Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

kursy językowe Christchurch

 

KURSY W LANGUAGE SCHOOLS NEW ZEALAND

minimalny wiek ucznia

16 lat

minimalna długość kursu

1 tydzień

maks. liczba osób w grupie

12

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = ok. 55 min.)

25, 15, 10
godziny zajęć

9.00-15.15 (25 lekcji tyg., kurs 15 lekcji tyg. do 12.00)

poziomy

1. Beginner

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper-Intermediate

6. Advanced

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy specjalistyczne w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zsala komputerowa (z darmowym dostęp do internetu), biblioteka / centrum do samodzielnej nauki, świetlica studencka, sala rekreacyjna z różnymi grami, sala telewizyjna z DVD oraz (szkoła w Queenstown) obszerny ogród ze strumykiem do wypoczynku
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: wypady do pubów, imprezy studenckie, zajęcia sportowo-rekreacyjne, barbecue, wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy i wiele innych; szkoła oferuje również specjalne programy łączące naukę angielskiego z zajęciami pozalekcyjnymi, w tym sportowymi (narciarstwo&snowboard)

Po przylocie do Christchurch / Queenstown uczeń zostaje odebrany z lotniska i dowieziony do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. Pierwszego dnia nauki nowy uczeń przechodzi test kwalifikacyjny (pisemny i ustny) i zostaje umieszczony w odpowiedniej dla jego poziomu grupie. Następnie odbywa się tzw. orientacja (orientation), mająca na celu zaznajomienie nowych uczniów ze szkołą i sprawami dotyczącymi pobytu w Nowej Zelandii.

Regularnie przeprowadzane są testy sprawdzające postępy ucznia. Po pomyślnym ukończeniu danego poziomu, uczeń może kontynuować naukę na wyższym poziomie. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje stosowne świadectwo i raport.

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Zajęcia ogólne rano, zajęcia konwersacyjno - słuchowe lub opcje tematyczne (np. Business English, IELTS i in.) do wyboru po południu. Intensywność - lekcji tygodniowo (do wyboru):

  • 25 (Full Time - rano i po południu);

  • 15 (Part Time - rano);

  • 10 (Part Time - po południu).

   

 2. Exam Preparation

  Kursy przygotowujące do egzaminów:

  • IELTS (English for Academic Purposes) - kurs Full Time (25 lekcji tygodniowo, rano i po południu),  rozpoczynający się 4 razy w roku w wyznaczone daty; wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego;

  • Cambridge (FCE, CAE) - 12 lub 9 tygodniowe kursy Full Time (25 lekcji tygodniowo, rano i po południu); kursy te przeprowadzane są 3 razy w roku w wyznaczone daty; wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego;

  • TOEIC, Pitman - na żądanie, jeśli zbierze się zainteresowana grupa.

   

 3. Business English

  Kurs angielskiego języka biznesu.  Jest to kurs Part Time (10 lekcji tygodniowo, po południu), pomyślany jako uzupełnienie (jako jedna z popołudniowych opcji) porannego kursu General English. Zaczyna się co 2 miesiące i trwa 4 tygodnie. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 4. High School Preparation

  Kurs dla młodzieży, przygotowujący do podjęcia nauki w nowozelandzkiej szkole średniej, dostępny na żądanie, jeśli zbierze się zainteresowana grupa. Full Time (25 lekcji tygodniowo, rano i po południu). Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 5. Combo Programme

  Specjalny program, w którym uczeń może dowolnie przemieszczać się pomiędzy 4 partnerskimi szkołami w Nowej Zelandii (Auckland, Napier, Christchurch, Queenstown), przy minimalnym pobycie 2 tygodnie w jednej szkole. Szczegóły na stronie programu Combo.

   

 6. Study & Programmes

  Kurs angielskiego, połączony z jednym z dodatkowych programów:

  • Study & Ski/Snowboard: kurs angielskiego (w Queenstown Part Time rano od pon. do piąt., w Christchurch Full Time, rano i po południu, 3 dni w tygodniu) połączony z uprawianiem narciarstwa/snowboardingu (w Queenstown z nauczycielem 5 lub 3 popołudnia tygodniowo, w Christchurch bez nauczyciela 2 całe dni w tygodniu); program ten jest dostępny między czerwcem a wrześniem, jego maksymalna długość to 12 tygodni.

  • Study & Activity: kurs angielskiego (Part Time rano) + bogaty program zajęć pozalekcyjnych (turystyczno-rekreacyjnych) z nauczycielem (po południu); program ten jest dostępny między styczniem a marcem, jego maksymalna długość to 4 tygodnie.

  • Study & Work Experience: kurs angielskiego, po którym następuje praktyka zawodowa w firmie nowozelandzkiej; do odbycia praktyki wymagany wysoki poziom angielskiego.

  • Study & Au Pair/HELP (Homestay Exchange Language Programme): kurs angielskiego + darmowe zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny nowozelandzkiej w zamian za opiekę nad dzieckiem i pomoc w lekkich pracach domowych.

  • Study & Farm Experience: po kursie angielskiego uczeń pracuje na farmie nowozelandzkiej w zamian za darmowe zakwaterowanie i wyżywienie.

  • Study & Scuba:  kurs angielskiego + kurs nurkowania (w tym zakończony uzyskaniem licencji).

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w szkole językowej w Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?