Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

angielski camp

OBOZY AKTYWNOŚCIOWO - JĘZYKOWE W ANGLII Z ANGIELSKIMI DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

 

OBÓZ

LOKALIZACJA
WIEK
TERMINY
PGL Osmington Bay k. Weymouth, Dorset 7-17

2 tygodnie:
28.07 - 11.08

Boreatton Park k. Shrewsbury, Shropshire

2 tygodnie:
04.08 - 18.08

Camp Beaumont West Runton k. Norwich, Norfolk 7-15 nie organizowany w 2018

 

W wakacje letnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat na duże, międzynarodowe obozy (tzw. campy) w Anglii, organizowane przed dwie wiodące na tym rynku edukacyjnym firmy, działające pod markami PGL i Camp Beaumont, których tradycja sięga ponad 50 lat. Co roku oferują one młodym ludziom aktywny wakacyjny wypoczynek w wielu lokalizacjach na Wyspach Brytyjskich, a także w kontynentalnej Europie, np. we Francji i Hiszpanii. W Wielkiej Brytanii w obozach tych biorą udział również uczniowie brytyjscy (zależnie od ośrodka 60-80 proc.), dzięki czemu uczestnicy międzynarodowi mają ciągły kontakt z językiem angielskim, także poza lekcjami - podczas posiłków i w czasie wolnym.

Program obozów składa się z zajęć językowych w międzynarodowych grupach rano oraz rekreacyjnych i sportowych na terenie kampusu po południu i wieczorem. Dzięki temu wyjazd na nie jest idealnym połączeniem nauki angielskiego z aktywnym wypoczynkiem. Tym, którzy nie chcą uczęszczać na kurs, a wolą integrować się z młodzieżą brytyjską oraz szlifować swoje umiejętności komunikacyjne, proponujemy wybór jednego z obozów tematycznych. Dodatkowo przewidziane są półdniowe i całodniowe wycieczki do najciekawszych miejsc w Anglii. Wszystko to pod opieką odpowiednio wyszkolonej kadry brytyjskiej i polskiego rezydenta.

Rozlegle, wielohektarowe ośrodki (kampusy), na których odbywają się obozy, dysponują pełną infrastrukturą rekreacyjno-sportową niezbędną do tego rodzaju imprez, włącznie z zakwaterowaniem dla uczestników na miejscu. Sale sportowe i animacyjne oraz rożnorodne atrakcje na terenie kampusow dają gwarancję świetnie spędzonego czasu niezależnie od warunków pogodowych.

Wyjazdy grupowe do wybranych ośrodków PGL i Camp Beaumont organizujemy samolotem z polskim opiekunem-rezydentem, który towarzyszy naszym uczestnikom podczas przelotu i sprawuje nad nimi opiekę na miejscu.

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe