Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
AS School of English - Informacje
Kim jesteśmy? PDF Drukuj

Certyfikat agenta Western Town College, KanadaJesteśmy szkołą języka angielskiego o nazwie AS School of English i działamy od 1996 r. w Józefowie koło Warszawy, oferując kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszego miasta i okolic. Więcej informacji o naszych kursach znajdziecie Państwo na stronie szkoły.

W r. 2000 nawiązaliśmy kontakt z kilkoma szkołami języka angielskiego w krajach anglojęzycznych i podpisaliśmy z nimi umowy, na mocy których reprezentujemy je na terenie Polski, werbując uczniów, chcących skorzystać z ich oferty. Swoją ofertę poszerzyliśmy w następnych latach o nowe szkoły, nowe programy (w tym program Au Pair) i nowe kraje oraz stworzyliśmy osobny wydział Language Travels zajmujący się kompleksową obsługą wyjazdów językowych.

W r. 2000 nawiązaliśmy również współpracę ze szkołą języków obcych Lektor z Wrocławia, poszerzając naszą ofertę o organizowane przez nią wakacyjne kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży nad polskim morzem i w polskich górach.

W r. 2003 nawiązaliśmy współpracę z Centrum Kształcenia QUADERNO z Mikołowa k. Katowic, poszerzając swoją ofertę o wakacyjne, grupowe wyjazdy najpierw do Hastings, a następnie do Bournemouth w Anglii, połączone z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych.

W r. 2006 nawiązaliśmy współpracę z agencją edukacyjną Study Travel z Łodzi,  wprowadzając do naszej oferty programy typu Work, Study & Travel, łączące pracę lub praktyki zawodowe za granicą z nauką języka i/lub poznawaniem kultury danego kraju. Poszerzyliśmy także naszą dotychczasową ofertę, m.in. o wakacyjne wyjazdy grupowe z polskim opiekunem za granicę dla dzieci i młodzieży.

Poniżej zamieszczamy podstawowe dane rejestracyjne naszej firmy:

 • wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez BURMISTRZA MIASTA JÓZEFOWA pod numerem 3757
 • nazwa: AS School of English
 • właściciel: mgr Sławomir Tobiasz
 • siedziba: ul. Armii Krajowej 28, 05-410 Józefów
 • data rozpoczęcia działalności: 01.10.1996
 • NIP: 532-131-45-03
 • REGON: 012188247
 • konto bankowe: mBank
  nr konta: 32 1140 2017 0000 4402 0398 6288
 
Kontakt z nami PDF Drukuj

Możecie się Państwo skontaktować z nami na kilka sposobów:

 • wysyłając do nas e-maila pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
 • dzwoniąc do nas lub przesyłając faks pod numer: 22 7893786;
 • dzwoniąc do nas poprzez Skype (użytkownik slawektobi);
 • w nagłych wypadkach, o nietypowych porach dnia, w niedzielę itp. dzwoniąc lub wysyłając SMS-a pod numer telefonu komórkowego: 508 348 681;
 • pisząc do nas na adres: AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów;
 • zadając nam pytania tekstowe na Forum oraz na żywo na czacie Gadu-Gadu alt (nr 4001160) lub Skype (użytkownik slawektobi);
 • odwiedzając nasze biuro w Józefowie koło Warszawy (zobacz mapę poniżej).

 
Jak nas znaleźć? PDF Drukuj

mapa Polski

Nasza szkoła znajduje się w Józefowie - Michalinie przy ulicy Armii Krajowej 28a.

Józefów to małe miasto (około 20 tys. mieszkańców) w województwie mazowieckim, koło Warszawy (25 km. od jej centrum, tuż przy jej południowo - wschodniej granicy - zobacz orientacyjna mapa), usytuowane malowniczo pośród lasów i nad dwoma rzekami: Wisłą i Świdrem.

Michalin to nazwa jednej z części Józefowa, położonej najbliżej Warszawy.

Miasto jest dosyć młode (prawa miejskie od 1962 r.) i cieszy się sławą podwarszawskiego letniska oraz prężnego ośrodka drobnego biznesu.

 


 

Oto mapka okolic naszej szkoły:

 

 
Nasza misja PDF Drukuj

Szanowni Państwo, drodzy Klienci,

Jesteśmy szkołą języka angielskiego działającą w okolicach Warszawy, a jednocześnie zajmujemy się szeroko pojętą turystyką edukacyjną, obejmującą pięć następujących działów:

Informacje szczegółowe...
 


Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Obozy językowe

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wakacyjnych kolonii i obozów językowych dla dzieci i młodzieży w kraju (nad morzem i w górach) oraz za granicą: w Anglii, USA, Niemczech, na Cyprze i na Malcie.

Więcej...

Która z naszych ofert najbardziej Cię interesuje?