Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Szkoły językowe, kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii (Anglii, Szkocji, Walii)
 

ANGIELSKI W W. BRYTANII (ANGLIA, WALIA, SZKOCJA, IRLANDIA PÓŁNOCNA)

Szkoła językowa w LondynieJesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych szkół brytyjskich, które oferują profesjonalne kursy języka angielskiego. Posiadają one tradycję w nauczaniu i akredytację British Council, należą również do EnglishUK (są to organizacje zapewniające wysoki standard świadczonych przez nie usług - zobacz poniżej). Oferują doskonały poziom nauczania oraz dobry standard zakwaterowania.

Szczegółowo przedstawiamy ofertę kilku wybranych szkół językowych w Wielkiej Brytanii, natomiast pod odnośnikiem Inne znajdą Państwo listę wszystkich szkół brytyjskich w naszej ofercie (także w Walii i Szkocji):
 

    ●   Crest Schools of English, Londyn

    ●   Lewis School of English, Southampton

    ●   Malvern House International, Londyn

    ●   Milner School of English, Londyn

    ●   Oxford House College, Londyn & Oxford

    ●   Riviera English School, Torquay

    ●   Scanbrit School of English, Bournemouth

    ●    Inne (Cambridge, Eastbourne, Brighton, Hastings, Manchester, Edynburg, Cardiff i in.)

 

Szkoły, z którymi współpracujemy posiadają rekomendacje takich instytucji dbających o wysoki standard świadczonych usług, jak British Council i EnglishUK.

 

Akredytacja British Council

 

Nasze szkoły akredytowane są przez British Council, organizację propagującą język angielski oraz brytyjski dorobek kulturalny, naukowy i intelektualny. Akredytacja ta daje pewność, że szkoły poszczycić się mogą wysokimi standardami nauczania.

 

Członek English UK

 

Nasze szkoły należą do EnglishUK, organizacji współpracującej z British Council, która regularnie wizytuje brytyjskie placówki językowe, sprawdzając poziom nauczania, ich wyposażenie, a także jakość oferowanego zakwaterowania i opieki nad studentami.

Nasze szkoły są również członkami innych organizacji edukacyjnych i branżowych (szczegóły na stronach szkół).

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom na inne, mniej typowe kursy, nawiązaliśmy współpracę również z innymi szkołami w Wielkiej Brytanii. Są to szkoły oferujące kursy "nietypowe" (np. w bardzo małych lub dużych grupach), kursy tańsze od przeciętnie obowiązujących cen, nie należące do grupy szkół akredytowanych przez British Council. Wszystkie zostały przez nas sprawdzone i oferują dobry poziom nauczania. Szczegółowo przedstawiamy ofertę kilku z nich, natomiast pod odnośnikiem Inne znajdą Państwo listę wszystkich pozostałych:

Organizujemy również wycieczki szkolne do Londynu (tzw. zielone szkoły) dla zorganizowanych grup szkolnych.

Oferujemy także zakwaterowanie w Londynie przy rodzinach angielskich i w tzw. domach studenckich. Nie trzeba być uczniem w szkole językowej znajdującej się w naszej ofercie, aby móc skorzystać z tej oferty - zakwaterowanie tego typu dostępne jest dla każdego (np. dla osób mających zamiar podjąć pracę lub po prostu zwiedzić Londyn).

 

United Kingdom, Wielka Brytania

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 
 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?