Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Angielski w Londynie
 

O SZKOLE

 
Kursy angielskiego Londyn
 

Milner School of English
Olympic House
196 The Broadway
Wimbledon, London SW19 1RY
United Kingdom
tel.: +44 20 8545 0300
fax: +44 20 8545 0307
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: www.milnerschool.co.uk

 

 

Milner School of English, założona w 1991 r. niewielka szkoła języka angielskiego, w całości należąca do rodziny Milner (blisko 40 letnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego), położona jest w południowo - zachodniej części Londynu, na obszarze noszącym nazwę Wimbledon, doskonałym dla wszystkich, którzy chcą uniknąć pośpiechu i hałasu (i wysokich cen!) londyńskiego centrum. Jest to bezpieczna i bogata dzielnica mieszkalna, znana z tenisa, atrakcyjnych, zabytkowych willi podmiejskich, pozostałości starej angielskiej wioski, dynamicznego centrum oraz rozległego zalesionego obszaru Wimbledon Common (stąd też nazwa Wimbledonu - "zielone płuca Londynu") - z centrum Londynu oddalonym zaledwie o 10 km (20 minut metrem). Wimbledon oferuje mnóstwo atrakcji: kina, teatr, puby, restauracje, dyskoteki oraz możliwość uprawiania różnych sportów i rekreacji (jazda konna, golf, tenis, basen, spacery). Sama szkoła usytuowana jest w samym centrum Wimbledonu, w pobliżu (600 m.) stacji metra (na linii District) i kolejowej Wimbledon oraz stacji metra (na linii Northern) South Wimbledon.

 

Szkoła angielskiego Wimbledon

 

Londyn, barwna stolica Wielkiej Brytanii, to jedno z najbardziej fascynujących miast świata, odwiedzane corocznie przez 25 milionów turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jego stałych mieszkańców. Więcej o Londynie >>>

 


 

Szkoła prowadzi zajęcia w małych, maksymalnie 12 osobowych grupach dla uczniów od 16 roku życia. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok; kursy egzaminacyjne rozpoczynają się w wyznaczone daty kilka razy w roku. Minimalna długość kursu to 1 tydzień.

  • Szkoła oferuje kursy ogólne na wszystkich poziomach oraz kursy egzaminacyjne Cambridge (FCE, CAE, CPE).
  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: 17 nowocześnie urządzonych klas wyposażonych w sprzęt audio-wideo, salę komputerową z bezpłatnym dostępem do internetu, bibliotekę, salę do samodzielnej nauki (Self-Access Room), duży hall z kawiarnią studencką.
  • Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki.
  • Milner School oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich w niewielkiej odległości od szkoły.
  • Jest to szkoła niewielka, co zapewnia rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

 

Milner School of English

jest akredytowana przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council

Członek English UK

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?