The Language Training Co. Bournemouth (4+)
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Szkoła językowa w Bournemouth

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W BOURNEMOUTH

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - zdjęcia i film

 

Obóz językowy w Bournemouth Oferujemy wakacyjne wyjazdy grupowe na kursy języka angielskiego do szkoły językowej The Language Training Company w Bournemouth. Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku 10+ lat, rodziców z dziećmi w wieku 4-11 lat oraz dorosłych.

The Language Training.Co to szkoła o długiej tradycji, zajmująca wiktoriański budynek w samym centrum Bournemouth, ok. 5 min od plaży. Placówka prowadzi kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych przez cały rok, a wakacje także dla dzieci. Oferuje swoim uczniom zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów Bournemouth and Poole Lansdowne College - szkoły akredytowanej przez British Council, w 12 przestronnych klasach na 2 piętrach oraz doskonałe zaplecze socjalne (sale komputerowe, bezpłatny dostęp do internetu, przestrzeń do odpoczynku i nauki własnej z małą biblioteką, ogród). Kursy dla dzieci i młodzieży prowadzi w wiktoriańskim budynku Bournemouth & Poole College oddalonym od budynku głównego o około 200 metrów.

 
   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy 2- tygodniowy wyjazd grupowy do szkoły The Language Training Company w Bournemouth z polskimi opiekunami. Jest to wyjazd z bogatym programem wycieczek i zajęć pozalekcyjnych.

 

W ramach wyjazdu dostepne są 3 opcje:

 

A: dla młodzieży i dorosłych w wieku 12+ lat;

B: dla dzieci w wieku 10-12 lat;

C: oferta rodzinna dla rodziców z dziećmi w wieku 4-11 lat.

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English: 17,5 lekcji (po 45 min.) tygodniowo w godz. 9.00-12.00, w grupach międzynarodowych z angielskim nauczycielem, podzielonych na poziomy zaawansowania.

Kurs prowadzony metodą komunikatywną obejmuje kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Grupy maksymalnie 12- osobowe. Przed przydzieleniem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Uwaga: W przypadku oferty rodzinnej kurs dla rodzica ma wymiar 20 lekcji tygodniowo, a dla dziecka 25 lekcji tygodniowo. Zajęcia dla dorosłych odbywają się w godzinach 9.00-13.00. Zajęcia dla dzieci prowadzone są od od 8.30 do 14.00 w ramach tzw. International Holiday Club, w którym uczestniczą również dzieci angielskie, według programu „Learning Through Playing”, w grupach wiekowych: 4-6 lat i 7-11 lat. Poniżej ich ramowy program:

» Zajęcia językowe - słownictwo, piosenki, wymowa, opowiadanie historyjek, ćwiczenia w mówieniu i słuchaniu z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów.

» Zajęcia ruchowe - wewnątrz i na dworze - gry zręcznościowe, dmuchany zamek, taniec, śpiew, konkursy.

» Zajęcia twórcze - zajęcia plastyczne, gotowanie, przebieranki, przygotowywanie sztuk, dziecięcy makijaż.

» Zajęcia edukacyjne - gry planszowe, gry interaktywne, muzyka, tematyczne zajęcia dnia.

» Zajęcia „przygoda dnia” - poszukiwanie skarbów, meksykańska gra „piniata”,  hinduska gra „gymghana” itd.

 

 • (dla opcji A i B) Popołudniowe warsztaty językowe (pomiędzy 14.00-17.00) w grupach międzynarodowych, pod opieką kadry angielskiej.
 • Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

 

 • Zakwaterowanie w zależności od opcji i wieku uczestnika:

A: 12+ lat - w pokoju dwuosobowym u rodziny angielskiej w Bournemouth na prawach członka rodziny; oznacza to, że rodzina sprawuje opiekę nad uczestnikiem kursu w czasie jego przebywania w domu poza zajęciami zorganizowanymi przez szkołę; odległość przeciętnego zakwaterowania od szkoły to 30-40 minut spacerem lub 10-20 minut autobusem (bilet autobusowy wliczony jest w cenę kursu);

B: 10-12 lat - w internacie szkolnym na kampusie w pokojach dwu i kilkuoosobowych;

C: rodzice z dziećmi 4-11 lat - u rodziny angielskiej lub w niezależnym mieszkaniu (transfer dziecka mini-busem na zajęcia zawarty jest w cenie wyjazdu).

 • Wyżywienie w zależności od opcji i wieku uczestnika:

A: 12+ lat - Full Board u rodziny angielskiej: 3 posiłki dziennie - śniadania przed wyjściem do szkoły, pakowane lunche i wieczorne obiadokolacje; wyżywienie jest takie same, jak dla każdego innego członka rodziny goszczącej.

B: 10-12 lat - Full Board w internacie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja);

C: rodzice z dziećmi 4-11 lat - wyżywienie u rodziny angielskiej (Full Board) lub we własnym zakresie (Self Catering) przy zakwatertowaniu w mieszkaniu.

