Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

szkoła językowa w Cape Town, RPA

 

O SZKOLE

szkoła angielskiego w Cape Town, RPA

 

Eurocentres Cape Town
50-on-Long
50 Long St.
Cape Town

8001

South Africa

Tel.: +27 21 423 1833
Fax: +27 21 426 0166
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: http://www.eurocentres.co.za/

 

angielski w Cape Town RPASzkoła języka angielskiego Eurocentres Cape Town należy do międzynarodowej grupy szkół językowych o nazwie Eurocentres Language Learning Worldwide, która została założona w 1960 r. w Szwajcarii jako fundacja, mająca za zadanie nauczanie języków obcych. Obecnie Eurocentres posiada kilkadziesiąt ośrodków na całym świecie, oferując naukę siedmiu języków. Eurocentres zrzeszona jest w EAQUALS (European Association for Członek EAQUALSQuality Language Services), organizacji nadzorującej poziom usług świadczonych przez szkoły językowe.

 

Szkoła językowa w Cape Town (Kapsztadzie) została założona w 1998 r. pod nazwą One World Language School (OWLS) i wstąpiła do Eurocentres w r. 2006. Położona jest w nowoczesnym budynku w centrum Kapsztadu (Cape Town),  kilka minut od głównego rejonu turystycznego miasta o nazwie Greenmarket Square oraz stacji kolejowej, niedaleko wszystkich największych atrakcji jednego z największych i najpiękniejszych miast Południowej Afryki, takich jak: Victoria and Alfred Waterfront, Company Gardens, Castle i South African Museum.

mapa okolic szkoły w Kapsztadzie, RPA

 

Zajęcia odbywają się w niewielkich (maksymalnie 10 uczniów), międzynarodowych grupach. Minimalnym wiekiem jest 16 lat. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w ciągu roku (kursy egzaminacyjne w wyznaczone daty w ciągu roku).

  • Eurocentres Cape Town oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Kapsztadu, dużego i barwnego miasta na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu wszystkich największych jego atrakcji.
  • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy egzaminacyjne i biznesowe, a także programy praktyk zawodowych i kursy połączone z Safari.
  • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin lub w szkolnej rezydencji (akademiku), pomaga również (za darmo) zarezerwować zakwaterowanie w hostelach, apartamentach, pokojach gościnnych i hotelach.
  • Wykwalifikowani nauczyciele, doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: 18 jasnych, przestrzennych i dobrze wyposażonych klas z klimatyzacją, centrum do samodzielnej nauki z laboratorium językowym i komputerami (bezpłatny dostęp do internetu), 3 świetlice studenckie, 2 kuchnie z darmową kawą i herbatą.
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym weekendowe wycieczki oraz pakiety English & Safari.
  • Darmowy odbiór z lotniska w Cape Town i wiele specjalnych ofert dla studentów.

Eurocentres Cape Town

jest członkiem ELTASA (English Language Travel Association of South Africa) - organizacji zrzeszającej szkoły językowe w RPA oferujące wysoki poziom nauczania i opieki nad studentami.

członek ELTASA

jest akredytowana przez ETDP SETA (Education, Training and Development Practices - Sector Education and Training Authority) - organizację rządową, mająca na celu m.in. dbanie o jakość usług w sektorze edukacyjnym RPA.

akredytacja ETDP SETA

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w południowoafrykańskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?