Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

zakwaterowanie u rodziny nowozelandzkiej w Auckland zakwaterowanie w akademiku (apartamencie) w Auckland

 

WORLDWIDE SCHOOL OF ENGLISH - ZAKWATEROWANIE

Worldwide School of English oferuje swoim uczniom dwie opcje zakwaterowania:

Zakwaterowanie u rodziny nowozelandzkiej (Homestay) -  pokój 1-osobowy, śniadania i obiadokolacje, w weekendy także lunche; rodzina odbiera ucznia z lotniska i zawozi go pierwszego dnia do szkoły.

Zakwaterowanie w apartamentach szkolnych (tzw. Worldwide House) - apartamenty 1, 2 lub 3 - osobowe, w pełni wyposażone, z sypialnią, kuchnią, łazienką i salonem. Około 15 minut od centrum miasta autobusem (w części Auckland o nazwie Newmarket). Minimalny okres pobytu - 4 tygodnie. W cenę wliczone są wszystkie opłaty (prąd, woda, wyposażenie kuchni, ręczniki, pościel itp.) oprócz wyżywienia.

Do wyboru są 3 opcje zakwaterowania w apartamencie:

  • apartament dzielony (share): sypialnie 2 lub 3 osobowe + kuchnia, łazienka i salon do wspólnego użytkowania;

  • apartament "pół" prywatny (semi single): 1- osobowa sypialnia + kuchnia, łazienka i salon do użytkowane z innym lokatorem (lub 2 lokatorami);

  • apartament jednoosobowy (single).

Worldwide House ma ponadto wspólny pokój studencki z TV, telefonami i darmowym dostępem do internetu (Wi Fi). Na zewnątrz znajduje się teren do barbecue, automaty z napojami oraz pralnia (płatna).

akademik w Auckland

Kliknij, by zarezerwować hostelMożesz też poszukać zakwaterowania w Auckland na własną rękę. Polecamy skorzystanie z systemu wyszukiwania i rezerwacji hoteli i hosteli on-line: hostelworld.com. Inne przydatne strony: Tourism Auckland i Auckland Accomodation Guide.

Po przylocie do Auckland, uczeń zostanie przewieziony z lotniska do miejsca zakwaterowania przez rodzinę goszczącą lub przedstawiciela szkoły.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?