Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Zakwaterowanie w Torquay

 

RIVIERA SCHOOL - ZAKWATEROWANIE

Riviera English School oferuje zakwaterowanie u rodziny angielskiej (Host Family Accommodation), przeważnie w zasięgu spaceru od budynku szkoły (5-30 minut): pokój 1-osobowy (single) lub dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób razem). Jeśli zakwaterowanie jest bardziej oddalone od szkoły, można zakupić autobusowy bilet tygodniowy (tzw. bus pass) w cenie ok. ?15. Zakwaterowanie tego typu obejmuje także wyżywienie - Half Board, tj. śniadania i obiadokolacje w dni powszednie, w weekendy również lunche. Luksusową odmianą tego rodzaju zakwaterowania jest tzw. Executive Host Family - komfortowy pokój, własna łazienka, atrakcyjne położenie w Torquay.

Inną opcją tego rodzaju zakwaterowania jest pokój w domu prywatnym, wynajmowanym w całości uczniom (Private Home Accomodation), 1-osobowy (single) lub dzielony (shared) z innym uczestnikiem kursu (przy zgłoszeniach dwóch osób razem). Zakwaterowanie tego typu obejmuje także wyżywienie - Half Board, tj. śniadania i obiadokolacje przez cały tydzień.

Zakwaterowanie przy rodzinie rozpoczyna się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu, a kończy w sobotę po jego zakończeniu, aczkolwiek można dokupić dodatkowe dni.

Najlepiej wykupić zakwaterowanie przy rodzinie angielskiej na krótki okres, a następnie (przy dłuższym pobycie w Torquay) znaleźć coś tańszego, np. w pokoju w dzielonym z innymi lokatorami mieszkaniu / domu, bez wyżywienia (tzw. Self Catering). Polecamy następujące strony:

Riviera English School może również zarezerwować dla swoich uczniów inne rodzaje zakwaterowania:

  • zakwaterowanie typu Bed & Breakfast w komfortowych 1-osobowych pokojach gościnnych, ze śniadaniem;

  • w miejscowych hotelach o różnym standardzie, ze śniadaniem;

  • w miejscowym hostelu (schronisku turystycznym) Torquay International Backpackers Hostel w dwuosobowych pokojach lub wieloosobowych sypialniach, bez wyżywienia (Self Catering - studenci korzystają z kuchni, aby samemu przyrządzać posiłki).

Kliknij, by zarezerwować hostel

Przy dokonywaniu rezerwacji hosteli i hoteli  polecamy serwis hostelworld.com (system rezerwacji on-line).


Do miejsca zakwaterowania można dotrzeć z lotniska lub dworca w Londynie samodzielnie (pociągiem ze stacji Paddington lub autobusem National Express z lotniska Heathrow lub dworca autokarowego Victoria - szczegóły po angielsku.

Autokar do Torquay

Szkoła może wykupić w imieniu ucznia stosowny bilet autokarowy lub zamówić tzw. transfer, tj. dowiezienie z londyńskiego lotniska taksówką do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły. Usługa ta kosztuje ?170 (z Heathrow), ?180 (z Gatwick) i ?210 (ze Stansted). W przypadku samodzielnej podróży, udzielimy wskazówek, jak dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a rodzina goszcząca odbierze studenta z dworca kolejowego / autokarowego w Torquay (zawiezie go także do szkoły pierwszego dnia kursu).

Darmowy odbiór przez szkołę z lotniska Heathrow w Londynie i dowiezienie do miejsca zakwaterowania w Torquay (oraz odwiezienie do Londynu po zakończeniu nauki) wliczony jest w cenę kursów wakacyjnych, pod warunkiem, że przyjazd-odjazd przypada w wyznaczone dni.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w brytyjskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać na naukę angielskiego?