Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

 

LEWIS SCHOOL - ZAKWATEROWANIE

Lewis School of English oferuje zakwaterowanie u rodziny angielskiej (Homestay) w pobliżu szkoły (10-20 minut autobusem lub piechotą):  pokój 1-osobowy (single) lub dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu, standardowy (regular) lub o wyższym komforcie, z własną łazienką (executive). Zakwaterowanie obejmuje także wyżywienie według dwóch opcji (do wyboru):

  • śniadania i obiadokolacje, w weekendy także lunche (Half Board, HB);

  • śniadania i obiadokolacje, a także pakowane lunche do szkoły w dni powszednie, lunche z rodziną w weekendy (Full Board, FB).

Pokoje dwuosobowe rezerwowane są przy zgłoszeniach dwóch osób (znajomych, rodzeństwa itp.), aczkolwiek możliwa jest też rezerwacja zakwaterowania w pokoju dwuosobowym przez pojedynczą osobę (w tym wypadku szkoła nie daje jednak gwarancji, gdyż zależy to od tego, czy tym typem zakwaterowania zainteresowana będzie również inna osoba w tym samym czasie).

Zakwaterowanie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni.

Kliknij, by zarezerwować hostelNa życzenie kursanta szkoła może również zorganizować zakwaterowanie w pobliskich hostelach, hotelach, pensjonatach lub domach prywatnych (dzielonych z innymi uczniami). Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli i hoteli polecamy serwis rezerwacyjny on-line hostelworld.com.


Do Southampton można dotrzeć z Londynu samodzielnie (autokarem lub pociągiem - zobacz szczegóły po angielsku) lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska / dworca taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. W przypadku samodzielnej podróży do Southampton, po wcześniejszym umówieniu się, na uczestnika kursu będzie oczekiwać na dworcu / stacji w Southampton członek rodziny goszczącej, który dowiezie go do miejsca zakwaterowania. Jeśli nie będzie to możliwe, należy wziąć taksówkę do miejsca zakwaterowania (koszt ok. ?10).

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?