Obozy kolonie językowe Bournemouth (4+)
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Wakacyjne kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Bournemouth (Anglia). Język angielski. Wakacje, lato.

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W BOURNEMOUTH

 

Angielski w BournemouthMiasto Bournemouth, położone na południowym wybrzeżu Anglii (160 km od centrum Londynu, 95 min. pociągiem, ok. 2 godziny autokarem) nad kanałem La Manche, jest jednym z najsłynniejszych kurortów nadmorskich Wielkiej Brytanii. Ponad 12 km złotych, piaszczystych plaż i 800 ha parków, a także unikalne wybrzeże klifowe znane jako Wybrzeże Jurajskie i uznane przez UNESCO za zabytek klasy zerowej, przyciągają co roku ponad 4 miliony gości, podczas gdy na stałe mieszka tu 185 000 mieszkańców. Wzdłuż plaży rozlokowane są duże wille, hotele i pensjonaty. Na szczytach klifów znajdują się liczne parki i ogrody z pięknymi wąwozami, gdzie można spotkać np. wiewiórki. Turystom i mieszkańcom miasto oferuje wspaniałe centrum handlowe, teatry, imponujący wybór kawiarni, restauracji i kin, barów, dyskotek, klubów nocnych i tradycyjnych brytyjskich pubów. Można tu grać w tenisa, golfa, squash'a i w piłkę nożną, pływać i uprawiać sporty wodne, a także jeździć konno czy uprawiać gimnastykę. Okolice Bournemouth są niezwykle malownicze - warto zobaczyć New Forest, wioski Dorset oraz Isle of Purbeck.

Oto nasze propozycje kolonii i obozów językowych (język angielski) w Bournemouth dla dzieci i młodzieży na lato - wakacje 2017 (szczegóły po kliknięciu na daną szkołę lub w menu po lewej stronie):

Uwaga! HB (Half Board) = 2 posiłki dziennie (w weekendy 3 posiłki), FB (Full Board) = 3 posiłki dziennie.

 

Wiek Liczba lekcji
w tygodniu
Zakwaterowanie Transport

Terminy

Szkoła: The Language Training  Co. (TLTC)

autokar

2 tygodnie:
28.07 - 11.08

4-11 + dorosły
(oferta rodzinna)
20x45 min. rodzina FB
mieszkanie SC
10-12 internat FB
12+ rodzina FB


Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe