Code of Practice for the Pastoral Care of International Students

jest członkiem ENGLISH NEW ZEALAND (ENZ), organizacji zrzeszającej nowozelandzkie szkoły językowe oferujące wysoki poziom nauczania i opieki nad studentami (kontroluje to specjalny system nadzorowania jakości).

ENGLISH NEW ZEALAND - Study English in New Zealand

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?