Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
camp beaumont

CAMP BEAUMONT - KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE (ANGIELSKI) W ANGLII

 

angielskiNaszym partnerem w Wielkiej Brytanii jest marka Camp Beaumont, która stanowi część istniejącej od prawie 30 lat organizacji Kingswood Learning & Leisure Group. Corocznie organizuje ona aktywny wypoczynek na międzynarodowych obozach w kilku lokalizacjach na Wyspach Brytyjskich dla ponad 130 tys. dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Biorą w nich udział uczniowie brytyjscy (zależnie od ośrodka 60-80%) oraz zagraniczni, którzy mają dzięki temu kontakt z językiem angielski również poza lekcjami, podczas gier, zabaw, czasu wolnego. Program obozów składa się z zajęć językowych przed południem oraz zajęć rekreacyjnych i sportowych po południu. Wszystko to pod opieką odpowiednio wyszkolonej kadry, w doskonale wyposażonych ośrodkach.

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat 2 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowo-przygodowe Camp Beaumont w jednej lokalizacji w Wielkiej Brytanii:

 

Rozciągający się na terenie ponad 12 hektarów ośrodek West Runton (dawna nazwa Pinewood Sands)  koło Norwich, ok. 2 godzin jazdy od Londynu, położony jest niedaleko przepięknego nadmorskiego klifu wschodniego wybrzeża Anglii, w malowniczej i bezpiecznej okolicy, a dodatkowo ogrodzony, monitorowany przez kamery i z wdrożonym systemem kontroli osób wchodzących/wychodzących.

 

obozy jezykowe

 

Ośrodek dysponuje rozwiniętą bazą rekreacyjno-sportową. Sale sportowe i animacyjne oraz kryty basen dają gwarancję świetnie spędzonego czasu niezależnie od warunków pogodowych. W sumie do wyboru jest aż 44 różnych atrakcji (aktywności), a poza tym tzw. wakacje tematyczne poświęcone surfingowi, jeździe konnej lub survivalowi. Wieczorami wszystkie grupy spotykają się na wspólnym posiłku i zajęciach animacyjnych: wieczorkach tematycznych, dyskotekach, w kinie na kampusie czy w sali gier. Bezpośredni dostęp do plaży (zawsze pod nadzorem), kryte ściany wspinaczkowe, "activity part" z tyrolką, halą sportową i basenem, sala kinowa - to tylko kilka z wielu atrakcji ośrodka. Poza tym absailing, aeroball, łucznictwo, zajęcia artystyczne, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, gokarty, biegi na orientację, laser zone, park linowy, patanque, pływanie, quady, dyskoteki, ogniska, mini olimpiady czy Wii Magic & Xboxy (z Kinectem). Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Wyjazd samolotem polskiej grupy do Pinewood Sands odbędzie się w terminach podanych na dole strony.

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego ogólnego w międzynarodowych grupach z angielskimi nauczycielami, 15 lekcji x 45 min tygodniowo.

Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania (oprócz zupełnie początkującego), w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pierwszego dnia w szkole. Kurs zakończony jest otrzymaniem certyfikatu.

Obóz międzynarodowy Camp Beaumont daje możliwość nauki aktywnej, w zespole dzieci i młodzieży z całego świata, jak również pracy indywidualnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Kurs oparty jest na nowoczesnych materiałach audio i video, a także programach komputerowych wspomagających naukę w zakresie pisania, czytania, mówienia i rozumienia języka angielskiego. Zagadnienia poruszane w czasie zajęć dostosowane są do poziomu językowego i wieku uczestników. Prowadzone są w ciekawy sposób, m.in. poprzez gry, zabawy i dyskusje. Przygotowywanie i prezentacje przez uczestników własnych materiałów ma za zadanie praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych, a omawiane tematy dotyczą najważniejszych zagadnień poruszających dzisiejszą opinię społeczną: dylematów ekologicznych, mediów, kultury czy historii.

 • Materiały do nauki (podręczniki), zeszyt, długopis, T-shirt, certyfikat ukończenia kursu.

obozy jezykowe

 • Program pozalekcyjny (popołudniowy, wieczorny i weekendowy) na terenie kampusu oraz 2 całodniowe wycieczki (Londyn, Cambridge) za obowiązkową dopłatą 50 funtów. Przy wyborze zajęć pozalekcyjnych (w sumie ponad 40 aktywności - zob. przy opisie ośrodka powyżej) brany jest pod uwagę wiek i możliwości fizyczne uczestników. Dzieci i młodzież mają do wyboru ponad 40 atrakcji (aktywności) na terenie kampusu.

Osoby zainteresowane jednym, konkretnym rodzajem aktywności mogą wykupić dodatkową opcję tematyczną – survival, motor racer (gokarty & quady), jazda konna lub surfing (ceny opcji - zob. cennik na dole strony). Opcje te obejmują 3 lub 4 bloki zajęć w tygodniu ukierunkowanych na daną tematykę, które odbywają się zamiast zajęć „ogólnych”.

Uwaga: prosimy zauważyć, że w czasie dwutygodniowego pobytu nie ma "fizycznej" możliwości skorzystania ze wszystkich atrakcji kampusu. Uwaga: rodzaje, częstotliwość udziału i liczba uczestników zajęć pozalekcyjnych mogą ulegać zmianom (ze względu na imprezy specjalne, konserwację, brak odpowiedniej ilości uczestników czy warunki pogodowe) .

 • Zakwaterowanie (14 noclegów - od soboty do soboty) w szkolnym internacie (wiele budynków) na terenie kampusu. Pokoje wieloosobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami. Pokoje wyposażone są skromnie, każdy uczestnik ma do dyspozycji łóżko i półkę lub wsuwany pod łóżko pojemnik na swoje rzeczy. Uczestnicy mieszkają z rówieśnikami z innych krajów.

angielski anglia

 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania, lunche, obiadokolacje) w stołówce na terenie kampusu.
 • Transfer z lotniska w Londynie na miejsce obozu i z powrotem.
 • Opieka polskiego pilota w czasie podróży samolotem i w trakcie obozu; podczas pobytu uczestnicy znajdują się pod stałą opieką zagranicznej kadry Camp Beaumont oraz polskich opiekunów - stosunek liczby uczestników na jednego opiekuna wynosi ok. 1:6 (wliczając w to kadrę polską i angielską, nie licząc nauczycieli języka angielskiego).
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż.

camp beaumont obozy

 

Terminy i ceny:

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

2 tygodnie

 

15x45 min.

internat

3 posiłki dziennie

 

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. ceny imprezy w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:

 • bilet lotniczy Warszawa-Londyn-Warszawa: 1290 zł.; wylot i powrót w sobotę.
 • program pozalekcyjny (popołudniowo-wieczorny) na kampusie ośrodka oraz 2 całodniowe wycieczki (Londyn, Cambridge) - obowiązkowo płatne opiekunowi grupy 100 GBP (funtów).
 • inne wycieczki fakultatywne (opcjonalne) poza ośrodek: ok. 40-80 GBP za jedną wycieczkę - płatne na miejscu (szczegóły na zapytanie).
 • programy dodatkowe (tematyczne) na terenie ośrodka (fakultatywne, płatne przed wyjazdem):

»  Konie 220 GBP / 1 tydz. (11-15 lat, dostępność w terminie 17-24.08.2013)
»  Survival 74 GBP / 1 tydz. (7-13 lat, 10-17.08.2013)
»  Motor Racer 106 GBP / 1 tydz. (11-15 lat, 17-24.08.2013)
»  Windsurfing 140 GBP / 1 tydz. (11-15 lat, 10-24.08.2013)

 

Informacje praktyczne: Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, kostium kąpielowy, ubiór sportowy, buty sportowe, krem z filtrem, ręcznik plażowy, okrycie na głowę, adapter, paszport lub dowód osobisty. Uwaga! Do ośrodków Camp Beaumont nie wolno przywozić komputerów przenośnych, laptopów, notebooków, tabletów, gier elektronicznych etc. Telefony komórkowe należy oddać do depozytu w szkole. Można z nich korzystać w określonych godzinach.

Sugerowane kieszonkowe: 120 funtów na 2 tygodnie plus ew. pieniądze na wycieczki dodatkowe (ok. 50 funtów za wycieczkę).

Obejrzyj:

 • wideo obozu: 

 • wideo dla rodziców: 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe