Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Szkoła angielskiego w Londynie
 

O SZKOLE

Crest Schools of English, Londyn
 

Crest Schools of English
192b Station Road
Edgware, Middlesex HA8 7AR
United Kingdom

Tel.: +44 20 8952 8040
Fax: +44 20 8952 4980

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: http://www.crestschools.com/

Crest Schools of English, renomowana szkoła języka angielskiego założona w 1983 r., położona jest w Edgware (zob. mapa), spokojnym, mieszkalnym przedmieściu w północno - zachodniej części Londynu, ze swoim własnym, nowoczesnym centrum handlowym, kompleksem sportowym, bibliotekami, kinami, parkami, restauracjami, kawiarniami i pubami oraz łatwym i dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum Londynu (ok. 25-30 min. metrem). W pobliżu szkoły znajduje się stacja metra Edgware (na linii metra Northern Line) i stacja autobusowa.

Londyn, barwna stolica Wielkiej Brytanii, to jedno z najbardziej fascynujących miast świata, odwiedzane corocznie przez 25 milionów turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jego stałych mieszkańców. Więcej o Londynie ???


Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 17 osobowych grupach (średnio jest 12 osób w grupie) dla uczniów od 16 roku życia. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok. Minimalna jego długość to 1 tydzień. Zobacz galerię zdjęć i film wideo o szkole.

  • Szkoła oferuje poranne, popołudniowe i wieczorne kursy ogólne na wszystkich poziomach, kursy egzaminacyjne Cambridge (jest autoryzowanym centrum tych egzaminów), IELTS, biznesowe, specjalistyczne oraz program Work Experience (angielski + praktyka w firmie) i kursy dla nauczycieli angielskiego.

  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: nowocześnie urządzone klasy, świetlicę studencką, bibliotekę, centrum do samodzielnej nauki, salę multimedialną i komputerową (darmowy dostęp do internetu).

  • Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin angielskich oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Crest Schools of English

jest akredytowana przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council

Członek English UK

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?