Zakwaterowanie
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Zakwaterowanie w Londynie

 

PRINCES COLLEGE - ZAKWATEROWANIE

Princes College oferuje zakwaterowanie u rodziny angielskiej (Host Family Accommodation) w 2, 3 lub 4 strefie metra (czym większy numer, tym dalej od centrum Londynu): pokój 1-osobowy (single) lub dzielony (twin) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób razem). Zakwaterowanie tego typu obejmuje także wyżywienie według dwóch opcji (do wyboru):

  • bez wyżywienia (Self Catering, SC);

  • śniadania i obiadokolacje (Half Board);

  • śniadania (Bed & Breakfast).

Cena za ten rodzaj zakwaterowania  zależy od oddalenia od centrum Londynu (strefy metra) oraz standardu; według tych kryteriów zakwaterowanie tego typu dzieli się na: Budget, Standard i Superior.

Zakwaterowanie przy rodzinie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni.

Najlepiej wykupić zakwaterowanie przy rodzinie angielskiej na krótki okres (np. 2 tygodnie), a następnie (przy dłuższym pobycie w Londynie) znaleźć coś tańszego. Szkoła udziela w tym względzie wszelkiej pomocy, oferując zakwaterowanie w pokoju w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu / domu (tzw. Student House / Flat Share), bez wyżywienia (Self Catering). Możemy wynająć dla zainteresowanych taki pokój w "domu (mieszkaniu) studenckim" także przed wyjazdem do Londynu. Są to typowe angielskie domy, z 4-5cioma, z reguły dwuosobowymi, sypialniami, wspólną kuchnią, toaletą i łazienką. Domy są w pełni umeblowane i wyposażone (TV, wideo, pralka, lodówka, mikrofalówka, toster, żelazko, pościel itp.). Znajduje się w nich również komputer z bezpłatnym dostępem do internetu. W sumie taki dom zamieszkany jest przez ok. 10 osób. Lokalizacja: 3 strefa metra, wschodni Londyn, blisko stacji Stratford, ok. 20 min. metrem lub autobusem od szkoły w centrum Londynu. Jest to najtańsza forma zakwaterowania w Londynie.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie możemy również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach lub hotelach. Przy dokonywaniu ich rezerwacji polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.


Do miejsca zakwaterowania można dotrzeć z lotniska lub dworca autobusowego w Londynie samodzielnie (metrem, autobusem lub pociągiem) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?