Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Angielski w Torquay
 

O SZKOLE

Szkoła językowa Anglia Torquay 

Riviera English School
48 The Terrace

Torquay

Devon TQ1 1DE

United Kingdom
Tel.: +44 1803 212132
Fax: +44 1803 212139
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW: http://www.riviera-english-school.com/

Riviera English School, założona w 1996 r. niewielka szkoła języka angielskiego, położona jest w Torquay - nadmorskim mieście w hrabstwie Devon w południowo - zachodniej Anglii, na tzw. English Riviera, ponad 3 godziny jazdy z Londynu pociągiem, ponad 4 godziny autobusem. Szkoła znajduje się w centrum miasta, z widokiem na port i zatokę, w pobliżu sklepów, restauracji, plaż i ośrodków "życia nocnego" miasta (zob. mapa, widok z lotu ptaka i widok na okolicę z okien szkoły). Jeżeli pragną Państwo połączyć naukę angielskiego ze wspaniałymi wakacjami, Riviera English School będzie doskonałym wyborem.

Mapa London-TorquayTorquay jest nadmorskim kurortem wypoczynkowym (ok. 60 tys. mieszkańców) położonym w jednej z najpiękniejszych części południowo-zachodniej Anglii. Razem z małym miasteczkiem Paignton oraz rybackim portem Brixham tworzą krainę zwaną Torbay. Torbay to 35 km wybrzeża z piaszczystymi plażami, czerwono-żółtymi klifami z piasku i kamienia, egzotyczną roślinnością, pięknymi ogrodami oraz licznymi portami i przystaniami żaglowymi. Ciepły Prąd Zatokowy (Gulf Stream) oraz naturalna osłona przed wpływami Atlantyku sprawiają, że Torbay - zwany często Angielską Riwierą, cieszy się najłagodniejszym klimatem w całej Wielkiej Brytanii. Samo Torquay jest chętnie odwiedzane przez wszystkich, którzy naukę angielskiego chcą połączyć z wakacyjnym wypoczynkiem. Studenci mogą uprawiać różne sporty, od surfowania po jazdę konną, w Torquay jest nawet sztuczny tor do jazdy na nartach. Wspaniałe krajobrazy, śródziemnomorska roślinność, możliwość uprawiania różnorodnych sportów wodnych, wycieczki statkami, bogate życie nocne oraz prawdziwie międzynarodowa atmosfera sprawiają, że planując wyjazd na kurs językowy warto wziąć pod uwagę Torquay. Więcej o Torquay ???


Szkoła prowadzi zajęcia w międzynarodowych, maksymalnie 12 (średnio 6-8) osobowych grupach dla uczniów od 17 roku życia (w wakacje oferowane są również kursy dla dzieci i młodzieży od 11 roku życia). Kursy ogólne można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok. Minimalna ich długość to 2 tygodnie.

  • Szkoła oferuje kursy angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i IELTS, kursy wakacyjne połączone z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych (także dla dzieci i młodzieży od 11 roku życia) oraz kursy biznesowe i specjalistyczne (jako indywidualne zajęcia).

  • Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i odpowiednie zaplecze dydaktyczno-socjalne: nowocześnie urządzone klasy wyposażone w sprzęt audio-wideo, sala komputerowa (bezpłatny dostęp do internetu), biblioteka, maszyna z napojami, własny dziedziniec, na którym można spędzać przerwy między lekcjami.

  • Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki.

  • Riviera School oferuje zakwaterowanie przy rodzinach angielskich w niewielkiej odległości od szkoły.

  • Jest to szkoła niewielka, która prowadzi w zajęcia w małych grupach, co zapewnia rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Ściągnij broszurę informacyjną Riviera English School oraz informator o kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży w formacie .pdf (w języku angielskim).

Riviera English School

jest akredytowana przez:

jest członkiem:

Akredytacja British Council

Członek English UK

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?