Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kursy angielskiego w Londynie

 

KURSY W OXFORD HOUSE COLLEGE

minimalny wiek ucznia

16 lat

minimalna długość kursu1 tydzień
maks. liczba osób w grupie

16

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 50 min.)

Full Time: 15, 20, 21, 30

Part Time: 4, 6

godziny zajęćkurs podstawowy (15 godz. tygodniowo) w godz. 9.00-12.00, 12.30-15.30, 15.30-18.30, kurs intensywny (30 godz. tyg.) 9.00-15.30, 12.30-18.30
poziomy

1. Beginner

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper Intermediate

6. Advanced

7. Proficiency

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy specjalistyczne w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zpracownia językowa / biblioteka, kawiarenka internetowa, kawiarnia i świetlica studencka
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: quizy, "party" studenckie, pokazy filmowe, wyjścia do teatrów, muzeów, dyskotek, pubów i klubów nocnych, wycieczki po Londynie, turnieje sportowe, weekendowe wycieczki do najciekawszych miejsc w Anglii; program pozalekcyjny jest ustalany co miesiąc, aktualny dostępny na stronie szkoły; studenci OHC otrzymują kartę ID, która uprawnia ich do darmowego członkostwa w International Students' House (darmowe kino, zniżkowe bilety do fitness centre, klubów sportowych, na basen i wiele imprez towarzyskich)

Pierwszego dnia nauki  (poniedziałek) przed zajęciami szkoła przeprowadza testy (pisemny - jeśli uczeń nie przesłał go przy zgłoszeniu lub nie wypełnił on-line,  i ustny) dla nowych uczniów, określające poziom zaawansowania; na ich podstawie następuje przydział do odpowiedniej grupy. We wtorek o godz. 12.00 odbywa się półgodzinne spotkaniem z Director of Studies, mające na celu zapoznanie się z nowymi uczniami i szkołą. Co miesiąc nauki szkoła przeprowadza test oceniający postępy studenta i spotkanie z nauczycielem prowadzącym w celu omówienia postępów w nauce. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

angielski ogólny - angielski specjalistyczny - programy zawodowe - pakiety specjalne

ANGIELSKI OGÓLNY (GENERAL ENGLISH)

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność (do wyboru) - lekcji tygodniowo:

  • 15 (General English, kurs dostępny rano i po południu)

  • 21 (Semi-Intensive English, kurs popołudniowo-wieczorny); w ramach tego kursu część zajęć może być z wybranej tematyki specjalistycznej: Conversation&Pronunciation, przygotowanie do egzaminów (IELTS lub Cambridge) lub Business English (kursy specjalistyczne wymagają dobrej znajomości angielskiego)

  • 21 (General English Plus, kurs popołudniowy); kurs ten jest połączeniem General English (15 lekcji) z kursem Conversation&Pronunciation (6 lekcji)

  • 30 (Intensive English, rano i po południu); program ten może być połączeniem kursu General English 15 lekcji tygodniowo z wybranym kursem specjalistycznym 15 lekcji tygodniowo: Conversation&Pronunciation, przygotowanie do egzaminów (IELTS lub Cambridge) lub Business English (kursy specjalistyczne wymagają dobrej znajomości angielskiego).

     

  W ofercie są również wieczorowe kursy Part Time o intensywności 6 lekcji tygodniowo.

ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY (SPECIALIST ENGLISH)

 1. English for Cambridge Examinations

  Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE). Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, dostępne prano i po południu. Kursy rozpoczynają się 3 razy w roku  w wyznaczone daty i trwają 10-12 tygodni. Można się do nich przyłączyć w każdy poniedziałek (mając świadomość, że kurs już jest w toku). Kursy te oferowane są również przez całe wakacje letnie po południu. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

  W ofercie są również wieczorowe kursy Part Time tego typu o intensywności 6 lekcji tygodniowo.

   

 2. English for IELTS (English for Academic Purposes)

  Kursy przygotowujące do akademickiego egzaminu IELTS. Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, po południu. Kursy trwają 12 tygodni (aczkolwiek można uczyć się dowolną liczbę tygodni w tym zakresie). Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

  W ofercie są również wieczorowe kursy Part Time tego typu o intensywności 6 lekcji tygodniowo.

   

 3. Conversation & Pronunciation

  Kurs mający na celu ćwiczenie praktycznych umiejętności konwersacyjnych oraz wymowy. Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, po południu. Maksymalna długość - 12 tygodni. Wymagany dobry poziom angielskiego.

  W ofercie są również popołudniowe kursy Part Time tego typu o intensywności 6 lekcji tygodniowo.

   

 4. English for Business Success

  Angielski język biznesu. Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, po południu. W programie kursu zawarte są informacje dotyczące egzaminów Business English. Maksymalna długość - 12 tygodni. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

  W ofercie są również wieczorowe kursy Part Time tego typu o intensywności 4 lekcje tygodniowo.

   

 5. Writing Skills

  Kursy  Part Time rozwijający umiejętności pisania po angielsku. Intensywności - 6 (po południu) lub 4 (wieczorem) lekcji tygodniowo (po 2 lekcje we wt., śr. i piąt. w godz. 16.00-18.00). Maksymalna długość - 12 tygodni. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 6. English and London

  Wakacyjny, popołudniowy kurs o intensywności 15 lekcji tygodniowo: 9 w klasie i 6 poza nią, w ciekawych miejscach w Londynie. Maksymalna długość - 4 tygodnie. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 7. One-to-One

  Zajęcia indywidualne angielskiego ogólnego lub specjalistycznego.  Tematyka, godziny i intensywność do uzgodnienia ze szkołą. Wersją tego programu jest kurs English for Executives - całkowicie spersonalizowany, indywidualny kurs dla pracowników kadry zarządzającej (z reguły z jednej firmy, indywidualny lub maksymalnie w grupie 4-osobowej).

