Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kursy angielskiego Torquay

 

KURSY W RIVIERA SCHOOL

minimalny wiek ucznia

17 lat (11 na kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży)

minimalna długość kursu2 tygodnie
maks. liczba osób w grupie

12 (15 na kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży)

liczba godzin tygodniowo

(1 godz. = 45 min.)

20, 24, 28, 30
godziny zajęćkurs podstawowy (20 godz. tygodniowo) w godz. 9.00-12.30
poziomy

wszystkie (Beginners-Proficiency)

kursy rozpoczynają sięw każdy poniedziałek (kursy egzaminacyjne i  wakacyjnych dla dzieci i młodzieży w wyznaczone daty)
po lekcjach można korzystać zsala komputerowa (bezpłatny dostęp do internetu), biblioteka, dziedziniec szkolny
zajęcia pozalekcyjnedo wyboru, niektóre za darmo, niektóre płatne dodatkowo: gry i zabawy edukacyjne, rejsy dookoła Torbay, wycieczki do najciekawszych miejsc w mieście i jego okolic (?8-12), wyjścia do kin, teatrów, pubów, restauracji, zajęcia sportowe, całodniowe wycieczki weekendowe do najciekawszych miejsc w Anglii (?15-25); zob. szczegóły (po angielsku)

 

Jeśli uczeń wybrał zakwaterowanie u rodziny angielskiej, rodzina ta odwiezie go do szkoły pierwszego dnia nauki. Pierwszego dnia w szkole o 9.00 odbywa się przywitanie nowych uczniów i przedstawienie kadry, o 9.30 - test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), na podstawie którego uczeń zostaje przydzielony do odpowiedniej grupy, o 10.30 - przerwa i poznanie z innymi uczniami, o 11.00 - pierwsza lekcja. Każdy uczeń otrzymuje również tzw. Welcome Pack - pakiet powitalny zawierający m.in. informacje o mieście i okolicach wraz z mapą. Po pomyślnym ukończeniu całego kursu uczeń otrzymuje stosowny certyfikat i raport nauczyciela z postępów w nauce.

 

RODZAJE KURSÓW

 1. General English

  Angielski ogólny. Wszystkie poziomy. Intensywność:

  • 20 lekcji tygodniowo (General English);

  • 28 lekcji tygodniowo (Intensive General English): 20 lekcji General English rano + 8 lekcji w małych grupach (tzw. mini-group) po południu.

   

 2. Examination Courses

  Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE) i IELTS. Intensywność - 20 lekcji tygodniowo. Kursy te trwają 10-12 tygodni, rozpoczynają się 3 razy w roku i kończą się przystąpieniem do oficjalnego egzaminu. W ofercie są też kursy 6- tygodniowe przygotowujące do egzaminu PET lub IELTS. Wymagany odpowiednio wysoki poziom angielskiego.

   

 3. University Preparation Courses

  Program łączący angielski ogólny 20 lekcji tygodniowo rano w grupie z 4 popołudniowymi zajęciami indywidualnymi, przygotowującymi do podjęcia studiów w Wielkiej Brytanii (w tym egzaminu IELTS). Wymagany dobry poziom angielskiego. Opcja zajęć indywidualnych jest niedostępna w miesiącach letnich.

   

 4. General English Plus

  Poranny kurs General English 20 lekcji tygodniowo w grupie połączony z 4 lub 8 popołudniowymi zajęciami indywidualnymi, o tematyce wybranej przez ucznia: ogólnej (General English) lub biznesowej / specjalistycznej (Business / Specialist English). Intensywność - 24 (General English Plus 4) lub 28 (General English Plus 8) lekcji tygodniowo. Opcja zajęć indywidualnych jest niedostępna w miesiącach letnich.

   

 5. Executive Intensive English

  Angielski dla pracowników szczebla zarządzającego firm. Tylko zajęcia indywidualne, tematyka dostosowana do potrzeb ucznia (np. Business / Specialist English). Intensywność - 30 lekcji tygodniowo. W skład pakietu wchodzi także zakwaterowanie o wysokim standardzie przy rodzinie angielskiej, program zajęć pozalekcyjnych (w tym wycieczki) oraz lunch z nauczycielem 2 razy w tygodniu. Kurs jest niedostępny w miesiącach letnich.

   

 6. Summer Course for Teenagers / Juniors

  Kursy wakacyjne (lipiec, sierpień) w specjalnych centrach, przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat (dzieciom w wieku 10-11 lat musi towarzyszyć rodzic / opiekun), doskonały wybór dla osób chcących połączyć naukę angielskiego z letnim wypoczynkiem. Jest to specjalny pakiet zawierający w swojej cenie: 20 lekcji tygodniowo rano lub po południu kursu General English, bogaty program zajęć pozalekcyjnych (w tym całodniowe, weekendowe wycieczki), zakwaterowanie przy rodzinie angielskiej z wyżywieniem i darmowy transfer z / do Londynu (w wyznaczone daty). Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w okresie wakacyjnym. Wszystkie poziomy. Minimalna długość - 2 tygodnie, maksymalna - 10 tygodni.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?