Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Angielski w Bournemouth

 

O SZKOLE

Szkoła językowa Bournemouth
 

Scanbrit School of English
22 Church Road

Southbourne

Bournemouth BH6 4AT

United Kingdom
Tel.: +44 1202 428252
Fax: +44 1202 428926
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: http://www.scanbrit.co.uk/

Scanbrit School of English, założona w 1956 r. szkoła języka angielskiego, obecnie należąca do grupy szkół Regent Language Training, położona jest w Southbourne - cichej, willowej dzielnicy na przedmieściach nadmorskiego miasta Bournemouth (do centrum miasta jest 5 km). Trzy budynki szkoły oddalone są od siebie o 200 m. i prawie przylegają do piaszczystej plaży (300 m. od niej - zob. mapa):

  • główne centrum administracyjne i centrum nauczania angielskiego ogólnego przy Church Road,

  • centrum dla kursów intensywnych oraz egzaminacyjnych przy Wollaston Road, naprzeciw budynku przy Church Road,

Kursy angielskiego Bournemouth

  • czynne w lipcu i sierpniu centrum wakacyjne  na terenie St. Peter's Senior School przy St. Catherine's Road, z tyłu budynku przy Church Road.

Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się przy wyjściu ze szkoły, a regularnie kursujące autobusy łączą Southbourne z centrum Bournemouth i miastem Christchurch. W pobliżu jest pole golfowe i korty do gry w tenisa. 300 metrów od szkoły znajdują się lokalne sklepy, kawiarnie i restauracje. Wszystkie rodziny goszczące, z którymi szkoła współpracuje, mieszkają w promieniu 2 km od szkoły. Zobacz galerię zdjęć szkoły.

Angielski w BournemouthMiasto Bournemouth, położone na południowym wybrzeżu Anglii (160 km od centrum Londynu, 95 min. pociągiem, ok. 2 godziny autokarem) nad kanałem La Manche, jest jednym z najsłynniejszych kurortów nadmorskich Wielkiej Brytanii. Ponad 12 km złotych, piaszczystych plaż i 800 ha parków przyciąga co roku ponad 4 miliony gości, podczas gdy na stałe mieszka tu 165 000 mieszkańców. Wzdłuż plaży rozlokowane są duże wille, hotele i pensjonaty. Na szczytach klifów znajdują się liczne parki i ogrody z pięknymi wąwozami, gdzie można spotkać np. wiewiórki. Turystom i mieszkańcom miasto oferuje wspaniałe centrum handlowe, teatry, imponujący wybór kawiarni, restauracji i kin, barów, dyskotek, klubów nocnych i tradycyjnych brytyjskich pubów. Można tu grać w tenisa, golfa, squash'a i w piłkę nożną, pływać i uprawiać sporty wodne, a także jeździć konno czy uprawiać gimnastykę. Okolice Bournemouth są niezwykle malownicze - warto zobaczyć New Forest, wioski Dorset oraz Isle of Purbeck. Więcej o Bournemouth  ???


Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 14- osobowych grupach dla uczniów od 16 roku życia. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok; kursy egzaminacyjne rozpoczynają się w wyznaczone daty kilka razy w roku. Minimalna długość kursu to 1 tydzień.

  • Szkoła oferuje kursy ogólne na wszystkich poziomach, kursy egzaminacyjne Cambridge i IELTS, biznesowe, indywidualne, programy stażowe i inne.

  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: nowocześnie urządzone klasy wyposażone w sprzęt audio-wideo, 2 laboratoria językowe do samodzielnej nauki (Self-Access Study Centre), wyposażone w komputery z (bezpłatnym) dostępem do internetu, materiały edukacyjne  na CD i magnetofony z nagraniami, bibliotekę, świetlicę studencką z TV i wideo, obszerny hall ze stołami do tenisa stołowego, footballem stołowym i rzutkami, stołówkę studencką, ogród.

  • Nie trzeba płacić za podręczniki (oprócz kursów egzaminacyjnych) - są one bezpłatne dla wszystkich uczniów szkoły. Poza tym szkoła oferuje darmowy, powrotny bilet autokarowy Londyn - Bournemouth dla wszystkich, którzy zapiszą się na kurs trwający przynajmniej 4 tygodnie (oferta ta nie obowiązuje w miesiącach letnich).

  • Szkoła oferuje bezpłatne doradztwo akademickie - zatrudniony w szkole doradca akademicki pomaga uczniom w wyborze odpowiedniego kierunku studiów wyższych oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem nauki w brytyjskich szkołach wyższych.

  • Ponieważ nie jest to bardzo duża szkoła (maks. 350 uczniów, poza latem ok. 110), panuje w niej prawdziwie rodzinna atmosfera. Zatrudniony w szkole pracownik do spraw socjalnych mówi po polsku i jest w każdej chwili do dyspozycji polskich studentów.

  • Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki.

  • Scanbrit School of English oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich w niewielkiej odległości od szkoły (maks. 2 km).

Ściągnij broszurę informacyjną Scanbrit School of English w formacie. pdf (w języku angielskim).

Scanbrit School of English

jest akredytowana przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council

Członek English UK

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?