Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Szkoła angielskiego w Londynie
 

O SZKOLE

3 ośrodki w centrum Londynu:

Malvern House Piccadilly Centre Londyn

Malvern House

The Piccadilly  Centre
1-17 Shaftesbury Avenue
London, W1D 7EA

UK
Tel.: +44 20 7440 1790
Fax: +44 20 7440 1799

zob. mapa

Malvern House Trafalgar Centre Londyn

Malvern House

The Trafalgar Centre
29 John Adam Street
London, WC2 6HX

UK
Tel +44 20 7930 8080
Fax +44 20 7930 8079

zob. mapa

Malvern House Bloomsbury Academy Londyn

The Bloomsbury Centre

Malvern House Academy

 

46/47 Bloomsbury Square
London, WC1A 2RA

UK
Tel.: +44 (0) 20 7841 1190
Fax.: +44 (0) 20 7841 1199

zob. mapa

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WWW: http://www.malvernhouse.com/


Malvern House International, założona w 2000 r. szkoła języka angielskiego, posiada trzy ośrodki w samym centrum Londynu, w pobliżu wszystkich jego największych atrakcji, wszystkie w niewielkiej odległości od siebie:

  • Piccadilly Centre w samym centrum Picadilly Circus, w pobliżu British Museum i słynnej Oxford Street, tuż przy stacji metra Picadilly Circus (na liniach Bakerloo i Piccadilly) - zob. mapa; w ośrodku prowadzone są kursy angielskiego ogólnego na poziomach od początkującego do średniozaawansowanego;
  • Trafalgar Centre na południe od Covent Garden, tuż przy Trafalgar Square i rzece Tamizie, z najbliższymi stacjami metra Embankment i Charing Cross (na liniach Bakerloo, Circle, District i Northern) - zob. mapa; w ośrodku prowadzone są kursy angielskiego ogólnego na poziomach średniozaawansowanych;
  • Bloomsbury Centre na północ od Covent Garden, w pobliżu British Museum i słynnej Oxford Street, tuż przy stacji metra Holborn (na liniach Central i Piccadilly) - zob. mapa; w ośrodku prowadzone są kursy angielskiego ogólnego na poziomach zaawansowanych i specjalistyczne (np. egzaminacyjne i biznesowe).

Wszystkie ośrodki znajdują się w typowych londyńskich, piętrowych budynkach, zmodernizowanym dla potrzeb edukacyjnych, z windami i obszernymi, jasnymi, nowocześnie wyposażonymi klasami oraz własnymi recepcjami. Jednorazowo uczy się tu prawie 2000 uczniów.  Zobacz film i galerię zdjęć szkoły oraz aktualny widok z kamer szkolnych (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:30).

Londyn, barwna stolica Wielkiej Brytanii, to jedno z najbardziej fascynujących miast świata, odwiedzane corocznie przez 25 milionów turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jego stałych mieszkańców. Więcej o Londynie >>>


Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 18- osobowych grupach dla uczniów od 16 roku życia; średnio w jednej grupie jest 14-16 uczniów. Można też uczyć się w mini-grupie (maks. 8 osób). Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok. Minimalna długość kursu to 1 tydzień.

  • Szkoła oferuje kursy angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach, kursy egzaminacyjne (Cambridge, IELTS, LCCI), biznesowe, dla nauczycieli angielskiego, przygotowujące do podjęcia studiów wyższych na brytyjskim uniwersytecie, dyplomowe (biznes, turystyka) i inne.
  • W letnie wakacje szkoła oferuje obóz językowy dla dzieci i młodzieży (12-17 lat) na Cyprze.
  • Na zajęcia można uczęszczać o różnych porach dnia (od 8.00 do 21.00) i łączyć różne rodzaje kursów; można także bezpłatnie zmieniać godziny nauczania.
  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i doskonałe zaplecze dydaktyczno-socjalne: blisko 50 nowocześnie urządzonych klas wyposażonych w sprzęt audio-wideo, kawiarnie i świetlice studenckie, biblioteki,  pomieszczenia do samodzielnej nauki i kawiarenki internetowe (bezpłatny dostęp do internetu).
  • Szkoła oferuje opiekę doradców do spraw studentów w takich dziedzinach jak praca, zakwaterowanie, rachunek bankowy, dalsza edukacja itp.
  • Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, takich jak wycieczki, gry zespołowe, imprezy integracyjne.
  • Szkoła oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich, hostelach i hotelach, służy także pomocą w znalezieniu taniego zakwaterowania długoterminowego.

Ściągnij (format .pdf):

Malvern House

jest akredytowana przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council  Akredytacja The Association of Business Executives (ABE)

Członek English UK

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?