Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

 

Szkoła językowa w Londynie

Kursy angielskiego Londyn

24 Great Chapel Street
London W1F 8FS
United Kingdom
Tel +44 20 7580 9785
Fax +44 20 7323 4582
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: www.oxfordhousecollege.co.uk

  

O SZKOLE

 

Oxford House College, jedna z największych szkół języka angielskiego w Londynie (ok. 7000 uczniów rocznie), powstał w 1974 r. i położony jest w samym centrum tego miasta (1 min. od stacji metra Tottenham Court Road na liniach Central i Northern), w nowoczesnym budynku przy słynnej ze swoich sklepów Oxford Street, w pobliżu wszystkich największych atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii (zob. mapa). Szkoła posiada swoje oddziały także w dwóch historycznych, angielskich miastach: Oxfordzie i Stratford-upon-Avon.

Londyn, barwna stolica Wielkiej Brytanii, to jedno z najbardziej fascynujących miast świata, odwiedzane corocznie przez 25 milionów turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jego stałych mieszkańców. Więcej o Londynie »»»

 


 

Szkoła prowadzi zajęcia w maksymalnie 16- osobowych grupach dla uczniów od 16 roku życia. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok; niektóre kursy egzaminacyjne i specjalistyczne rozpoczynają się w wyznaczone daty w ciągu roku. Minimalna długość kursu to 1 tydzień.

  • Szkoła oferuje bardzo szeroki wybór kursów, m.in.: kursy ogólne na wszystkich poziomach, kursy egzaminacyjne, biznesowe,  dla nauczycieli, przygotowujące do podjęcia studiow i specjalistyczne (np. zarządzanie, turystyka, hotelarstwo, komputerowe).
  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: nowocześnie urządzone klasy wyposażone w sprzęt audio-wideo, pracownię językową / bibliotekę (CD-ROMs, TV, wideo, książki, kasety, filmy, księgarnia), kawiarenkę internetową (bezpłatny dostęp do sieci i poczty elektronicznej), kawiarnię i świetlicę studencką.
  • Szkoła oferuje darmowe zajęcia z nauczycielami - praktykantami w poniedziałki i czwartki w godz. 18.30-19.30, darmową kartę studencką ISIC dla uczniów zapisanych na kursy trwające przynajmniej 3 miesiące, darmowe członkostwo w International Students' House (darmowe kino, zniżkowe bilety do fitness centre, klubów sportowych, na basen i wiele imprez towarzyskich).
  • Jest to duża szkoła, prowadząca zajęcia przez cały dzień (od 9.00 do 20.30) dzięki czemu można uczęszczać na zajęcia o różnej porze dnia oraz wieczorem i łączyć różne rodzaje kursów.
  • Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, takich jak wycieczki, gry zespołowe, imprezy integracyjne.
  • Szkoła oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich, we własnym akademiku oraz (w miesiącach letnich) w akademikach londyńskich szkół wyższych.
  • Szkoła jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym University of Cambridge ESOL. Kursy Travel Training są akredytowane przez International Air Transport Association (IATA) oraz Virgin Atlantic. Uczniowie mogą brać udział w kursach, zakończonych uzyskaniem brytyjskich kwalifikacji, takich, jak: Diploma, Advanced Diploma, BA (Hons), BSc (Hons), Postgraduate Diploma i MBA. OHC jest ośrodkiem University of Sunderland, akredytowanym do prowadzenia kursów dyplomowych.

Oxford House College

jest akredytowany przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council

alt

alt

Członek English UK

 

alt

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?