Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kursy jezykowe LondynKurs angielskiego w Londynie

 

KURSY W MILNER SCHOOL

minimalny wiek ucznia

16 lat

minimalna długość kursu1 tydzień
maks. liczba osób w grupie

12

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 60 min.)

15, 22
godziny zajęćkurs podstawowy (15 godz. tygodniowo) w godz. 9.30-12.45, kurs intensywny (22 godz. tyg.) 9.30-15.15 (piąt. do 12.45)
poziomy

1. Beginners

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate A

5. Intermediate B

6. High Intermediate

7. Advanced

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy egzaminacyjne w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zsala komputerowa z bezpłatnym dostępem do internetu, biblioteka, sala do samodzielnej nauki, hall z kawiarnią studencką
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: przyjęcie powitalne dla nowych uczniów, wyjścia do popularnych miejsc w Londynie, wypady do pubów, teatrów, kin, projekcje filmów wideo, mecze sportowe, party studenckie, weekendowe wycieczki poza Londyn; program pozalekcyjny jest ustalany co miesiąc

Pierwszego dnia nauki (poniedziałek) o godz. 9.00 szkoła przeprowadza testy (pisemny i ustny) dla nowych uczniów, określające poziom zaawansowania; na jego podstawie następuje przydział do odpowiedniej grupy. Każdy student otrzymuje przewodnik po szkole i wysłuchuje krótkiego wprowadzenia. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy.

  Szkoła oferuje również program o nazwie Academic Year Programme - długi (rok akademicki: 32 lub 36 tygodni nauki) kurs angielskiego ogólnego + egzaminacyjnego.

   

 2. Cambridge Examination Courses

  Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE). Kursy rozpoczynają się 3 razy w roku w określone daty i trwają 10-12 tygodni. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego. W zależności od zapotrzebowania szkoła oferuje również inne kursy egzaminacyjne (PET, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL).

   

 3. Private One-to-One Lessons

  Zajęcia indywidualne (One-to-One), które mogą być specjalistycznym, np. biznesowym, dodatkiem do kursów General English lub samodzielnym kursem, dostosowanym indywidualnie do potrzeb ucznia.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?