Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Szkoła angielskiego Wimbledon

 

MILNER SCHOOL - ZAKWATEROWANIE

Milner School of English oferuje zakwaterowanie u rodziny angielskiej (tzw. Homestay) w pobliżu szkoły (10-20 piechotą lub autobusem):  pokój 1- osobowy (single) lub dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób). Zakwaterowanie obejmuje także wyżywienie według dwóch opcji (do wyboru):

  • śniadania i obiadokolacje (Half Board, HB);

  • śniadania (Bed & Breakfast, BB).

Zakwaterowanie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni.

Szkoła poleca wykupienie zakwaterowania przy rodzinie angielskiej na krótki okres (minimalnie 2 tygodnie), a następnie (przy dłuższym pobycie w Londynie) znalezienie czegoś tańszego (np. pokój w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu). Szkoła udziela w tym względzie wszelkiej pomocy.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie kursanta szkoła może również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach lub hotelach. Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.


Do Wimbledon można dotrzeć z lotniska lub dworca autobusowego w Londynie samodzielnie (metrem lub pociągiem - zobacz szczegóły po angielsku) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do Wimbledonu i miejsca zakwaterowania (zob. mapa).

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?