Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

sprachcaffe

WAKACYJNY OBÓZ JĘZYKOWY W BRIGHTON (ANGLIA)

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - film i zdjęcia

 

obóz językowy brighton

Zapraszamy młodzież w wieku 14-21 lat na wakacyjny wyjazd na kurs języka angielskiego do Brighton, nadmorskiej metropolii i najbardziej znanego kurortu angielskiej Riwiery, liczącego 250 tys. mieszkańców, położonego ok. 50 min. pociągiem od Londynu. Kosmopolityczna atmosfera oraz bogate życie kulturalne i artystyczne sprawiają, że miasto to jest często nazywane "Londynem nad morzem". Jego symbolem jest nietypowy królewski pałac The Royal Pavilion oraz słynne XIX-wieczne molo (Brighton Pier), na którym znajdują się obecnie bary, wesołe miasteczko i automaty do gier.

Zajęcia odbywać się będą w założonej w 1995 r., renomowanej szkole Sprachcaffe, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Szkoła dla młodzieży w Brighton, zlokalizowana w samym centrum miasta, blisko dworca kolejowego oraz atrakcji turystycznych, w typowo angielskim college'u z dziedzińcem, otoczona jest parkiem i boiskami sportowymi. W zasięgu ręki znajduje się urocza promenada przy plaży, a także liczne sklepy przy sąsiednich uliczkach. Podczas wakacji ośrodek ten przyjmuje kilkuset uczniów z całego świata, co sprawia, że panuje w nim prawdziwie międzynarodowa atmosfera.

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 14-21 lat 2 i 3- tygodniowy wyjazd grupowy do szkoły Sprachcaffe w Brighton z polskim opiekunem. Wylot z Warszawy.

W skład i cenę tego wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English (język ogólny): 20 (po 45 min.) tygodniowo rano lub po południu. Uwaga: w ofercie jest również kurs intensywny (30 lekcji tygodniowo), który może pokrywać się z częścią szkolnego programu pozalekcyjnego.

Kurs prowadzony jest metodą komunikatywną przez specjalizujących się w nauczaniu młodzieży lektorów angielskich (native speakerów) i obejmuje kształcenie wszystkich umiejętności językowych, a w szczególności mówienia poprzez konwersacje, gry, projekty. Grupy są międzynarodowe, maksymalnie 15- osobowe, podzielone na poziomy zaawansowania. Przed wyjazdem uczniowie piszą on-line test kwalifikacyjny, który decyduje o ich przydzieleniu na odpowiedni poziom. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Brighton lekcja

 • Zakwaterowanie (do wyboru):

=> w pokojach dwuosobowych w domach specjalnie dobranych rodzin brytyjskich; część rodzin mieszka poza centrum miasta, jednak do szkoły można łatwo dojechać autobusem (maks. 30 min);

=> w położonym na terenie kampusu uniwersyteckiego Varley Park akademiku, w funkcjonalnie urządzonych pokojach 1 lub 2- osobowych z łazienką (mogą zdarzyć się pokoje typu studio z łazienką wspólną na dwa pokoje); bardzo dogodne połączenie z centrum miasta komunikacją miejską.

 • Wyżywienie Full Board: śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących lub w akademiku oraz lunch w formie suchego prowiantu.
 • Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek (obowiązkowy, płatny dodatkowo na miejscu - zob. cennik na dole strony). W programie między innymi: zwiedzanie miasta i okolicy, np. Royal Pavilion, Seven Sisters lub Devil’s Dyke, wspólne wyjścia do kina, na karaoke, przyjęcia na plaży i zabawy na Brighton Pier czy atrakcje sportowe (siatkówka, piłka nożna). W ramach 2-tygodniowego wyjazdu odbędą się 2 wycieczki półdniowe i 1 całodniowa (Londyn, Oxford, Lewes, Eastbourne), 3-tygodniowego: 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe.
 • Ubezpieczenie Signal Iduna: KL do 10 000 EURO, NNW do 15 000 zł, bagażu do 800 zł.
 • Opieka polskiego opiekuna - rezydenta w czasie podróży samolotem i pobytu w Brighton; opieka wykwalifikowanych lokalnych opiekunów mówiących po angielsku oraz rodzin goszczących w Brighton (w przypadku wybrania tej formy zakwaterowania).
 • Transfer z/na lotnisko Heathrow w Londynie do/z Brighton.
 • Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy Liczba lekcji tygodniowo Zakwaterowanie Cena w PLN

            2 tygodnie

23.07 - 05.08.2017 20x45 min. rodzina FB 4699
internat FB 6699

            3 tygodnie

23.07 - 12.08.2017  20x45 min. rodzina FB 6975
internat FB 10325

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 procent w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

Uwaga! Istnieje możliwośc wzięcia udziału w kursie z indywidualnym (bez polskiego opiekuna) dojazdem samolotem przez całe wakacje. W tym przypadku uczestnicy odbierani są przez przedstawicieli szkoły z lotniska w Londynie (Heathrow lub Gatwick) w każdą niedzielę w godz. 09:00-19:00 i dowożeni do miejsca zakwaterowania w Brighton.

Do podanej ceny należy doliczyć (płatne dodatkowo):

 • przelot grupowy z opiekunem Warszawa-Londyn-Warszawa: 1290 PLN.
 • obowiązkowy program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: 120 funtów / 2 tygodnie, 170 funtów / 3 tygodnie (płatne u opiekuna grupy na zbiórce na lotnisku w Warszawie)
 • bilety na komunikację miejską (płatne na miejscu).

Dopłaty opcjonalne:

 • do kursu intensywnego (30 lekcji tygodniowo): 325 zł / tydzień.

Sugerowane kieszonkowe: 140 GBP na 2 tygodnie.

 

   Obejrzyj:  
 • wideo szkoły:

 • galeria zdjęć Brighton i szkoły:

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe