Kursy
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
 

Kursy angielskiego w Londynie

 

KURSY W PRINCES COLLEGE

minimalny wiek ucznia

16 lat

minimalna długość kursu1 tydzień
maks. liczba osób w grupie

20

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 50 min.)

15, 30
godziny zajęć9:00-12:00, 12:30-15:30, 15:30-18:30
poziomy

1. Beginners
2. Elementery
3. Pre-intermediate
4. Intermediate
5. Upper-intermediate
6. First Certificate
7. Advanced
8. Proficiency

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy biznesowe poza wakacjami, kursy dla zupełnie początkujących w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zcentrum do samodzielnej nauki, komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, biblioteka, świetlica studencka
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: spacery po Londynie, wypady do pubów, dyskotek, teatrów, kin, muzeów i na koncerty, zajęcia sportowe (badminton, tenis stołowy, pływanie w położonym nieopodal akademickim ośrodku sportowym), party studenckie (także na terenie szkoły), w weekendy długie wycieczki do najciekawszych miejsc w Anglii

Pierwszego dnia w szkole, przed zajęciami, odbywa się test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), na podstawie którego uczeń zostaje przydzielony do odpowiedniej grupy. Szkoła oferuje specjalny program zajęć na każdym z poziomów nauczania, a wewnętrzny system oceny umożliwia przejście na następny (wyższy) poziom po spełnieniu określonych wymagań. Studenci mają też możliwość skontaktowania się z osobą odpowiedzialną za przebieg kursów i porozmawiania na tematy związane z prowadzonymi zajęciami jak również omówienia własnych postępów w nauce. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat.

 

RODZAJE KURSÓW

  1. General English

    Angielski ogólny. Wszystkie poziomy (na wyższych poziomach możliwe jest także przygotowanie do egzaminów Cambridge: PET, FCE, CAE, CPE oraz IELTS, a także do podjęcia studiów wyższych w Wielkiej Brytanii). Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, rano i po południu.

     

  2. Business English

    Angielski język biznesu (także przygotowanie do biznesowych egzaminów LCCI). Intensywność - 15 lekcji tygodniowo, po południu. Kurs niedostępny w lipcu, sierpniu i wrześniu. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.


Uwaga: Możliwe są też tzw. kursy kombinacyjne - 30 godzin tygodniowo, polegające na połączeniu 2 kursów General English o różnych porach dnia lub kursu General English z kursem Business English.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?