Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Szkoła angielskiego ELC w Brighton

KURSY JĘZYKOWE W BRIGHTON

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - zdjęcia

 

Szkoła językowa Brighton Anglia

Naszym partnerem w Brighton jest szkoła językowa The English Language Centre (ELC), zlokalizowana przy zabytkowym placu w zamożnej i bezpiecznej dzielnicy Hove, zaledwie 5 min. pieszo do plaży, 15 min. do głównego centrum handlowego miasta. Tuż przy szkole znajduje się  przystanek autobusowy, a w jej okolicy jest wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Placówka działa jako fundacja edukacyjna (rok założenia w 1962) i organizacja "non-profit", co oznacza, że wszystkie wypracowane środki finansowe przeznacza na ciągłe doskonalenie programów i jakości nauczania, podyplomowe kształcenie nauczycieli, czy zakup pomocy naukowych. Naczelną dewizą szkoły jest zapewnienie wysokiego standardu nauczania w przyjaznej, możliwie najbardziej zrelaksowanej atmosferze, czego gwarancją jest profesjonalizm doświadczonej kadry nauczycielskiej o najwyższych kwalifikacjach, wśród których są autorzy podręczników i egzaminatorzy. Podczas ostatniej inspekcji British Council placówka otrzymała prawie maksymalną liczbę punktów, co plasuje ją w czołówce brytyjskich szkół językowych (tylko 4% z tym wynikiem) oraz czyni najlepszą szkołą językową w Brighton.

 

Szkoła dysponuje nowoczesnym wyposażeniem (m.in. interaktywne tablice, projektory, odtwarzacze apple TV, ipady dla każdego ucznia) oraz centrum komputerowym z biblioteką, Na terenie całego budynku dostępne jest darmowe wi-fi. Podczas przerw uczniowie mogą korzystać z pięknego patio, 2 świetlic (z TV i codzienną prasą) oraz kuchni, gdzie mogą przygotowywać sobie posiłki. Po zajęciach ELC proponuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

 

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych w wieku 16+ lat 2 i 3- tygodniowe wyjazdy grupowe do szkoły w Brighton z polskim rezydentem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym - zaczynają sie one w każdy poniedziałek przez cały rok.

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English w grupach międzynarodowych z angielskimi nauczycielami:

► 25 lekcji (po 45 min.) tygodniowo. Zajęcia trwają od 9:00 do 14:25 (pon-pt) z przerwą 12:30 – 13:30.

► 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo. Zajęcia trwają od 9:00 do 14:25 (pon-pt) z przerwą 12:30 – 13:30 oraz 4 razy w tygodniu dodatkowo od 14:35 do 15:30.

 

Kurs prowadzony metodą komunikatywną obejmuje kształcenie wszystkich umiejętności językowych, a w szczególności mówienia. Co najmniej 1 lekcja tygodniowo odbywa się w centrum komputerowym, z którego można korzystać samodzielnie również po zajęciach. Grupy maksymalnie 12- osobowe. Przed przydzieleniem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Lekcje angielskiego w Brighton

 

 • Zakwaterowanie w 1- osobowych pokojach w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin angielskich. Pokoje 2-osobowe dostępne są tylko dla dwóch osób przyjeżdżających razem na kurs. Średni czas dojazdu od rodziny do szkoły to ok. 15-20 min.

zakwaterowanie

 

 • Wyżywienie Half Board: śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje u rodzin.
 • Przewidziane programem zajęcia pozalekcyjne (inne zajęcia pozalekcyjne płatne na miejscu):

⇒ (bezpłatnie lub za opłatą pokrywającą rzeczywiste koszty udziału w imprezach - transport, bilety, jedzenie itp.): wyjścia do pubów, projekcje video, yoga, aerobik, karaoke, kręgle, zajęcia sportowe, wieczorki międzynarodowe, dyskoteki, wycieczki lokane po Brighton, do Lewes i Arundel i in.

⇒ wycieczki półdniowe i całodniowe (20-50 funtów płatne dodatkowo): Londyn, Canterbury & Leeds Castle, Stratford Upon Avon, Windsor & Hampton Court, Bath, Cambridge, Stonehenge, Oxford.

Przykładowy program zajęć pozalekcyjnych.

 

wycieczka

 

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15 000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży samolotem i pobytu w Brighton (opiekunowie grup przebywają w Brighton od 01.07.2018 do 22.07.2018; wyloty z opiekunem: 01.07, 08.07, 15.07.2018, powroty z opiekunem: 15.07, 22.07, 29.07.2018) oraz pomoc w organizacji transferu z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania.
 • Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

 

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  
 
Terminy*

Lekcji

tygodniowo

Cena w PLN

                   2 tygodnie

samolot:

01.07 - 15.07
08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

25x45 min.

5980

30x45 min. 6580

                   3 tygodnie

samolot:

01.07 - 22.07
08.07 - 29.07

25x45 min.

8970

30x45 min.

9870

 
* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu - kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok (wyjazdy indywidualne, bez rezydenta)
 
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot samolotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - wylot w sobotę lub niedzielę, powrót w sobotę lub niedzielę; cena 1290 zł w przypadku lotu z polskim opiekunem w terminach podanych w tabelce powyżej - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20 (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł); możliwe jest również zarezerwowanie każdego innego lotu po aktualnych cenach przewoźników.
 • opłaty transferowe do Brighton z lotniska w Londynie oraz przejazd z dworca w Eastbourne do miejsca zakwaterowania w dniu przyjazdu (i z powrotem): 100 funtów, płatne obowiązkowo u opiekuna grupy; w innych terminach można zamówić transfer w obie strony organizowany przez szkołę z lotniska Heathrow - koszt 130 funtów, Stansted - 195 funtów, Luton - 195 funtów.
 • ewentualne koszty transportu z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • (opcjonalnie) nie objęte ofertą fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, w tym bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.

 

   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii:

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe