Obozy językowe ELAC Eastbourne (12-18 lat)
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Obozy językowe dla młodzieży w Eastbourne (Anglia)

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W EASTBOURNE

 

szkoła - program wyjazdu - terminy i ceny - zdjęcia i film

 

Obóz językowy w Eastbourne

Naszym partnerem w Eastbourne jest Eastbourne Language and Activity Courses (ELAC) - nowoczesna, wakacyjna szkoła językowa w niekonwencjonalny sposób łącząca naukę angielskiego z zajęciami artystycznymi i sportowymi. Specjalnością szkoły są kursy dla młodszej młodzieży wg zasady "wszystko w cenie" (oprócz kursu i zakwaterowania - pełne wyżywienie, bogaty program zajęć pozalekcyjnych pod opieką nauczycieli i wycieczki).

Kolonie językowe, obozy angielskiego w Anglii

Centrum kursowe ELAC mieści się w założonym w 1867 roku Eastbourne College, jednej z najbardziej prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii. Placówka ta łączy w sobie historię i urok elitarnej angielskiej szkoły z internatem oraz pierwszorzędne wyposażenie edukacyjne i sportowe (przestronne sale lekcyjne, rozległe tereny zielone przystosowane do wszystkich niemalże gier zespołowych, kryty basen, duża sala gimnastyczna). Eastbourne College dysponuje również krytym basenem i dużą salą gimnastyczną oraz  posiada własne rezydencje (internaty) dla kursantów na terenie campusu. Niewątpliwą zaletą tej szkoły jest jej atrakcyjne położenie - blisko centrum miasta i plaży.

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

 

   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1, 2 i 3- tygodniowe wyjazdy grupowe do szkoły w Eastbourne z polskimi opiekunami. Są to wyjazdy typu "all inclusive", czyli wszystko zawarte w cenie.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English: 18 lekcji (po 60 min.) tygodniowo w maksymalnie 15- osobowych grupach międzynarodowych z angielskim nauczycielem. Główną zasadą programową jest silny nacisk na rozwijanie zdolności komunikacyjnych poprzez rozmaite formy aktywności np. grupy konwersacyjne, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty muzyczne, filmowe i plastyczne, wystawianie sztuk teatralnych, zajęcia sportowe. Typowy rozkład dnia to: lekcje od 8.45 do 13.00, a po przerwie na lunch - zajęcia pozalekcyjne od 14.15 do 17.30.

Przed przydzieleniem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Obozy językowe Eastbourne

 • Zakwaterowanie (do wyboru):

► dla uczniów od 14 roku życia: w 2- osobowych pokojach (zawsze z osobą o innym języku ojczystym) w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin angielskich, mieszkających niedaleko szkoły; bilet komunikacji miejskiej zawarty jest w cenie wyjazdu.

► dla uczniów od 12 roku życia: w pokojach 1, 2 i 3- osobowych w internacie szkolnym zlokalizowanym na terenie campusu Eastbourne College; łazienki na korytarzach.

 

Obóz językowy Eastbourne

 • Wyżywienie Full Board:

► zakwaterowanie u rodzin: śniadania i obiadokolacje u rodzin, w ciągu dnia ciepły posiłek (lunch) w szkolnej stołówce, podczas weekend'ów - całodzienne wyżywienie u rodzin (z lunchem).

► zakwaterowanie w internacie: całodzienne wyżywienie (śniadanie, lunch i obiadokolacja) w restauracji na terenie campusu; 2 razy w tygodniu - pełne angielskie śniadanie, w pozostałe dni śniadanie kontynentalne; restauracja oferuje wyśmienite menu (również wegetariańskie) z możliwością wyboru dań i bufetem sałatkowym.

 • Przewidziane programem zajęcia pozalekcyjne pod opieką wychowawców. W cenie wyjazdu zawarte są:

► 10 godzin zajęć sportowych i kulturalnych tygodniowo na terenie campusu (w dni powszednie po lekcjach - po południu i wieczorem), w tym m.in.: konkursy z nagrodami, quizy, warsztaty muzyczne, filmowe i plastyczne, wystawianie sztuk teatralnych, gry sportowe, dyskoteki;

► 1 półdniowa wycieczka na tydzień; 1 wycieczka całodniowa co sobotę (np. Londyn);

► 3 godziny zajęć sportowych w niedzielę.

Zobacz przykładowy program zajęć pozalekcyjnych.

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży i pobytu w Eastbourne (opiekun przebywa w szkole od 8 do 29.07.2018; wyloty z opiekunem 08.07, 15.07, powroty z opiekunem 15.07, 22.07, 29.07).
 • Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy* Cena w PLN

kurs: 18 lekcji x 60 min / tydzień

zakwaterowanie:

rodzina internat

1 tydzień

08.07 - 15.07
15.07 - 22.07

3990

4590

2 tygodnie

08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

6990

8170

3 tygodnie

08.07 - 29.07

9990

11750

 

* Kurs dostępny jest też w innych terminach (bez opiekuna, wymagany min. wiek 16 lat). Przylot w każdą niedzielę przez całe wakacje.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).


Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot samolotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20, cena: 1290 zł (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł).
 • opłaty transferowe do Eastbourne z lotniska w Londynie oraz przejazd z dworca w Eastbourne do miejsca zakwaterowania w dniu przyjazdu (i z powrotem): 100 funtów, płatne obowiązkowo u opiekuna grupy.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3 % ceny.
   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii:

 • galerie zdjęć szkoły: 1, 2
 • zdjęcia z wyjazdów grupowych z poprzednich lat
 • poznaj naszych liderów wyjazdów grupowych

 

Zdjęcia z Eastbourne i obozów - kliknij i zobacz:

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe