Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Zakwaterowanie w Londynie

 

OXFORD HOUSE COLLEGE - ZAKWATEROWANIE

Oxford House College oferuje trzy rodzaje zakwaterowania:

  1. u rodziny angielskiej (Homestay) w 2, 3 lub 4 strefie metra (czym większy numer, tym dalej od centrum Londynu): pokój 1-osobowy single) lub dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób). Zakwaterowanie może obejmować także wyżywienie według trzech opcji (do wyboru):

  • śniadania i obiadokolacje (Half Board, HB);

  • śniadania (Bed & Breakfast, BB);

  • bez wyżywienia (Self Catering, SC) - studenci korzystają z kuchni, aby samemu przyrządzać posiłki.

Zakwaterowanie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni. Dojazd z miejsca zakwaterowania do szkoły odbywa się środkami komunikacji miejskiej (z reguły metrem), a jego długość zależy od strefy metra (20-40 min.).

  1. w hostelu Oxford House College w 1 strefie metra (centrum Londynu), ok. 15 minut piechotą od szkoły: pokój 1-osobowy (single) lub 2-osobowy - dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu. Ten rodzaj zakwaterowania nie obejmuje wyżywienia (Self Catering). Mieszkający w hostelu studenci korzystają ze wspólnej kuchni i łazienki. Jest to hostel niewielki, tak więc przy późnych zgłoszeniach raczej nie ma co liczyć na wolne miejsca.

  1. w akademikach uniwersyteckich  (University Residences) w 1- szej strefie metra, z reguły w pokoju 1-osobowym (single), rzadziej dzielonym (shared) z innym uczestnikiem kursu. Z reguły ten rodzaj zakwaterowania nie obejmuje wyżywienia (Self Catering), aczkolwiek niektóre akademiki oferują śniadania (Bed & Breakfast) lub śniadania i obiadokolacje (Half Board). Akademiki znajdują się od 10 do 20 minut metrem lub autobusem od szkoły. Dostępne są tylko w miesiącach letnich (lipiec, sierpień). Szczegóły po angielsku na stronie OHC.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie możemy również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach lub hotelach. Przy dokonywaniu ich rezerwacji polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.

Przy dłuższym pobycie w Londynie polecamy wykupienie zakwaterowania przy rodzinie angielskiej na krótki okres (np. 2 tygodnie), a następnie znalezienie czegoś tańszego, np. pokój w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu. Możemy wynająć dla zainteresowanych taki pokój w "domu (mieszkaniu) studenckim". Są to typowe angielskie domy, z 4-5cioma, z reguły dwuosobowymi, sypialniami, wspólną kuchnią, toaletą i łazienką. Domy są w pełni umeblowane i wyposażone (TV, wideo, pralka, lodówka, mikrofalówka, toster, żelazko, pościel itp.). Znajduje się w nich również komputer z bezpłatnym dostępem do internetu. W sumie taki dom zamieszkany jest przez ok. 10 osób. Lokalizacja: 3 strefa metra, wschodni Londyn, blisko stacji Stratford, ok. 20 min. metrem lub autobusem od szkoły w centrum Londynu. Jest to najtańsza forma zakwaterowania w Londynie.


Do miejsca zakwaterowania można dotrzeć z lotniska lub dworca autobusowego w Londynie samodzielnie (metrem, autobusem lub pociągiem) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?