Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Angielski w Los AngelesSzkoła językowa w Los Angeles

 

O SZKOLE

kursy językowe w Los Angeles

 

Language Systems International

Admissions Office

3250 Wilshire Blvd.

Suite 200
Los Angeles, CA 90010, USA
Tel.: +1 213 385 2365
Fax: +1 213 385 7908

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WWW: http://www.languagesystems.com/

4 ośrodki w Los Angeles i okolicach:

Alhambra

Downtown (Los Angeles)

100 E. Huntington Drive
Suite 209
Alhambra, CA 91801, USA
Tel.: +1 626 284 9852
Fax: +1 626 284 9893
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3250 Wilshire Blvd.
Suite 200
Los Angeles, CA 90010, USA
Tel.: +1 213 385 3665
Fax: +1 213 385 7908
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fullerton

Torrance

741 N. Placentia Ave.
Fullerton, CA 92831, USA
Tel.: +1 714 572 1771
Fax: +1 714 579 0498
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3528 Torrance Blvd.
Suite 304
Torrance, CA 90503, USA
Tel.: +1 310 792 7770
Fax: +1 310 792 3850
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Language Systems International College of English (LSI), założona w 1987 roku szkoła języka angielskiego w Los Angeles, zapewnia niedrogie, wysokiej jakości kursy języka angielskiego dla obcokrajowców z całego świata (obecnie w szkole uczy się ponad 70 narodowości), prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Jednorazowo uczy się tu ponad 1200 uczniów, co sprawia, że jest to jedna z największych szkół językowych w Kalifornii. Zobacz galerię zdjęć, katalog i wideo prezentację szkoły.

Szkoła posiada cztery ośrodki w Los Angeles i jego okolicach (zob. mapa):

  • ośrodek w mieście Alhambra, na północ i wschód od centrum Los Angeles (około 15 minut jazdy samochodem) i tuż na południe od Pasadeny;

  • ośrodek w uniwersyteckim mieście Fullerton, w pobliżu Dysneylandu, około godzinę jazdy samochodem od centrum Los Angeles;

  • ośrodek w Downtown Los Angeles, w dzielnicy Wilshire, tuż na zachód od centrum miasta;

  • ośrodek w mieście Torrance, nad zatoką Santa Monica (Ocean Spokojny), na południe i zachód od centrum Los Angeles (około 30 minut jazdy samochodem).

Wszystkie ośrodki znajdują się w nowoczesnych budynkach, w bezpiecznym otoczeniu, w pobliżu sklepów, restauracji, parków, ośrodków kulturalnych i rozrywkowych, środków transportu itp.

Szkoła oferuje intensywne kursy angielskiego ogólnego na 7 poziomach oraz kursy przygotowujące do egzaminów TOEFL, TOEIC (z elementami Business English), GMAT, GRE i inne. Szkoła ma podpisane umowy z kilkoma szkołami wyższymi, na podstawie których jej uczniowie mogą podejmować w nich naukę bez zdawania egzaminu TOEFL, oferuje także doradztwo w sprawie przyjęcia na amerykańskie uniwersytety.

Każdy ośrodek szkoły posiada doskonałą kadrę nauczycielską (nauczyciele LSI posiadają licencję Departamentu Oświaty stanu California) oraz odpowiednie zaplecze dydaktyczne (w tym bibliotekę i laboratorium komputerowe z darmowym dostępem do internetu), organizuje także różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Zobacz galerię z zajęć pozalekcyjnych.

Szkoła oferuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin, w domach studenckich (dormitoriach), hotelach lub prywatnych mieszkaniach (apartamentach), a także pomoc we wszelkiego rodzaju kwestiach dotyczących pobytu w USA (np. otwarcie konta bankowego, zdobycie prawa jazdy).

Poszczególne klasy składają się średnio z 6-14 uczniów (maksymalnie 15; grupy przygotowujące się do egzaminów są większe: 20-30 uczniów). Nie ma minimalnego wieku i choć większość uczniów ma 18-30 lat, szkoła przyjmuje także młodszą młodzież i dzieci. Cały rok podzielony jest na 4 semestry, każdy o długości 12 tygodni, oddzielone tygodniową przerwą (wakacjami). Kurs można zacząć w każdy poniedziałek podczas dowolnego semestru. Minimalna długość kursu to 4 tygodnie. Zajęcia odbywają się rano i po południu, a w sobotę rano można wziąć udział w darmowych zajęciach (są one przeznaczone głównie dla tych uczniów, którzy nie mogli wziąć udziału w lekcjach w ciągu tygodnia).

Language Systems International

posiada akredytację Bureau for Private Postsecondary and Vocational Education (BPPVE) - organizacji czuwającej nad odpowiednim poziomem usług świadczonych przez kalifornijskie prywatne szkoły pomaturalne i zawodowe.

Bureau for Private Postsecondary and Vocational Education

jest członkiem NAFSA: Association of International Educators - stowarzyszenia międzynarodowych ośrodków edukacyjnych, którego głównym celem jest promowanie i wspomaganie międzynarodowej wymiany edukacyjnej.

NAFSA: Association of International Educators

jest członkiem Teachers of English to Speakers of Other Languages (TESOL) -  organizacji, mającej na celu rozwój podmiotów związanych z nauczaniem angielskiego jako języka obcego.

Teachers of English to Speakers of Other Languages (TESOL)

nauczyciele są członkami California Teachers of English to Speakers of Other Languages (CATESOL) - stowarzyszenia, promującego wysokie standardy nauczania.

CATESOL

posiada autoryzację amerykańskiego departamentu imigracyjnego U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS), pozwalającą przyjmować w poczet swoich studentów uczniów z zagranicy.

U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS)

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w amerykańskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?