Turystyka językowa :: Nasza misja
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
Nasza misja PDF Drukuj

Szanowni Państwo, drodzy Klienci,

Jesteśmy szkołą języka angielskiego działającą w okolicach Warszawy, a jednocześnie zajmujemy się szeroko pojętą turystyką edukacyjną, obejmującą pięć następujących działów:

 
  Kursy językowe za granicą  

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Nic zatem dziwnego, że kursy językowe za granicą od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Wiemy, że kurs językowy w dobrej szkole za granicą to nie tylko wymierne korzyści językowe, ale także wspaniały wypoczynek i radość zdobywania nowych doświadczeń.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szkół językowych za granicą. Nie jesteśmy największą firmą w Polsce zajmującą się edukacją językową za granicą i wcale nie chcemy taką być. Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi maksimum uwagi, od chwili pierwszego zetknięcia się z nami do momentu powrotu z kursu.

My oraz szkoły z nami współpracujące zapewniamy:

 • Rzetelną, szczegółową informację i miłą obsługę
 • Różnorodny wybór kursów językowych
 • Grupy, w których spotkacie Państwo ludzi z całego świata
 • Wysoką jakość nauki

Jakość tą gwarantują organizacje, w których zrzeszone są szkoły, z którymi współpracujemy. Regularnie wizytują one szkoły, sprawdzając poziom nauczania, ich wyposażenie, a także jakość oferowanego zakwaterowania i opieki nad studentami. Akredytacje, które posiadają nasze szkoły, dają pewność, że poszczycić się one mogą wysokimi standardami nauczania.

 • Ceny obowiązujące w szkołach, bez żadnych dodatkowych opłat

Podawane przez nas ceny kursów ustalane są przez konkretną szkołę w lokalnej walucie. My ze swojej strony podajemy je dokładnie tak, jak prezentują je szkoły. Na pewno nie zapłacą Państwo więcej niż inni uczestnicy kursu, a dzięki promocjom, które oferują nam niektóre szkoły, nawet mniej!

 • Zakwaterowanie o wysokim standardzie
 • Bogaty program pozalekcyjny
 • Bilety na przejazd
 • Polisę ubezpieczeniową

i przede wszystkim:

 • Uczciwość

Oprócz opłaty administracyjnej (120 zł.) na pokrycie poniesionych przez nasz kosztów obsługi, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ponad te, które pobiera konkretna szkoła. Przy wyjazdach na kursy trwające dłużej niż 3 miesiące nie pobieramy nawet opłaty administracyjnej! Jako agent szkół zagranicznych jesteśmy opłacani przez te szkoły, nie przez naszych klientów. Jesteśmy po to, aby pomóc klientowi, udzielając mu wszystkich potrzebnych informacji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat także za wykupienie dla klienta biletu na przejazd i ubezpieczenia. Zapłacicie Państwo dokładnie tyle, ile zapłacilibyście organizując sobie wyjazd samemu, a prawdopodobnie nawet mniej. Oszczędzicie sobie przy tym sporo czasu i nerwów.

Życzymy Państwu owocnej nauki i wielu niezapomnianych wrażeń z pobytu w wybranym kraju.

  Kolonie i obozy językowe  

Obozy i kolonie językowe organizowane już od kilkunastu sezonów, łączą rekreację z efektywną nauką wybranego języka obcego. Codzienne lekcje języka i popołudniowo-wieczorne zajęcia pozalekcyjne mają na celu praktyczne ćwiczenie umiejętności językowych, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.

Obozy i kolonie za granicą potwierdzają powiedzenie, że najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Uczestnicy poznają przy tym kulturę danego kraju i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie. Polscy opiekunowie są gwarancją opieki nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży oraz czuwają nad realizacją programu.

