Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kursy angielskiego w Nowym Jorku

 

KURSY W NEW YORK LANGUAGE CENTRE

minimalny wiek ucznia

18 lat (w wakacje 14 lat, gdy uczeń mieszka w Nowym Jorku z opiekunem)

minimalna długość kursu4 tygodnie
maks. liczba osób w grupie

20

(25 w grupach zaawansowanych)

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 50 min.)

20, 25, 30
godziny zajęć8.00-12.00, 10.00-14.00/14.30,
poziomy1-6 (Basic-Advanced):
 1. ESL Level IA - Basic

  ESL Level IB - Beginner

 2. ESL Level II - Elementary
 3. ESL Level III - Intermediate
 4. ESL Level IV - Pre-Advanced
 5. ESL Level V - Advanced
 6. ESL Level VI - Advanced Series 100, 200, 300

Na zaawansowany poziom 6 (tzw. Advanced Series 100, 200, 300) składają się osobne kursy, do których można przystępować w dowolnej kolejności.

kursy rozpoczynają sięco 5 tygodni w każdym z ośrodków szkoły, aczkolwiek można przyłączyć się do nich w każdy poniedziałek; kursy TOEFL - co 5 tygodni w ośrodku Midtown Manhattan, co 2-3 miesiące w innych ośrodkach
po lekcjach można korzystać zświetlicy studenckiej,  komputerów z bezpłatnym dostępem do internetu
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: (we współpracy z Metro International) zajęcia towarzyskie, kulturalne i sportowe, część za niewielką opłaty (ok. $10 - $25), w weekendy wycieczki do Washingtonu, Bostonu, Filadelfii, nad wodospad Niagara i innych ciekawych miejsc we wschodniej części USA (we współpracy z American International Tours) - koszt w zależności od miejsca przeznaczenia, np. wycieczka do Washington, D.C. $200-$250 (w tym hotel)

 

Pierwszego dnia nauki nowy uczeń przechodzi test kwalifikacyjny (pisemny i ustny) oraz zostaje umieszczony w odpowiedniej dla jego poziomu grupie. Aby określić swój orientacyjny poziom można również zrobić on-line specjalny test przygotowany przez szkołę. W środku każdego semestru (poziomu), a także pod jego koniec przeprowadzane są egzaminy sprawdzające postępy w nauce ucznia. Po pomyślnym ukończeniu danego poziomu, uczeń może kontynuować naukę na poziomie wyższym. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. English as a Second Language (ESL) Intensive Language Program (ILP)

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność - 20 lekcji tygodniowo. Minimalna długość - 5 tygodni (1 poziom), maksymalna - cały rok kalendarzowy (50 tygodni). Każdy poziom obejmuje 5 tygodni nauki (tzw. sesja). Kursy odbywają się we wszystkich ośrodkach szkoły. Rozpoczynają się co 5 tygodni w każdym z ośrodków szkoły, aczkolwiek można przyłączyć się do nich w każdy poniedziałek.

  Dla zainteresowanych szkoła oferuje również kursy 4- tygodniowe o intensywności 20 lekcji tygodniowo oraz (tylko w ośrodku Midtown Manhattan) kursy 4 tygodniowe i dłuższe o intensywności 25 (Premium ILP) lub 30 (Super ILP) lekcji tygodniowo.

   

 2. TOEFL Preparation

  Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Wymagany zaawansowany poziom angielskiego. Intensywność - 20 lekcji tygodniowo. Minimalna długość - 5 tygodni. Kursy zaczynają się co 5 tygodni w ośrodku Midtown Manhattan i co 2-3 miesiące w innych ośrodkach szkoły.

   

 3. Private Tuition

  Zajęcia indywidualne angielskiego ogólnego lub specjalistycznego.  Tematyka, godziny i intensywność do uzgodnienia ze szkołą.


 

Szkoła prowadzi także inne kursy (o niepełnym wymiarze godzin, tzw. Part Time), które - ze względu na przepisy imigracyjne - nie mogą być oferowane uczniom przyjeżdżającym do USA na podstawie wizy studenckiej F1. Są one dostępne wyłącznie dla uczniów mających prawo stałego pobytu. Informacji o tych kursach udzielamy na życzenie. Uczniowie przyjeżdżający do USA na podstawie wizy studenckiej muszą uczestniczyć w kursach Full Time (co najmniej 18 lekcji tygodniowo).

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w amerykańskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?