 • Popołudnia i wieczory zagospodarowane programem turystyczno-rekreacyjnym pod opieką polskich i angielskich wychowawców i nauczycieli; program ten obejmuje wyjścia na plaże, dyskoteki, karaoke, projekcje filmowe, kręgle, zwiedzanie Bournemouth, wieczorne fajerwerki na plaży, iluminacje świetlne w parku Lower Gardens oraz "country walks" - spacery po klifach.

Obozy językowe Bournemoutrh

 • Całodniowe wycieczki w czasie weekendów oraz wycieczki popołudniowe po południowej i centralnej Anglii do najatrakcyjniejszych miejscowości (uwaga: bilety wstępu wliczone są w koszt wyjazdu oprócz opcji rodzinnej - zob. uwagi do cennika na dole strony):

1 całodniowa wycieczka autokarowa (weekendowa) do Oxfordu - zwiedzanie starego miasta oraz najstarszego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii.

2 popołudniowe wycieczki autokarowe organizowane do najciekawszych miejsc południowej Anglii: Poole (historyczne doki) i Christchurch (stare miasto).

► fakultatywna wycieczka dwudniowa (wekendowa) do Londynu - stolicy Wielkiej Brytanii ze wspaniałym Pałacem Buckingham, Westminsterem, Big Benem i wieloma muzeami, takimi jak British Museum, National Gallery czy Natural History Museum; dwudniowy pobyt z noclegiem w hotelu i pełnym wyżywieniem; w programie wycieczki m.in.: Westminster, Hallmark, Trafalgar Square, London Eye, Thames Cruise; koszt wycieczki: 150 funtów.

 

Program gwarantowany

Długość turnusu

(w tygodniach)

2
lekcje angielskiego 35
wycieczki całodniowe 1
wycieczki popołudniowe 2

 

Uwaga: powyższy program wycieczek dotyczy opcji A i C; opcja B (10-12 lat) odbywa się na zasadzie kolonii - dzieci mieszkają wspólnie pod opieką angielskich wychowawców na kampusie, nie poruszają się po mieście samodzielnie, jedynie z grupą i wychowawcami angielskimi oraz mają osobny, pełny program rekreacyjny i krajoznawczy organizowany przez szkołę angielską: weekendowy pobyt w Londynie, wycieczka po Bournemouth oraz do wyboru (w zależności od tygodnia): Lulworth Cove i Jurassic Coast, Stonehenge, Salisbury, Winchester, Christchurch, Poole.

 • Przelot z Krakowa do Bournemouth (i z powrotem) pod opieką polskich wychowawców.
 • Przejazdy autokarem na wszystkich wycieczkach w Anglii pod opieką polskich i angielskich wychowawców.
 • Opieka polskich wychowawców podczas przejazdu na kurs i z powrotem oraz pobytu w Anglii; opiekunowie grupy są przez cały czas trwania kursu do dyspozycji uczestników; poza tym zapewniona jest opieka kadry angielskiej i rodziny goszczącej.
 • Bilety autobusowe komunikacji miejskiej w Bournemouth lub (w przypadku opcji rodzinnej) transfer dziecka mini-busem z mieszkania na zajęcia.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i odpowiedzialności cywilnej (OC) na cały okres imprezy.

 

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Termin

Opcja

Zakwaterowanie Cena

                  2 tygodnie

28.07 - 11.08.2017

A: 12+ lat rodzina FB £841 + 1500zł
B: 10-12 lat internat FB £1350 + 1500zł
C: rodzice + dzieci 4-11 lat rodzina FB lub mieszkanie SC £2025 + 2100zł*

 

* Kalkulacja opcji rodzinnej w powyższej tabeli dotyczy zakwaterowania dla 1 rodzica z 1 dzieckiem w pokoju 2-osobowym z wyżywieniem FB u rodziny angielskiej. Podana cena jest za 2 osoby. Inne możliwości (np. samodzielne mieszkanie, rodzic z 2 dziećmi, 2 rodziców itp.) na zapytanie. Uwaga! W przypadku opcji rodzinnej bilety wstępu do atrakcji turystycznych na wycieczkach nie są wliczone w cenę wyjazdu (gdyż uczestnicy tej opcji nie są zobligowani do brania w nich udziału), zatem płatne są dodatkowo (opcjonalnie):

 • cena biletów wstępu dla osoby dorosłej (16+): £ 65;
 • cena biletów wstępu dla dziecka (12 - 15 lat): £ 55;
 • cena biletów wstępu dla dziecka (5 - 11 lat): £ 45;
 • dzieci do lat 5 bez opłat.

Uwaga! Płatność w złotówkach lub funtach (najpóźniej 30 dni przed wyjazdem). Zaliczka 1500 zł / osoba w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Bournemouth:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe