Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kursy angielskiego w Southampton

 

KURSY W LEWIS SCHOOL

minimalny wiek ucznia

17 lat (12 na kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży)

minimalna długość kursu1 tydzień
maks. liczba osób w grupie

12 (15 na kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży)

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 60 min.)

15 / 22,5
godziny zajęćkurs podstawowy (15 godz. tygodniowo) w godz. 9.30-13.00, intensywny (22,5 godz. tyg.) 9.30-15.30
poziomy

1. Beginner

2. Elemntary

3. Lower Intermediate

4. Intermediate

5. Intermediate Plus

6. Higher Intermediate

7. Advanced

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (niektóre kursy, np. egzaminacyjne, w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zsala komputerowa z bezpłatnym dostępem do internetu, sala projekcji filmów wideo, biblioteka, sala do samodzielnej nauki, kawiarnia, pokój do modlitw, ogród
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: projekcje filmów wideo i quizy na terenie szkoły, dyskoteki, "party" studenckie i ogniska, wycieczki do pubów, kina, teatru i na występy muzyczne, turnieje i zajęcia sportowe, w weekendy długie wycieczki do najciekawszych miejsc w Anglii

Pierwszego dnia nauki (pon. 9.00) nowy uczeń przechodzi pisemny test kwalifikacyjny i odbywa krótką rozmowę; na ich podstawie zostaje umieszczony w odpowiedniej dla jego poziomu grupie. Otrzymuje również tzw. WELCOME PACK ze wszystkimi przydatnymi informacjami o szkole i mieście. Ok. godz. 10.30 odbywa się krótka wycieczka po szkole i centrum miasta (uczniowie otrzymują przewodniki i mapy), a o 11.30 pierwsze zajęcia w szkole. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat i raport z postępów w nauce.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy.

   

 2. Academic Year Programme

  Długi (rok akademicki: 33 tygodnie nauki + 4 tygodnie wakacji) kurs angielskiego ogólnego + specjalistyczne moduły do wyboru w trakcie trwania kursu (np. moduł biznesowy, egzaminacyjny itp.).

   

 3. Business / Technical / Scientific English

  Angielski język biznesu lub techniczny. Zajęcia indywidualne, kurs kombinacyjny (General English +  zajęcia indywidualne) lub kurs przygotowujący do biznesowego egzaminu LCCI. Wymagany co najmniej średniozaawansowany poziom angielskiego.

   

 4. Examination Courses

  Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (PET, FCE, CAE), akademickiego IELTS, TOEIC oraz LCCI. Kursy te przeprowadzane są w określone daty w ciągu roku i trwają określoną ilość tygodni. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 5. Combination Courses

  Kursy "kombinacyjne", łączące grupowe zajęcia angielskiego ogólnego ze specjalistycznymi (np. angielski biznesowy) zajęciami indywidualnymi

   

 6. Private Tuition (One-to-One)

  Zajęcia indywidualne (One-to-One), które mogą być specjalistycznym, np. biznesowym, dodatkiem do kursów General English lub samodzielnym kursem, dostosowanym indywidualnie do potrzeb ucznia.

   

 7. Teacher Methodology

  2 tygodniowy kurs dla nauczycieli angielskiego, oferowany kilka razy w roku.

   

 8. Junior Courses

  Wakacyjne programy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat, połączone z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych oraz zakwaterowaniem i wyżywieniem przy angielskiej rodzinie lub w internacie. Możliwy udział zorganizowanych grup. Program ten realizowany jest w tzw. Junior Centres w Southampton i innych miastach w Anglii (Reading, Manchester), Irlandii (Waterford), Włoszech (Alta Valtellina, dla dzieci w wieku 9-14 lat), a także - we współpracy z partnerskimi szkołami - w USA i Kanadzie.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?