PROGRAMY ZAWODOWE (SPECIALIST COURSES)

 1. Teacher Training

  Kursy szkoleniowe dla nauczycieli (lub kandydatów na nauczycieli) angielskiego:

  • Overseas Teachers of English (Creative Methodology & Professional Development)

    

   Kurs dla nauczycieli (lub kandydatów na nauczycieli) angielskiego nie pochodzących z anglojęzycznego kraju. Intensywność - 20 lekcji tygodniowo, rano i po południu, w tym 5 lekcji zajęć praktycznych. Maksymalna długość (pełny kurs) - 4 tygodnie. Kursy dostępne są w styczniu, kwietniu, lipcu i sierpniu. Wymagany wysoki poziom angielskiego.

    

  • Cambridge CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

    

   Kurs dla nauczycieli angielskiego pod patronatem Uniwersytet w Cambridge, zakończony uzyskaniem prestiżowego certyfikatu Cambridge CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults), potwierdzającego podstawowe kwalifikacje i uznawanego powszechnie, jako "przepustka" do nauczania angielskiego na całym świecie. Kursy oferowane są w dwóch wersjach: 4- tygodniowy kurs Full Time oraz 13- tygodniowy kurs Part Time. Rozpoczynają się raz w miesiącu w określone daty. Wymagany wysoki poziom angielskiego.

    

  • Cambridge DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults)

    

   Kurs dla doświadczonych nauczycieli angielskiego pod patronatem Uniwersytet w Cambridge, zakończony uzyskaniem prestiżowego dyplomu Cambridge DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults), potwierdzającego wysokie kwalifikacje nauczyciela. Jest to 16- tygodniowy kurs Part Time. Kurs oferowany jest 2 razy w roku (styczeń, sierpień). Wymagany bardzo wysoki poziom angielskiego.

 1. Travel & Tourism

  Kursy dyplomowe dla osób pracujących lub zamierzających pracować w branży turystycznej lub dla linii lotniczych. Oferowane są następujące kursy:

   

  • Virgin Atlantic Level 1 ? Airline Fares and Ticketing
  • Virgin Atlantic Level 2 ? Airline Fares and Ticketing
  • Galileo Computerised Reservation System (CRS)
  • Sabre Computerised Reservation System
  • Amadeus Computerised Reservation System
  • Worldspan Computerised Reservation System
  • IATA/UFTAA Foundation Diploma
  • IATA/UFTAA Consultant Diploma
  • Airline Cabin Crew
  • Airport Passenger Service Agent

  Po szczegóły prosimy o kontakt lub/i odwiedzenie strony http://www.oxfordhousecollege.co.uk/traveltraining/.

   

 2. Computing

  Szeroki wybór kursów komputerowych / IT. Po szczegóły prosimy o kontakt lub/i odwiedzenie strony www.oxfordhouse.co.uk.

   

 3. Management

  Rożne programy przygotowujące do podjęcia studiów wyższych w Wielkiej Brytanii (zwłaszcza biznes i turystyka) lub programy zakończone uzyskaniem dyplomu, przygotowujące do podjęcia pracy w biznesie i turystyce lub studiów podyplomowych na tych kierunkach. W ofercie są m.in. następujące dziedziny:

  • Business Administration & Management

  • Computing & IT

  • Hotel Management

  • Travel & Tourism

  • Marketing

  • Accounting & Finance

   

  Po szczegóły prosimy o kontakt lub/i odwiedzenie strony http://www.oxfordhousecollege.co.uk/management/.

   

 4. Internship / Work Placement

  Kurs angielskiego z następującą po nim praktyką zawodową (Work Experience) w brytyjskiej firmie (płatną lub bezpłatną) na okres 4-12 tygodni. Program może zakończyć się uzyskaniem Cambridge Work Experience Certificate. Wymagany dobry poziom angielskiego.

SPECJALNE PAKIETY (SPECIAL PACKAGES)

 1. Special Packages

  Długie kursy łączące naukę angielskiego z przygotowaniem zawodowym lub do podjęcia studiów w Wielkiej Brytanii. Dostępne są następujące programy:

  • International Foundation Year - program 36- tygodniowy, łączący angielski ogólny z wybranymi zagadnieniami specjalistycznymi (zwł. IELTS) i zawodowymi. Program przygotowuje do podjęcia studiów w Wielkiej Brytanii lub kariery zawodowej w anglojęzycznym środowisku. 20 lekcji tygodniowo. Wszystkie poziomy. Szczegóły  na stronie http://www.oxfordhousecollege.co.uk/foundation/.

  • Certificate in English, Airline Fares and Ticketing - 24- tygodniowy (6- miesięczny) program dla osób zamierzających pracować w branży turystycznej lub dla linii lotniczych, składający się z następujących elementów: 3- miesięczny kurs General English, 1- miesięczny kurs specjalistyczny Virgin Airlines Fares & Ticketing Levels 1&2 i 2- miesięczny kurs specjalistyczny Computerised Reservation Systems (CRS). Wymagana (do kursów specjalistycznych) dobra znajomość angielskiego.

  • Certificate in English, Computing and Airline Fares & Ticketing - 36- tygodniowy (9- miesięczny) program dla osób zamierzających pracować w branży turystycznej lub IT, składający się z następujących elementów: 4- miesięczny kurs General English, 2- miesięczny kurs specjalistyczny Computer Skills, 1- miesięczny kurs specjalistyczny Virgin Airlines Fares & Ticketing Levels 1&2 i 2- miesięczny kurs specjalistyczny Computerised Reservation Systems (CRS). Wymagana (do kursów specjalistycznych) dobra znajomość angielskiego.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?