Kursy
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

kursy angielskiego w Auckland w Nowej Zelandii

 

KURSY W WORLDWIDE SCHOOL OF ENGLISH

minimalny wiek ucznia

16 lat (5 lat na programach dla dzieci i młodszej młodzieży w szkołach państwowych)

minimalna długość kursu

1 tydzień

maks. liczba osób w grupie

14

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 55 min.)

25, 15, 10
godziny zajęć

9.00-15.30 (25 lekcji tyg., kurs 15 lekcji tyg. do 12.15)

poziomy

1. Beginner

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper-Intermediate

6. Advanced

7. Proficiency

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy specjalistyczne w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zsale internetowe (z darmowym dostęp do internetu), biblioteka / centrum do samodzielnej nauki (z materiałami audio, wideo i komputerami), bezprzewodowy internet na terenie całej szkoły (WiFi), sala studencka (z TV, magnetofonem, stołem tenisowym, darmowym telefonem na połączenia lokalne, darmową kawą i herbatą), kuchnie studenckie (z darmową kawą i herbatą), sale rekreacyjne (ze stołami do tenisa stołowego, telewizją satelitarną, palarnią i różnymi grami) oraz sala kinowa (Movie Theatre) i pokój do modlitw (Prayer Room)
zajęcia pozalekcyjne

do wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo:

 • weekendowe wycieczki do różnych miejsc na Wyspie Północnej (koszt ok. NZ$ 200-300 obejmuje zakwaterowanie, transport, posiłki i zajęcia)

 • różne zajęcia towarzyskie, kulturalne i rekreacyjne (darmowe lub w cenie NZ$ 10-50), np. zajęcia sportowe, wycieczki do pubów, muzeów i innych ciekawych miejsc w Auckland, pokazy filmów, szkolne przyjęcia, barbecue

Po przylocie do Auckland uczeń zostaje odebrany z lotniska i dowieziony do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. Pierwszego dnia nauki (poniedziałek rano) nowy uczeń przechodzi test kwalifikacyjny i zostaje umieszczony w odpowiedniej dla jego poziomu grupie. Test składa się z trzech części: gramatyka, słuchanie, rozmowa. Po teście student bierze udział w 2 godzinnym spotkaniu informacyjnym z personelem szkoły, a następnie odbędzie wycieczkę po szkole. W czasie lunchu jego narodowy konsultant udzieli mu podstawowych informacji oraz odbędzie z nim krótką wycieczkę po mieście. Każdy nowy uczeń otrzymuje teczkę na materiały do nauki (tzw. study folder) oraz tzw. WELCOME BOOK, zawierający mapę Auckland, rozkład jazdy autobusów, wizytówkę swojego narodowego konsultanta, informacje o dostępnych w Auckland atrakcjach, długopis, przewodnik po szkole, testy kwalifikacyjne oraz wartą NZ$ 10 międzynarodową kartę telefoniczną.

Co dwa tygodnie przeprowadzane są testy sprawdzające postęp ucznia, co miesiąc otrzymuje on też raport o postępach w nauce. Po pomyślnym ukończeniu danego poziomu, uczeń może kontynuować naukę na wyższym poziomie. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje stosowne świadectwo i raport.

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Zajęcia ogólne rano, zajęcia konwersacyjno - słuchowe lub opcje tematyczne (np. wymowa, Business English, TOEIC, IELTS i in.) do wyboru po południu (pon. - czw.), w piątek po południu (do wyboru): zajęcia konwersacyjne, projekcja filmu, test praktyczny IELTS, TOEIC lub BEC lub tanie zajęcia pozalekcyjne. Intensywność - lekcji tygodniowo (do wyboru):

  • 25 (Full Time Intensive - rano i po południu);

  • 15 (Standard - rano);

  • 10 (Part Time - po południu).

