Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Zakwaterowanie w Londynie

 

MALVERN HOUSE - ZAKWATEROWANIE

Malvern House oferuje zakwaterowanie u rodziny angielskiej (tzw. Homestay) w 2, 3 lub 4 strefie metra (czym większy numer, tym dalej od centrum Londynu): pokój 1-osobowy lub dzielony ("twin") z innym/i uczestnikami kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób razem). Zakwaterowanie może obejmować także wyżywienie według trzech opcji (do wyboru):

  • śniadania i obiadokolacje (tzw. Half Board);

  • śniadania (tzw. Bed & Breakfast);

  • bez wyżywienia (tzw. Self Catering) - studenci korzystają z kuchni, aby samemu przyrządzać posiłki.

Zakwaterowanie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni.

Szkoła poleca wykupienie zakwaterowania przy rodzinie angielskiej na krótki okres (minimalnie 2 tygodnie), a następnie (przy dłuższym pobycie w Londynie) znalezienie czegoś tańszego (np. pokój w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu). Szkoła udziela w tym względzie wszelkiej pomocy.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie kursanta szkoła może również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach (hostel Generator w 1 strefie metra, stacja Bloomsbury), hotelach (hotel Parkside w 2 strefie metra, stacja Clapham Common) i (w okresie wakacji letnich) akademikach/rezydencjach szkół wyższych. Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.

Możemy także wynająć dla ucznia pokój w "domu (mieszkaniu) studenckim". Są to typowe angielskie domy, z 4-5cioma z reguły dwuosobowymi sypialniami, wspólną kuchnią, toaletą i łazienką. Domy są w pełni umeblowane i wyposażone (TV, wideo, pralka, lodówka, mikrofalówka, toster, żelazko, pościel itp.). Znajduje się w nich również komputer z bezpłatnym dostępem do internetu. W sumie taki dom zamieszkany jest przez ok. 10 osób. Lokalizacja: 3 strefa metra, wschodni Londyn, blisko stacji Stratford, ok. 20 min. metrem lub autobusem od szkoły w centrum Londynu. Jest to najtańsza forma zakwaterowania w Londynie.


Do miejsca zakwaterowania można dotrzeć z lotniska lub dworca autobusowego w Londynie samodzielnie (metrem, autobusem lub pociągiem) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?