Dzieci i młodzież biorąca udział w koloniach i obozach mają naszą gwarancję nie tylko na poprawę umiejętności językowych, ale również na przeżycie niezapomnianych chwil wśród rówieśników. Wycieczki, atrakcyjne popołudniowo-wieczorne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia sportowe i inne sprawią, że uczestnicy kolonii / obozów wrócą do domu pełni wrażeń i przeżyć.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do letniej przygody z językiem obcym.

  Szkoły i studia za granicą  

Jeśli jesteś pełnym zapału gimnazjalistą lub licealistą, chcesz pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty, lubisz podróżować i poznawać nowych ludzi, ciekawi Cię świat i kultura obcych krajów, to nauka w szkole średniej za granicą jest propozycją właśnie dla Ciebie. Programy międzynarodowej wymiany uczniów przybliżają młodzieży język i kulturę innych krajów, przyczyniają się do wzajemnego poznania i zrozumienia, uczą tolerancji. Przez określony czas ? od jednego miesiąca do roku ? będziesz uczyć się w wybranym kraju, w szkole odpowiadającej polskiemu gimnazjum lub liceum.

Jesteś absolwentem szkoły średniej i marzysz o studiach za granicą? A może studiujesz, ale chciałbyś rozszerzyć swoją wiedzę i poznać środowisko akademickie za granicą? Planujesz karierę zawodową i studia zagraniczne byłyby cennym doświadczeniem dla Twego pracodawcy? Wybierz studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii lub Nowej Zelandii.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa wyjazdu na naukę w szkole lub na uniwersytecie:

 • pomoc w wyborze odpowiedniej szkoły czy uniwersytetu oraz przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych,
 • organizacja zakwaterowania,
 • transport do i z miejsca Twojego pobytu za granicą,
 • ubezpieczenie pokrywające koszty opieki lekarskiej,
 • pomoc przy skompletowaniu dokumentacji wymaganej do otrzymania wizy studenckiej (jeśli jest wymagana),
 • kompetentna i fachowa obsługa i opieka od momentu podjęcia decyzji o wyjeździe do powrotu do Polski.

Życzymy owocnej nauki i wielu niezapomnianych wrażeń z pobytu w wybranym kraju.

  Nauka i praca za granicą  

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Nic zatem dziwnego, że kursy języków obcych za granicą od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Z drugiej strony, kursy te i sam pobyt są dosyć drogie, nic zatem dziwnego, że uczniowie muszą pracować, aby móc opłacić koszty pobytu.  Prawo niektórych krajów daje możliwość podjęcia pracy na pół etatu, jeśli jest się uczestnikiem takiego kursu. Inną opcją są programy typu Work, Study, Travel, które łączą legalną pracę lub praktyki zawodowe z nauką języka angielskiego i/lub poznawaniem kultury danego kraju. Mamy w ofercie różne programy tego typu, z których zdecydowana większość jest płatna. Oferta skierowana jest zwłaszcza do młodych, ambitnych ludzi w wieku 18-30 lat, pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe, podnieść poziom znajomości języka angielskiego, poznać dany kraj, jak również zarobić trochę pieniędzy.

AS School of English jest szkołą języka angielskiego działającą w okolicach Warszawy, a jednocześnie autoryzowanym przedstawicielem zagranicznych szkół językowych i organizacji zajmujących się programami edukacyjnymi w różnych krajach. Nie jesteśmy największą firmą w Polsce zajmującą się edukacją językową i pracą za granicą i wcale nie chcemy taką być. Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi maksimum uwagi, od chwili pierwszego zetknięcia się z nami do momentu powrotu z wyjazdu.

Jesteśmy przekonani, że dzięki dostarczaniu pełnej informacji o możliwościach oferowanych programów edukacyjnych, pomocy w wyborze najkorzystniejszej formy wyjazdu i kraju docelowego, każdy klient jest i będzie zadowolony z naszych usług.

Naszą misją jest utrzymywanie wysokiej jakości i niskiej ceny świadczonych przez nas usług poprzez stałe wysiłki na rzecz zrozumienia potrzeb klientów w dziedzinie turystyki edukacyjnej.