   

 2. Exam Preparation

  Kursy przygotowujące do egzaminów:

  • IELTS lub TOEIC (English for Academic Purposes) - 5 tygodniowe kursy Part Time (10 lekcji tygodniowo, pon. - czw. po południu + testy praktyczne w piąt. po południu), mogące stanowić uzupełnienie (jako jedna z popołudniowych opcji) porannego kursu General English; kursy te odbywają się 5 razy w roku w wyznaczone daty; wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego;

  • Cambridge (FCE, CAE) - 12 lub 9 tygodniowe kursy Full Time (25 lekcji tygodniowo, pon. - piąt. rano i po południu); kursy te przeprowadzane są 3 razy w roku w wyznaczone daty; wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego;

  • BEC Vantage (Business English) - zob. poniżej.

   

 3. Business English (BEC Exam Preparation)

  Kurs angielskiego języka biznesu, przygotowujący również do biznesowego egzaminu BEC Vantage.  Jest to kurs Part Time (10 lekcji tygodniowo, pon. - czw. po południu + testy praktyczne w piąt. po południu), pomyślany jako uzupełnienie (jako jedna z popołudniowych opcji) porannego kursu General English. Odbywa się 5 razy w roku w wyznaczone daty i trwa 10 tygodni. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 4. Combo Programme

  Specjalny program, w którym uczeń może dowolnie przemieszczać się pomiędzy 4 partnerskimi szkołami w Nowej Zelandii (Auckland, Napier, Christchurch, Queenstown), przy minimalnym pobycie 2 tygodnie w jednej szkole. Szczegóły na stronie programu Combo.

   

 5. English Plus Programmes

  Kurs angielskiego, połączony z jednym z dodatkowych programów:

  • English Plus Internship: po kursie angielskiego (minimum 4 tygodnie) następuje praktyka zawodowa w nowozelandzkiej firmie (maksimum 5 miesięcy). Praktyka związana jest z kwalifikacjami (np. kierunkiem studiów) kandydata. Praktykant nie otrzymuje wynagrodzenia. Wymagany wysoki poziom angielskiego.

  • English Plus Farm Experience: po kursie angielskiego (minimum 4 tygodnie) uczeń pracuje (od 3 dni do 2 tygodni, max. 6 godz. dziennie) na farmie nowozelandzkiej w zamian za darmowe zakwaterowanie i wyżywienie.

  • English Plus Fruit Picking: po kursie angielskiego (minimum 4 tygodnie) uczeń pracuje w sadach na Wyspie Północnej przy zbieraniu, sortowaniu lub pakowaniu owoców. Praca jest płatna (w zależności od ilości zebranych owoców lub za godzinę). Zakwaterowanie w czasie pracy w schroniskach turystycznych lub na farmie. Program dostępny jest od stycznia do czerwca.

  • English Plus Au Pair/HELP (Homestay Exchange Language Programme): kurs angielskiego rano (pon. - piątek 9.00-12.15, minimum 3 miesiące) + darmowe zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny nowozelandzkiej w zamian za opiekę nad dzieckiem i pomoc w lekkich pracach domowych (max. 22 godz. tygodniowo).

  • English Plus Summer Sports: kurs angielskiego (minimum 4 tygodnie) plus kurs z wybranego sportu wodnego: nurkowania (scuba diving), surfowania (surfing) lub żeglowania (sailing). Wymagana dobra znajomość angielskiego.

  • English Plus International Flight Attendant: kurs angielskiego Full Time (minimum 4 tygodnie) plus 12- tygodniowy kurs zawodowy dla uczniów zainteresowanych pracą w charakterze "flight attendant", zakończony uzyskaniem odpowiedniego dyplomu. Wymagana dobra znajomość angielskiego.

   

 6. Under 16 Programme (Junior and Teen)

  Program przeznaczony dla dzieci i nastolatków w wieku 5-15 lat, oferowany we współpracy z partnerskimi szkołami państwowymi - podstawowymi, gimnazjalnymi i średnimi - w Auckland. Uczestnicy programu uczą się w szkołach nowozelandzkich tych samych przedmiotów, co dzieci nowozelandzkie oraz otrzymują dodatkową pomoc w nauce języka angielskiego. Nauka odbywa się od pon. do piąt. w godz. 9-15.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?