Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Zakwaterowanie w Londynie
 

CALLAN SCHOOL - ZAKWATEROWANIE

Callan School of English nie pośredniczy w rezerwacji zakwaterowania. Współpracujemy natomiast z londyńską agencją HOST, poprzez którą możemy zarezerwować dla zainteresowanych zakwaterowanie przy rodzinie angielskiej (Homestay), w 2, 3, 4, 5 lub 6 strefie metra: pokój 1-osobowy (single) lub dzielony (twin, triple) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch lub trzech osób razem). Zakwaterowanie może obejmuje także wyżywienie według trzech opcji (do wyboru):

  • bez wyżywienia (Self Catering, SC)

  • śniadania (Bed & Breakfast, BB)

  • śniadania i obiadokolacje (Half Board, HB)

  • śniadania, pakowane lunche i obiadokolacje (Full Board, FB)

Dla osób wymagających wysokiego standardu i możliwości korzystania z własnej łazienki, w ofercie jest zakwaterowanie u rodziny angielskiej o podwyższonym standardzie w 1 lub 2 strefie metra typu Superior.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie możemy również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach lub hotelach. Przy dokonywaniu ich rezerwacji polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.

Przy dłuższym pobycie w Londynie polecamy wykupienie zakwaterowania przy rodzinie angielskiej na krótki okres (np. 2 tygodnie), a następnie znalezienie czegoś tańszego, np. pokój w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu. Możemy wynająć dla zainteresowanych taki pokój w "domu (mieszkaniu) studenckim". Są to typowe angielskie domy, z 4-5cioma, z reguły dwuosobowymi, sypialniami, wspólną kuchnią, toaletą i łazienką. Domy są w pełni umeblowane i wyposażone (TV, wideo, pralka, lodówka, mikrofalówka, toster, żelazko, pościel itp.). Znajduje się w nich również komputer z bezpłatnym dostępem do internetu. W sumie taki dom zamieszkany jest przez ok. 10 osób. Lokalizacja: 3 strefa metra, wschodni Londyn, blisko stacji Stratford, ok. 20 min. metrem lub autobusem od szkoły w centrum Londynu. Jest to najtańsza forma zakwaterowania w Londynie.


Do miejsca zakwaterowania można dotrzeć z lotniska lub dworca autobusowego w Londynie samodzielnie (metrem, autobusem lub pociągiem) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela agencji londyńskiej organizującej zakwaterowanie. W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?