Życzymy Państwu sukcesów zawodowych, owocnej nauki i wielu niezapomnianych wrażeń z pracy i nauki w wybranym kraju.

  Au Pair  

Programy au-pair to wyjazdy w celu nauki i doskonalenia języka obcego, doskonała szansa na poznanie kultury i obyczajów danego kraju. Każda au pair musi być jednak przygotowana na tzw. szok kulturowy. Wszystko w nowym domu będzie odmienne i dlatego szanse na spędzenie udanego roku mają głównie osoby tolerancyjne, otwarte na inne kultury religie oraz obyczaje. Roczny pobyt u zagranicznej rodziny wymaga odporności na stres oraz elastyczności, jednakże korzyści z takiego pobytu są niewymierne. Najważniejsze z nich to: nauka języków obcych, nauka samodzielności życiowej, nauka tolerancji i zrozumienia dla innych kultur, możliwość poznania nowych ludzi, często przyjaciół na całe życie oraz cenny "punkt w życiorysie" przy poszukiwaniu pracy po powrocie do Polski.

Gwarancją naszej rzetelności i bezpieczeństwa naszych klientów jest członkostwo w Stowarzyszeniu IAPA, Międzynarodowym Stowarzyszeniu Biur Au Pair. W stowarzyszeniu tym są zarejestrowane tylko profesjonalnie działające, legalne agencje au pair z całego świata.

Rodziny goszczące przystępujące do programu, są bardzo dokładnie sprawdzane przez naszych zagranicznych partnerów. Z uwagi na wieloletnie tradycje oraz dużą popularność programu, często są to rodziny, które już gościły kandydatki lub kandydatów z różnych krajów. "Nowe" rodziny są szczególnie wnikliwie sprawdzane przez władze administracyjne i odwiedzane przez lokalnych koordynatorów.

Przed wyjazdem kandydatki otrzymują informacje o rodzinie, dotyczące rejonu jej zamieszkania, dokładnego adresu, telefonu, zawodu rodziców, liczby dzieci, oczekiwań w stosunku do przyszłej au pair oraz tego, co rodzina oferuje w zamian za opiekę nad dziećmi.

W Stanach Zjednoczonych, wszyscy uczestnicy programu, biorą obowiązkowo udział w tzw. "Cluster Meeting". Odbywają się one raz w miesiącu i są bardzo dobrą formą nawiązania znajomości z innymi au pair z danego rejonu. W przypadku krajów europejskich, kandydatki otrzymują od nas i naszych biur partnerskich, adresy innych au pair z regionu, w którym mieszkają.

Przez cały okres trwania pobytu nasi partnerzy zagraniczni służą naszym klientom radą i pomocą, organizują dla nich spotkania au pair, wycieczki, ogniska. W Stanach Zjednoczonych każda au pair ma swojego koordynatora, z którym spotyka się regularnie, co miesiąc i omawia swój pobyt u rodziny. W razie naruszenia warunków programu au pair lub niewywiązywania się z obowiązków przez rodzinę goszczącą, jest ona zmieniana. Dodatkowo au pair jest chroniona przez system prawny każdego z państw.

Każda au pair posiada wizę, zameldowanie lub pozwolenie na pobyt w kraju goszczącym, zgodnie z wymogami danego kraju.

Zapewnienie realizacji wszystkich powyższych elementów programu jest naszą misją i obowiązkiem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie Au Pair i życzymy powodzenia w trakcie jego trwania.

AS School of English

alt
mgr Sławomir Tobiasz
(dyrektor)

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 
Obozy językowe

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wakacyjnych kolonii i obozów językowych dla dzieci i młodzieży w kraju (nad morzem i w górach) oraz za granicą: w Anglii, USA, Niemczech, na Cyprze i na Malcie.

Więcej...

Która z naszych ofert najbardziej Cię interesuje?