Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
szkoła językowa w Christchurch, angielski w Queenstown
 

O SZKOLE

angielski w Queenstown w Nowej Zelandii

 

Language Schools New Zealand

29 Robins Road

PO Box 911

Queenstown

New Zealand

Tel: +64 3 442 6625

Fax: +64 3 442 6676

WWW: http://www.languageschool.co.nz/

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   
angielski w Christchurch w Nowej Zelandii 

Language Schools New Zealand
169 Worcester Street

PO Box 1882
Christchurch

New Zealand
Tel: +64 3 366 2525

Fax: +64 3 366 2526
WWW: http://www.languageschool.co.nz/
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Language Schools New Zealand (LSNZ) jest renomowaną szkołą języka angielskiego (rok założenia 1993), posiadającą 2 ośrodki: jeden w największym mieście Wyspy Południowej - Christchurch, zwanym miastem ogrodów ("garden city") i najbardziej "angielskim" miastem poza Anglią, drugi w Queenstown, mieście na Wyspie Południowej, nie bez przyczyny zwanym "światową stolicą przygód" ("adventure capital of the world"). Oba ośrodki znajdują się w samych centrach miast, w pobliżu sklepów, kawiarni, banków itp. oraz przystanków autobusowych i wszystkich najciekawszych miejsc, wartych zobaczenia.

LSNZ jest szkołą średniej wielkości (maksymalnie 120 uczniów w Christchurch). Uczęszczają do niej uczniowie z całego świata (ponad 20 narodowości). Minimalnym wiekiem jest 16 lat (szkoła oferuje również specjalny program dla młodszych uczniów przygotowujący do podjęcia nauki w nowozelandzkiej szkole średniej). Kursy ogólne można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok, specjalistyczne w wyznaczone daty.

  • LSNZ oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Christchurch i Queenstown na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii.

  • Szkoła oferuje zajęcia ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy egzaminacyjne, biznesowe, program przygotowujący do podjęcia nauki w nowozelandzkiej szkole średniej oraz wiele innych, w tym specjalne programy Study &, łączące naukę angielskiego z pracą na farmie, programem au pair, zajęciami sportowo-rekreacyjnymi itp.

  • Jedna klasa składa się średnio z 8 uczniów (maksymalnie 12).

  • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin lub w szkolnych apartamentach oraz oferuje darmowy odbiór z lotniska w Christchurch i Queenstown.

  • Profesjonalni nauczyciele oraz doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: sala komputerowa (z darmowym dostęp do internetu), biblioteka / centrum do samodzielnej nauki, świetlica studencka, sala rekreacyjna z różnymi grami, sala telewizyjna z DVD oraz (szkoła w Queenstown) obszerny ogród ze strumykiem do wypoczynku.

  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki.

  • Konsultanci narodowi, doradztwo szkolne i akademickie, transfer z lotniska, pomoc w znalezieniu pracy - to wszystko za darmo dla uczniów szkoły LSNZ.

Language Schools New Zealand

prowadzi kursy zatwierdzone przez NZQA (New Zealand Qualifications Authority), organizację rządową zajmującą się standardami nauczania w Nowej Zelandii.

New Zealand Qualifications Authority

zobowiązała się przestrzegać Code of Practice for the Pastoral Care of International Students (kodeks opieki nad studentami zagranicznymi), opracowany przez nowozelandzkie ministerstwo edukacji.

Code of Practice for the Pastoral Care of International Students

jest członkiem ENGLISH NEW ZEALAND (ENZ), organizacji zrzeszającej nowozelandzkie szkoły językowe oferujące wysoki poziom nauczania i opieki nad studentami (kontroluje to specjalny system nadzorowania jakości).

ENGLISH NEW ZEALAND - Study English in New Zealand

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?